Настільна гра Вікінги Північного Моря / Raiders of the North Sea

49
код: 3190

2-4

12+

60-120
Укр
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
– Вікінги! – вигукнув Йормунд, розмахуючи в повітрі бойовою сокирою і звернувся до невеликої групи воїнів, які зібралися на пристані біля його бойового драккара, – в цьому році врожаї були дуже малими, і скоро в селище повернеться голод. Але ми не будемо чекати його! З допомогою Одіна ми перетнемо море і будемо здійснювати набіги на рибальські села, міста і фортеці! Ми заберемо їхню худобу, пшеницю і золото, і в полум'ї слави повернемося додому! Барди складуть про нас пісні, а легенда Про Йормунда і його воїнів житиме вічно! Чи підете ви зі мною, брати ?!
 – Так, Йормунд, – заревіли воїни, несамовито стукаючи щитами, – веди нас!
Через кілька днів драккар Йормунда прослизнувши крізь вузький фіорд вийшов у відкрите море. Величезне смугасте вітрило тріпотіло під на тиском могутнього північного вітру, і вже через кілька годин Скандинавський півострів зник за горизонтом. Вікінги попрямували на південь...

Тип: стратегія
Видавництво: Ігромаг, Garphill Games
Час гри: 60-120 хв.
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 12+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

ПРО ЩО ЦЯ ГРА
  «Вікінги Північного Моря» це настільна гра для 2-4 гравців, яка оповідає нам про нелегкі будні войовничих вікінгів, яким доводиться виходити в море на своїх драккарах в пошуках здобичі. Вони нападають на прибережні села, фортеці та міста, забираючи припаси, їжу, і ресурси у тамтешніх жителів. По поверненню в рідне селище, вікінги за звичаєм несуть значну частину здобичі своєму вождю, який, натомість обдаровує їх своєю прихильністю. 

  

 
ПРО РОЗРОБНИКІВ Це одна з перших настільних ігор, розроблена дизайнером Шемом Філіпсом, великим прихильником скандинавської тематики, і випущена молодим Новозеландським видавництвом «Garfill Games». А неймовірно чудові іллюстрації  для «Вікінгів Північного Моря» виконав художник Mihajlo Dimitrievski, широко відомий своїми роботами в багатьох інших настільних іграх, серед яких можна відзначити: Game of Thrones: Hand of the King, Valeria. Card Kingdoms, Rise to Nobility.  Його малюнки вирізняються динамічністю, неповторним стилем та яскраво відображають атмосферу самої гри! 
ЯК В НЕЇ ГРАТИ У центрі столу гравці розкладають ігрове поле, на якому зображене рідне селище вікінгів, море, а також протилежний берег з безліччю різноманітних міст, фортець, і сіл. На поле кожного поселення викладається кілька випадкових ресурсів (худоба, залізо, золото). З колоди тайлів дарів відкриваються три верхні карти, а гравці отримують по 2 срібні монети, поле гравця, стартового робочого і карту корабля. Крім того гравці викладають свої фішки на трек шляху озброєння і на трек шляху валькірій. Підготовка до гри займе лічені хвилини, і тепер ви готові вирушати у справжнісіньку пригоду! 


 У свій хід гравець повинен вибрати, чим він займатиметься: працюватиме в селі, або ж здійснюватиме набіг. У першому варіанті гравець бере свого робочого і розміщує його на одному з будинків села, яке ще не заблоковано іншим робітником. Потім, виконавши ефект цієї будівлі, гравець вибирає іншу будівлю, з якої він забирає робочого в свій пул і отримує бонус вже з другої будівлі. Ефекти будівель бувають різні. Тут можна купити золото, піднести дар вождю, зібрати провізію або найняти собі в команду нових персонажів: вправних лучників, лютих берсеркерів та інших войовничих і відважних вікінгів. Тут важливо стратегічно планувати свої дії, готуючись до набігів, адже вам знадобляться не тільки воїни, але й провізія та золото. 


 Як тільки ви наберете достатньо команди і провізії в дорогу, ви можете зробити набіг на вороже поселення. Для цього помістіть свого робочого у відведене поле біля поселення, заплатіть в загальний склад необхідну кількість провізії і золота, а потім киньте вказану кількість кубиків. Складіть результат кидків з силою ваших вікінгів і ви отримаєте число, яке показує Войовничу Силу вашого набігу. На полі біля поселення вказано скільки переможних балів ви отримаєте за цей грабіж. Потім заберіть з поля поселення нового робочого і ресурси. Якщо ж в цьому поселенні був жетон валькірії, то ви втрачаєте одного з вікінгів за кожен такий жетон (Валькірії, як це в них заведено, забирають вікінгів прямо в Вальхаллу). Проте, за кожного воїна, який здобув героїчну смерть під час набігу і зустрів валькірію, гравець посуває свою фішку вище по треку шляху валькірій. В кінці гри це принесе йому додаткові переможні бали.

