Настiльна гра Rising Sun / Висхідне Сонце

7
код: 3354
Настiльна гра Rising Sun / Висхідне Сонце
кількість гравців
3-5
вік
14+
час гри
90-120
Eng
Великі і забуті камі повернулися з загробного світу, незадоволені сьогуном і станом справ в Імперії. На початку весни на Великий Новий рік вони зібрали священні доми і доручили повернути країні закони честі і духовні традиції. Але кожен дім має власні славетні традиції і по-своєму бачить шлях повернення величі. І ось вісім регіонів країни охоплює дипломатична війна.Заключаются союзи, але зрада неминуча. Хтось втрачає честь, хтось її знаходить. Політичні накази повинні бути виконані, а спустошлива війна - продовжена. Кожен розраховує на власні навички та хитрі переговори. Когда прийде зима, тільки один клан здобуде перемогу. Вам, великий сьоґун, належить очолити свій дім. Чи вистачить вам сили і честі, чеснот і міцної сталі, щоб виконати древню обіцянку?

Тип: стратегія
Видавництво: Cool Mini Or Not
Час гри: 90-120
Кiлькiсть гравцiв: 3-5
Вiк: 14+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

«Rising Sun» - чудова настільна гра для 3-5 гравців в сеттингу середньовічної Японії, від відомого дизайнера настільних ігор Еріка Ленга. Ви вже мали можливість познайомитися з декількома його іграми, в тому числі незабутньої Кров і Лють, а також Хрещений Батько. Цього разу містер Ленг пропонує нам очолити один з феодальних кланів Японії і крізь інтриги, випробування честю і битви привести його до перемоги.


  У грі ви зустрінете 5 різних кланів - Короп, Бабка, Лотос, Черепаха і Бонсаі. Кожен з гравців отримує мініатюри обраного ним клану, який складається з звичайних воїнів «бусі», бойових ченців «сінто», а також ватажка даймьо. Мініатюри кожної з фракцій унікальні і кардинально відрізняються одна від другої.
 


 На початку гри, яка триває 3 раунди (тут вони називаються сезонами), кожен з учасників контролює одну з областей на ігровому полі. Кожен раунд починається з фази чайної церемонії. На цьому етапі гравці укладають між собою вигідні союзи, за допомогою спеціальних жетонів, які формують символ «інь-янь». Це вкрай важлива фаза гри, в якій потрібно вирішити - чи потрібен вам взагалі союз, і якщо так, то чи принесе він стільки ж користі, скільки від нього може бути шкоди?
 


 У наступній фазі гравці виконують різні дії на глобальній карті світу - виставляють нових воїнів, збирають гроші з провінцій, будують фортеці, підкуповують один одного. За допомогою бойових ченців, гравці можуть заручитися підтримкою давніх богів, чиї благословення принесуть вам додаткові монети, переможні очки і інші приємні бонуси. Причому для кожної окремої гри боги вибираються різні, що позитивним чином позначається на реіграбельності.
 


 Честь - ще одна важлива механіка гри, яка уособлює благородність і справедливість клану. Саме за допомогою честі часто вирішуються спори і конфлікти. Під час гри клан може заробляти і втрачати честь, в залежності від ваших дій. Це дуже важливий ресурс, яким не варто нехтувати.
 


 Звичайно ж час від часу між кланами будуть спалахувати бої за контроль над провінціями. Для того щоб одержати перемогу в битві, необхідно домогтися більшого показника сили, ніж у суперника, але навіть в разі програшу не все втрачено. Ваші воїни можуть зробити ритуальну сеппуку, і цим самим підняти честь клану, або ж ви можете покликати на допомогу ронінів - вільних самураїв, які можуть схилити чашу терезів бою в вашу сторону.

А ще гравці можуть закликати демонів потойбічного світу, які крім допомоги в бою також дають різні корисні бонуси.

Перше, чим «Rising Sun» привертає увагу гравців - якість виконання. Воно вище усіляких похвал. Високодеталізовані мініатюри, барвисте ігрове поле, стильні, атмосферні ілюстрації. Цього було б замало щоб стати хітом, але досить щоб бути хорошою грою, однак і в плані геймплею «Висхідне Сонце» блищить на Олімпі настільних ігор. Приголомшлива реіграбельність, блеф, політика, запеклі бої, східна філософія і честь - все це замішано в унікальний «смачний» коктейль, який безсумнівно прийде до смаку всім, кому подобаються вдумливі, атмосферні настільні ігри з високим рівнем взаємодії між учасниками!

До складу настільної гри «Rising Sun»:
 – 58 високодеталізованих мініатюр
 – 40 різнокольорових підставок
 – 10 пластикових маркерів клану
 – 66 карт
 – ігрове поле
 – 99 токенів
 – 5 ширм кланів
 – правила

Додати відгук

Алексей (31-05-2020 | 21:57)

Приветствую.
Подскажите пожалуйста, когда игра появится в продаже?
Добрый день! В ближайшей поставке не ожидаем.

Виталий (25-04-2020 | 11:35)

Когда будет новый тираж!?
Очень хочу приобрести
К сожалению, у нас нет информации.

Виталий (21-04-2020 | 10:10)

Я из Одессы, уже практически не где нельзя достать данную игру.. Очень хотел бы что бы у вас она появилась в продаже в конце весны/в начале лета этого года.. Заказал бы у вас вместе с оргонайзером..
Планируется ещё поставка?
Планируется, но до конца весны она не успеет приехать, скорее ближе к осени...

Віктор (25-01-2020 | 14:28)

Доброго дня!
Коли буде в наявності?
Доброго дня, Вікторе! Очікуємо орієнтовно до літа новий тираж.

Старик Родион (19-07-2019 | 09:53)

Привет, ребят. А когда планируется новый тираж, не знаете?

Очень хочется, а на барахолках не найти :)
Привет! Пока что неизвестно( Надеемся, что очень скоро появится новый тираж

Андрій (02-05-2018 | 11:41)

Хороша гра варта уваги. В свій час підтримав на кікстартері, тому є всі допи) Головне знайти компанію на цю гру
+ -краще Блуд рейджу на всіх показниках;
-фігурки бомбезні;
цікавіша політика;
чоткий геймплей;
зрадником бути вигідно))
- -інколи довгі партії
-видаліть фото з черепахами фігурками і базами, це суто плюшки кікстартерного видання. Не думаю що у вас вони будуть
Найближчим часом ми добамо фотографії зроблені нашим фотографом.

Евгений (25-04-2018 | 17:03)

Добрый день! А русскоязычная локализация от Hobby World у вас в продаже появится?
Добрый день. Игра уже есть у нас и на русском языке, в ближайшее время появится и на сайте. Заказать сейчас можно по телефону.


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись