Наближається Рагнарок… Перелом у бою між силами хаосу та силами порядку. Боги споконвіку встановлювали порядок і стримували сили хаосу, але зараз хаос виривається на волю. Незважаючи на те, що боги знають, що вони приречені, вони йдуть на бій, щоб врятувати створений ними світ. Що ж робити звичайним смертним? Звісно, здобути собі місце у Вальгаллі, славно загинувши в останньому бою…
Тип: стратегія з мініатюрами
Видавець: Geekach Games (Україна), CMON Limited
К-сть гравців: від 2 до 4 гравців
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Вік: від 14 років
Мова: українська
Ознайомитися з правилами можна тут
Наближення кінця світу
Настільна гра
Лють Крові присвячена темі Рагнароку – кінця світу за віруваннями скандинавів. Землю вкрили тріщини, з яких витікає лава, з гірських вершин сходять лавини, береги морів затоплюють цунамі, а з небес падають метеорити. Знаючи, що кінець світу близько, вікінги готуються до славетної битви, щоб у бою здобути славу та отримати місце у Вальгаллі.
Гравці візьмуть участь у епічній битві на стороні одного з чотирьох кланів. Поряд з цим вони грабуватимуть поселення, будуть виконувати квести та поповнювати своє військо героями легенд та міфічними чудовиськами.
Стратегія та тактика
На початку партії учасники будуть старатися отримати побільше різноманітних карт, грабуючи, атакуючи супротивників та монстрів. З отриманих карт формується колода, яка і буде запорукою майбутнього успіху.
Не варто забувати, що гра не обмежується звичайним «прийшов, побачив, переміг»: це військова стратегія, в якій треба добре постаратися, щоб здобути якнайбільше переможних балів. Методів їх отримання в грі безліч. Причому навіть поразка в бою принесе переможні бали за полеглих у славі воїнів.
Настільна гра
Лють Крові брутальна, наче справжні вікінги та дуже атмосферна. Ігровий процес затягує настільки, що ви забудете про час і зануритеся в події, які будуть розвиватися на ігровому полі. А ігрові компоненти, особливим чином високодеталізовані мініатюри вікінгів та монстрів лише сприятимуть цьому.
Якщо вам подобаються атмосферні військові стратегії, радимо звернути увагу на
Rurik: Боротьба за Київ та
Вікінги Північного Моря.
Комплектація настільної гри «Лють Крові»:
- 49 високодеталізованих мініатюр
- 52 різнокольорові підставки під мініатюри
- 4 пластикових маркера слави
- 102 карти
- игрове поле
- 36 жетонів
- 4 планшета кланів
- планшет Вальгалли
- планшет Епох
- правила гри
Артур (18-05-2024 | 13:14)
Спершу сеттинг та оверпродакшн тебе захоплює: досліджувати цю гру справді дуже цікаво, пробувати різні комбінації та взаємодії. Але потім починають з'являтися тематичні запитання, які вибивають тебе із занурення в світ гри, а примушують тебе відчувати, що ти сидиш перед коробкою картону і пластмаси, яка дає тобі воїнів, але обмежує в тому, яким чином ти хочеш їх використати. Простір для стратегій обмежується лише драфтом карт та їх розіграшем. Битви мають відчуватися як, сповнені драматизмом та блефом, відкриття карт, які можуть змінити хід подій, але насправді цього відчуття немає. Коли ж гравець присвоює собі монстрів, та зачищає ціле місто без бою та можливості воїнам потрапити до Вальхгали, це відчувається дуже нечесним, бо таких чудовиськ геть мало і вони й то не завжди можуть прийти. Якщо такий монстр ще й прийде гравцю-лідеру, це заганяє в тільт. Основна механіка ереаконтролу взагалі не відчувається важливою, бо дуже багато балів можна заробити з велінь богів, які не завжди пов'язані з контролем території та з прокачки планшету
Микола (10-11-2023 | 12:28)+ Комплектація
- Топорні правила
Доброго дня, Артуре!
Гра дійсно має варіативність в наборі балів, адже не одним завоюванням територій єдиним бути. Цікаво послухати нюанси гри:)
Дякуємо вам за цікаву думку та бажаємо атмосферних партій!
Це мабуть вже класика. Гра заслуговує оцінки 10. Прості правила, але надзвичайно підступний ігролад. Для отримати справжнього задоволення від гри мабуть треба зіграти 2-3 партії, щоб ознайомитись з усіма ефектами карт.
До самої останньої епохи зберігається інтрига - хто ж більше всього заробить очків слави. Як і будь-яка гра з елементом контролю територій - досить конфліктна. Але за допомогою стратегії - навіть після поразки в битві можна отримати славу.
+ Шикарні мініатюри та зрозумілі правила. Надзвичайно динамічний ігролад.
- Конфліктна
Доброго дня, Миколо!
Тааак, ми награли чимало захопливих партій в цю класику!
Най прибуде з вами Локі та стиль безконтактної перемоги ;)