Таким чином, грабуючи поселення, покращуючи зброю, зустрічаючись з валькіріями і підносячи дари вождю, кожен з ватажків вікінгів намагається набрати якомога більшу кількість переможних балів.

 


Гра закінчується у разі виконання однієї з трьох умов:

– Закінчились картки в колоді дарів.
    – На ігровому полі залишилась тільки одна не пограбована фортеця.
    – В грі не залишилося жодної валькірії.

Далі кожен з гравців може виконати ще один хід, після чого йде фінальний підрахунок переможних балів.

 

У ЧОМУ РОДЗИНКА ГРИ
  «Вікінги Північного Моря» – унікальна настільна гра, в якій переплелися багато євро механік, не втративши при цьому атмосферності, шарму і відчуття пригод. Крім того автори гри придумали відмінну механіку загального пулу робочих. У кожного гравця може бути тільки один робочий, чорного, сірого або білого кольору. Суть в тому що сірий робочий це поліпшена версія чорного, а білий відповідно, кращий за сірого. У фазі роботи білі міпли приносять набагато більше корисних ресурсів і ефектів ніж сірі. А ті в свою чергу, більш корисні ніж чорні. Вся ця інформація у вигляді графічних значків вказана на ігровому полі. Усе просто, зручно і зрозуміло.

 

 

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
  Гра дуже красива. Яскраве, мальовниче і стильне ігрове поле, харизматичні і унікальні персонажі, якісні дерев'яні жетони і фішки, все це ще раз підкреслює що перед нами не просто чергова настільна гра, але глибоко продумана стратегія, в яку автор гри, ілюстратор і видавці вклали частинку душі.

 

 

ДУМКИ ВІДОМИХ БЛОГЕРІВ
  «Вікінги Північного Моря» -  надзвичайно розумно продумана гра. А її ключовий концепт зі спільним пулом робочих, це шикарно, навряд чи я колись бачив щось подібне!

Річард Хем, Відеоблог Rahdo.
  «Вікінги Північного Моря» - чудова стратегія з безліччю варіантів та можливостей! Це одна з тих настільних ігор, які я завжди радий бачити на столі. Том Весел, відеоблог The Dice Tower.
  Чудова гра! Стильний арт, яскраві кольори, і при тому всьому насичений і цікавий ігровий процес. Я насолоджувався цією грою упродовж усієї партії! Відеоблог BoardGameGeekTV.
  Мені дуже сподобалася ця гра. Кожен хід ти вирішуєш, куди відправити свого робочого – працювати чи здійснювати набіг, а за умови обмеженої кількості вільних будівель, тобі потрібно наперед прораховувати свої дії. Також мені до вподоби багатофункціональні картки персонажів. Залежно від ситуації їх можна використовувати тим чи іншим чином. Так, це неймовірно цікава гра! Відеоблог Bearded Meeple.
   
Комплектація гри «Вікінги Північного Моря»:
 
 • Ігрове поле;
 • 4 планшети гравців;
 • 16 тайлів пропозицій;
 • 12 фішок для підрахунку балів (чотирьох кольорів);
 • 18 жетонів Валькірій;
 • 18 жетонів Золота;
 • 32 жетони Срібла;
 • 18 жетонів Заліза;
 • 26 жетонів Худоби;
 • 32 жетони Провізії;
 • 7 фішок чорних робочих;
 • 11 фішок сірих робочих;
 • 12 фішок білих робочих;
 • 71 карта Містян;
 • 4 карти Кораблів (чотирьох кольорів);
 • 2 шестигранних кубики;
 • Чорна торбинка.

Якщо вас зацікавила ця стратегія, пропонуємо вашій увазі наступні ігри з цього жанру: «Paladins of the West Kingdom», «Rurik: Боротьба за Київ», «Колонізатори».


Придбати гру «Вікінги Північного Моря» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Игорь (14-02-2022 | 16:41)

Планировал приобрести "Каменный век", но не хотел ждать и решил рискнуть купить "Викинги". Не пожалел ни разу и уже год рубимся с интересом как четверо, так и дуэлью. Ожидаем интересных дополнений.
+ реиграбельность;
вариативность тактики;
- -нет дополнений;
если не уследить за цветом миплов, то может возникнуть патовая ситуация с набегом на поселения (зачастую с серыми аванпостами).
Добрий день, Ігорю!
Дякуємо за відгук :) ВИ праві Вікінги чудова гра  для новачків і досвідчених, для двох та компанії у якій є місце багатьом механікам та скандинавській атмосфері.
Бажаємо Вам наснаги та сил перепливати моря та брати своє!

