Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
2499 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Хрещений батько. Імперія Корлеоне (The Godfather. Corleone’s Empire)

Аксессуары
Віто Корлеоне: Я знаю тебе багато років, але ти ніколи не звертався до мене за порадою чи допомогою. Я не можу пригадати, коли ти в останній раз запрошував мене в свій будинок на чашку кави, хоча моя дружина - хрещена твоєї єдиної дитини. Будемо зараз відверті: ти ніколи не шукав моєї дружби і ти боявся бути у мене в боргу.
- Я не хотів нажити неприємностей.
- Я розумію. Ти знайшов в Америці рай: у тебе добре йшов бізнес, тебе захищала поліція і тобі не потрібні були такі друзі, як я. А тепер ти приходиш і говориш: Дон Корлеоне, мені потрібна справедливість. Але ти не просиш з повагою, чи не пропонуєш дружбу, навіть не думаєш звернутися до мене - хрещений. Ні, ти приходиш до мене в будинок в день весілля моєї дочки і просиш вбивати за гроші ... ( «Хрещений Батько», реж. Ф.Ф. Коппола, 1972р.)


Тип: стратегія, рольова.
Видавництво: Crowd Games
Час гри: 60-90
Кiлькiсть гравцiв: 2-5
Вiк: 14+
Мова: російська


Скачати правила до настiльної гри Хрещений батько. Імперія Корлеоне Рос.

    «Хрещений батько. Імперія Корлеоне» це нова настільна гра від іменитого гейм дизайнера Еріка Ленга, який, як ви пам'ятаєте, вже встиг порадувати нас декількома чудовими іграми, в тому числі і славної настолкою «Кров і Лють».

    «Хрещений батько. Імперія Корлеоне» створена за мотивами бестселера Маріо П'юзо «Хрещений батько», який згодом був майстерно екранізований режисером Френсісом Фордом Копполою. За вікном Нью - Йорк 50-х років ХХ століття. Розгул гангстерів, мафії і злочинності на вулицях гігантського мегаполісу. Містом фактично править великий Дон Корлеоне, і хоча він поступово втрачає свою владу, його вплив у злочинному світі все ще дуже великий. П'ять мафіозних Сімей: Марцуло, Матараццо, Вітале, Каккамо і Піцціно намагаються завоювати його прихильність і встановити контроль за окремими районами Нью Йорка. Збирати данину, усувати непокірних щоб в кінці гри стати найвпливовішою Сім'єю в місті.
 


 

    Кожен гравець спочатку гри вибирає собі одну з Сімей і отримує три мініатюри - Дон (глава сім'ї), а також двох підручних. Згодом гравець зможе розширити Сім'ю за рахунок консільєрі і ще кількох помічників. В процесі гри ви будете відправляти своїх підопічних в різні квартали і райони міста, де ті будуть займатися звичною справою - збирати данину з підприємців, торгувати забороненим товаром, а також, якщо пощастить, отримати завдання від самого Дона Корлеоне. Виконання його доручень високо піднімає статус Сім'ї.

    У грі також знайшлося місце механіці блефу і підкупу. На певному етапі ігрової партії ви зможете найняти помічника, який допоможе вам добитися прихильності Дона Корлеоне, зробивши підношення. А це, в свою чергу, високо підніме статус вашої Сім'ї. Але щоб отримати розторопного і потрібного помічника, доведеться викласти кругленьку суму, причому ставки робляться взакриту. Тут починається блеф і тонка психологічна гра між учасниками торгів.

    В кінці ігрової партії, щоб визначити переможця, гравці підраховують накопичені активи, виконані доручення великого Дона а також визначають райони міста, що знаходяться під впливом кожної з Сімей.
 


 

    Гра вийшла надзвичайно атмосферною. З перших же рядків правил, з першої ж ігрової партії, ви нібито опиняєтеся в цьому світі, повному мафіозної романтики і ганстерских пригод. Шикарні мініатюри, які немов зійшли з екрану телевізора, якісні і впізнавані ілюстрації, ігрове поле, яке уособлює вулиці Нью Йорка 50-х, нелінійний розвиток сюжету, а також унікальний ігровий досвід, підносять нам одну з найкращих сучасних настолок. Із задоволенням радимо «Хрещений Батько. Імперія Корлеоне» досвідченим гравцям і новачкам, шанувальникам творчості Маріо Пьюзо, і людям незнайомим з ним, і взагалі усім любителям висококласних настільних ігор. Повірте, ви не пошкодуєте!

До складу настільної гри «Хрещений батько. Імперія Корлеоне» входить:
 – 34 високодеталізовані мініатюри
 – 1 мініатюра поліцейського автомобіля
 – 1 жетон кінської голови
 – 45 пластикових маркерів контролю
 – 5 жерстяних валіз
 – 1 ігрове поле
 – 12 жетонів справ
 – 32 карти нелегальних товарів
 – 18 карт союзників
 – 44 карти доручень
 – 120 банкнот
 – правила гри

Придбати настільну гру «Хрещений батько. Імперія Корлеоне» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
2499 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Хрещений батько. Імперія Корлеоне

1. Андрей (09-12-2017 | 12:20)

Добрый день!
Когда ожидается? и кстати смотрю много топовых игр у Вас стоят в предзаказе - как то не подготовились к Новому Году:(. Или ожидаются к нему? Спасибо.

2. andrew (08-11-2017 | 00:37)

"Разговорные: Мафияподобные"? Seriously?
Ответ от DesktopGames:
Согласны. Поправили.

3. Игорь (05-11-2017 | 21:12)

To Николай:
Она не то чтобы похожа на Лордов Вотердипа, она по сути и есть упрощенная версия этой игры...только с другим антуражем(как по мне, более интересным)
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, что ответили раньше нас ;)

4. Николай (05-11-2017 | 17:17)

А не похожа ли по механике эта игра на Dungeons & Dragons: Lords of Waterdeep?
Ответ от DesktopGames:
Смотрите комментарий выше :)

5. Константин (23-10-2017 | 17:10)

добрый день, когда игра будет в наличии?
Спасибо
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Ожидаем в первой половине ноября.

6. JohnGotti (01-09-2017 | 20:00)

Коли з'явиться в продажі оригінал?
Ответ от DesktopGames:
Точна дата ще невідома. Орієнтовно - жовтень.

7. Марія (01-09-2017 | 10:22)

Приблизна ціна цієї прекрасності?
Ответ от DesktopGames:
Ціна уточнюється.

8. Еней (31-08-2017 | 20:50)

Коли зявиться цей шедевр в наявності?!
Ответ от DesktopGames:
Очікуємо у жовтні.