Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Есть в наличии
1199 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
4 оценки

Настільна гра Вікінги північного моря (Raiders of the North Sea)

- Вікінги, - вигукнув Йормунд, потрясаючи в повітрі бойовою сокирою, звертаючись до невеликої групи воїнів, які зібралися на пристані, біля його бойового драккара, - в цьому році врожаї були дуже малими, і скоро в селище повернеться голод. Але ми не будемо чекати його! З допомогою Одіна ми перетнемо море і будемо здійснювати набіги на рибальські села, міста і фортеці! Ми заберемо їхню худобу, пшеницю і золото, і в полум'ї слави повернемося додому! Барди складуть про нас пісні, а легенда Про Йормунда і його воїнів житиме вічно! Чи підете ви зі мною, брати ?!
 - Так, Йормунд, - заревіли воїни, несамовито стукаючи щитами, - веди нас!
Через кілька днів драккар Йормунда прослизнувши крізь вузький фіорд вийшов у відкрите море. Величезне смугасте вітрило тріпотіло під на тиском могутнього північного вітру, і вже через кілька годин Скандинавський півострів зник за горизонтом. Вікінги попрямували на південь ...


Тип: стратегія
Видавництво:  Garphill Games
Час гри: 60-120 хв.
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 12+
Мова: українська


Скачати правила до настiльної гри Вікінги Північного Моря Укр.
    Про що ця гра?

«Вікінги північного моря» це настільна гра для 2-4 гравців, яка оповідає нам про нелегкі будні войовничих вікінгів, яким доводиться виходити в море на своїх драккарах в пошуках здобичі. Вони нападають на прибережні села, фортеці та міста, забираючи припаси, їжу, і ресурси у тамтешніх жителів. По поверненню в рідне селище, вікінги за звичаєм несуть значну частину здобичі своєму вождю, який, натомість обдаровує їх своєю прихильністю.
 


  Про розробників.
    Це одна з перших настільних ігор, розроблена дизайнером Шемом Філіпсом, великим прихильником скандинавської тематики, і випущена молодим Новозеландським видавництвом «Garfill Games». А неймовірно чудові іллюстрації  для «Вікінгів Північного Моря» виконав художник Mihajlo Dimitrievski, широко відомий своїми роботами в багатьох інших настільних іграх, серед яких можна відзначити: Game of Thrones: Hand of the King, Valeria. Card Kingdoms, Rise to Nobility.  

Його малюнки вирізняються динамічністю, неповторним стилем та яскраво відображають атмосферу самої гри!
 

Як в неї грати?
   У центрі столу гравці розкладають ігрове поле, на якому зображене рідне селище вікінгів, море, а також протилежний берег з безліччю різноманітних міст, фортець, і сіл. На поле кожного поселення викладається кілька випадкових ресурсів (худоба, залізо, золото). З колоди тайлів дарів відкриваються три верхні карти, а гравці отримують по 2 срібні монети, поле гравця, стартового робочого і карту корабля. Крім того гравці викладають свої фішки на трек шляху озброєння і на трек шляху валькірій. Підготовка до гри займе лічені хвилини, і тепер ви готові вирушати у справжнісіньку пригоду!
 
   У свій хід гравець повинен вибрати, чим він займатиметься: працюватиме в селі, або ж здійснюватиме набіг. У першому варіанті гравець бере свого робочого і розміщує його на одному з будинків села, яке ще не заблоковано іншим робітником. Потім, виконавши ефект цієї будівлі, гравець вибирає іншу будівлю, з якої він забирає робочого в свій пул і отримує бонус вже з другої будівлі. Ефекти будівель бувають різні. Тут можна купити золото, піднести дар вождю, зібрати провізію або найняти собі в команду нових персонажів: влучних лучників, лютих берсеркерів та інших войовничих і відважних вікінгів. Тут важливо стратегічно планувати свої дії, готуючись до набігів, адже вам знадобляться не лище воїни, але також провізія і золото.
 


   Як тільки ви наберете достатньо команди і провізії в дорогу, ви можете зробити набіг на вороже поселення. Для цього помістіть свого робочого у відведене поле біля поселення, заплатіть в загальний склад необхідну кількість провізії і золота, а потім киньте вказану кількість кубиків. Складіть результат кидків з силою ваших вікінгів і ви отримаєте число, яке показує Войовничу Силу вашого набігу. На полі біля поселення вказано скільки переможних балів ви отримаєте за цей грабіж. Потім заберіть з поля поселення нового робочого і ресурси. Якщо ж в цьому поселенні був жетон валькірії, то ви втрачаєте одного з вікінгів за кожен такий жетон (Валькірії як і ведеться, забирають вікінгів прямо в Вальхаллу). Проте, за кожного воїна, який здобув героїчну смерть під час набігу і зустрів валькірію, гравець посуває свою фішку вище по треку шляху валькірій. В кінці гри це принесе йому додаткові переможні бали.
Таким чином, грабуючи поселення, покращуючи зброю, зустрічаючись з валькіріями і підносячи дари вождю, кожен з ватажків вікінгів намагається набрати якомога більшу кількість переможних очок.

Гра закінчується у разі виконання однієї з трьох умов:
- Закінчились картки в колоді дарів.
- На ігровому полі залишилась тільки одна не пограбована фортеця.
- В грі не залишилося жодної валькірії.

Після цього кожен з гравців може виконати ще один хід, після чого йде фінальний підрахунок переможних балів.
 


У чому родзинка цієї гри?
 

«Вікінги північного моря», унікальна настільна гра, в якій переплелися багато євро механік, не втративши при цьому атмосферності, шарму і відчуття пригод. Крім того автори гри придумали відмінну механіку загального пулу робочих. У кожного гравця може бути тільки один робочий, чорного, сірого або білого кольору. Суть в тому що сірий робочий це поліпшена версія чорного, а білий відповідно, кращий за сірого. У фазі роботи білі міпли приносять набагато більше корисних ресурсів і ефектів ніж сірі. А ті в свою чергу, більш корисні ніж чорні. Вся ця інформація у вигляді графічних значків вказана на ігровому полі. Усе просто, зручно і зрозуміло.Зовнішній вигляд
 

Гра дуже красива. Яскраве, мальовниче і стильне ігрове поле, харизматичні і унікальні персонажі, якісні дерев'яні жетони і фішки, все це в черговий раз підкреслює що перед нами не просто чергова настільна гра, але глибоко продумана стратегія, в яку автор гри, ілюстратор і видавці вклали частинку душі.

 


Думки відомих блогерів

«Вікінги північного моря» -  надзвичайно розумно продумана гра. А її ключовий концепт зі спільним пулом робочих, це шикарно, навряд чи я колись бачив щось подібне!
    Річард Хем, Відеоблог Rahdo.

«Вікінги північного моря» - чудова стратегія із безліччю варіантів і можливостей! Це одна з тих настільних ігор, які я завжди радий бачити на столі.
   Том Весел, відеоблог The Dice Tower.

Чудова гра! Стильний арт, яскраві кольори, і при тому всьому насичений і цікавий ігровий процес.  Я насолоджувався цією грою на протязі усієї партії!
   Відеоблог BoardGameGeekTV.

Мені дуже сподобалася ця гра. Кожен хід ти вирішуєш ,куди відправити свого робочого – працювати чи здійснювати набіг, а за умови обмеженої кількості вільних будівель, тобі потрібно наперед прораховувати свої дії. Також мені до вподоби багатофункціональні картки персонажів. Залежно від ситуації їх можна використовувати тим чи іншим чином. Так, це неймовірно цікава гра!
   Відеоблог Bearded Meeple.