Yurii (06-04-2021 | 15:48)

Одне з перших Євро в які грав і гра затягнула. Зiграв близько 20 партiй, а це понад 25 iгрових годин за пару тижнiв і ще не набридло!
Можливо, якби був більший досвід ігор з механікою розміщення робочих, я би сказав, що гра доволі звичайна.
+1 за доповнення!))
+ Відмінна якість компонентів.
Карти зносостійкі і без протекторів. 20+ партій і вони в чудовому стані
Доброго дня, Юрію!
Ми щиро раді що гра вам до вподоби, було вкладено багато зусиль аби локалізація вийшла атмосферною та аутентичною:)
Бажаємо вам ще як мінімум 20 партій - цікавих, яскравих і захоплюючих!

Олександр (27-12-2020 | 23:24)

Гра супер! Отримав масу задоволення. Якість елементів, карт, дерев'яних частин зауважень не викликала. Маю зауваження по перекладу. Карта Герой Фолке. "Отримай 1 силу за усіх інших найнятих членів команди" = що ми додаємо герою 1 силу хоч за 1 хоч за 4 найнятих. За логікою інших героїв - (де максимальна сила може досягати 7 - 8 балів) переклад має бути - "Отримай 1 силу за КОЖНОГО найнятОГО членА команди". Ну і вперто не розумію властивості лучника (може напишете, що він міняє серед робітників?).
Олександр, доброго дня! Дякуємо за коментар так, ви цілком праві. Має бути саме так, як ви трактуєте.

Олена (24-11-2020 | 15:51)

Однозначно відомо, що допів не буде? Вирішую, чи купувати цю, чи оригінал....
На разі доповнення не плануються.

Andrew (05-07-2020 | 20:40)

Де допы?
На данный момент не планируются, к сожалению.

Павло (04-05-2020 | 20:52)

Гра супер!
1) Компоненти, ілюстрації, ігрове поле - дуже приємні на вигляд і на дотик.
2) Легкі правила.
3) Цікаво грати вдвох. Граємо з дружиною щодня кілька днів і поки не відпускає))
Загалом гра приємна, майже не конфліктна. Кожен хід приносить щось корисне. Тим не менш, гра тримає в приємній напрузі.

Давно хотів цю гру, але трохи сумнівався. Думав, що ведуся на гарний зовнішній вигляд, а грати буде не так цікаво, що півторагодинні партії будуть втомлюючими і нудними. Але гра приємно здивувала! Лише в перший раз, поки вчили правила, гра трохи затяглася. Далі пішло швидше і легше. Виявилося, що в таку гру грати цікавіше ніж в швидкі (20-40 хвилин). В швидких часто не встигаєш насолодитися грою, тільки почав розбудовуватися - і вже кінець. У "Вікінгах" навпаки - часу вдсталь.

Дуже дякую за локалізацію! Обов'язково братиму доповнення, якщо локалізуєте.
Дякуємо, Павло! Не дарма ця гра посідає 85 місце на сайті BGG.

Денис (07-03-2020 | 18:43)

Чудова гра! Сподобалась і дружині і сину. Чекаємо на локалізацію доповнень!
+ Компоненти супер
Простий але цікавий процес гри
- Карти не стандартного розміру
Ми також чекаємо)

Ярослав (03-03-2020 | 13:40)

Випустіть доповнення... Будь ласка ))))
Дуже не хочеться купувати англійську версію, російськомовну і подавно...
Нічого обіцяти поки не можемо, на жаль :(

Александр (15-02-2020 | 20:00)

Отличная игра. Свою коробку пришлось продать, поскольку так и не дождался локализации дополнений+ компоненты и поле не совместимы по размерам с оригиналом. Пришлось купить русскоязычную локализацию. Она совместима с оригиналом , железные монеты и будут дополнения.
+ Хорошая игра
Благодарим за отзыв!

Pavlo (09-02-2020 | 17:31)

Допи! Хотілось би) без них брати не дуже хочеться) ще вирішується питання?
Так, на жаль, все ще вирішується :(

Nick (24-12-2019 | 15:37)

Я так розумію, доповнення локалізовувати не планується?
Це питання ще вирішується.

Наталя (02-12-2019 | 10:22)

Гра дуже сподобалася, цікава, захоплює. Дякуємо за українську локалізацію!
- Не виявили.
Дякуємо вам!

Никита (30-11-2019 | 16:25)

Компоненты в локализация хорошего качества.
Протекторы 56*87 неплохо сидят на этих картах.
Отличное евро на размещение рабочих :)
Спасибо за отзыв!

Денис (01-11-2019 | 14:16)

Не знайшов у правилах:
Які дії потрібно вчинити, якщо при нападі на фортецю не вистачило Військової Сили?
Ви не отримаєте переможних балів та нагороди за цей набіг і при цьому втратите ресурси задіяні для набігу.

Олег (21-10-2019 | 16:39)

Подскажите, будут ли локализоваться дополнения и когда их ждать?
Увы, точной информации у нас нет.

Показати більше

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00