 

Есть в наличии
1199 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Вікінги північного моря

1. MeSHmeN (24-02-2018 | 14:29)

Грою задоволейнив повній мірі, люблю цей міпл плейсмент, хоча він тут доволі специфічний але класний) навчили дитину в 7 років грати з нами) Глибоких ходів не було, але зібрати сильну команду і нападати і зайнятий друге місце йому вдалося))))
100% планую замовляти укрїнізовані доповнення (я знайшов 5 доповнень англійською і шосте в статусі пре-ордер) Якщо українською було би хоча би 2 - я їх замовлятиму)))
Рекомендую, як відносно не складний, чоткий, реіграбельний, українізований єврогеймчик!
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за відгук, бажаємо вам чудових і атмосферних партій!

2. Дмитрий (23-02-2018 | 13:46)

Здравствуйте. А какой размер карт и есть ли протекторы для данной игры?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Дмитрий. В игре используют нестандартные карты 54 x 86мм. Самые подходящие, это протекторы 56*87мм, но в них карты будут болтаться...

3. Александр (20-02-2018 | 23:28)

Сегодня забрал. Сыграли ознакомительную партию - отличная игрушка. Для любителей евро must have.
+ Красочная, огромное игровое поле при относительно небольшой коробке (не ожидал), отменное исполнение игровых компонентов. Много тактики и возможностей добиваться победы. Фишка с общим пулом рабочих прикольная. Отдельное спасибо за классные подарки при предзаказе. Ребята из Игромага молодцы! Так держать.
- Пока отсутствие переведенных дополнений, но Игромаг вроде как планирует и их локализовать в будущем. Будем ждать
Ответ от DesktopGames:
Благодарим за отзыв, отличных Вам партий!

4. Igor (20-02-2018 | 10:55)

Текст только на поле(название зданий) или есть где то ещё?
На сколько игра языкозависима?
Ответ от DesktopGames:
Немного текста есть и на картах.

5. Артем (19-02-2018 | 22:10)

А рассылать когда будете? Написания понедельник, а ТТН нет.:(
Ответ от DesktopGames:
Рассылка происходит. Если Вы не получили ТТН, свяжитесь с нами любым удобным способом.

6. Михаил (19-02-2018 | 20:01)

Сегодня получил) Спасибо за качественную инру и замечательные подарки при предзаказе!

7. Дмитрий (16-02-2018 | 11:36)

Будут локализованы дополнения к игре? Очень хотелось бы!
Ответ от DesktopGames:
В планах есть, но не в этом году.

8. Сергей (13-02-2018 | 17:54)

Когда ожидается поступление игры??
Ответ от DesktopGames:
Ждем после двадцатых чисел февраля.

9. Александр (29-01-2018 | 13:32)

Как раз похоже(с фото в описании), что оригинальной надписи Raiders... на рубашке нет. И это не есть хорошо (если Игромаг не сделает локализацию допов конечно). В таком случае карты из дополнения сразу будут видны в общей колоде.

10. Олег (24-01-2018 | 16:21)

Добрый день! А на самих рубашках карт надпись присутствует на английском или украинском? На фотографии не видно.

11. Илья (22-01-2018 | 20:21)

Предзаказ уже не доступен?
Ответ от DesktopGames:
Доступен, нажимайте на синюю кнопку с предзаказом.

12. Александр (20-01-2018 | 15:50)

Да, монеты это круто. +1. Еще бы в будущем допы увидить у вас. Их уже 2ва и довольно интересные. А пока ждем базу))

13. Данило (20-01-2018 | 08:34)

Спитаю ще раз, а то модератори не постять моє попереднє питання й на пошту відповідь не надсилають... який принцип формування ціни - 890 грн до 31 січня і все - потім жодних доплат? Адже у вас вказана ціна 1199 грн?
Ответ от DesktopGames:
Так, Данило, якщо ви зробите предзамовленя на Вікінгів, то ціна буде 890 грн і ніяких додаткових доплат.

14. Віталій (19-01-2018 | 23:23)

Якщо буде можливість замовляти по передоплаті залізіні монети до гри, то я за! Прохання до адміністраторів відписатись на скільки це буде реальний варіант. Думаю що бажаючих їх придбати буде достатньо.

15. Михаил (17-01-2018 | 14:50)

Оформил предзаказ еще 15го, надеюсь попал в первые 50 :) Вот бы еще организовать возможность заказа металлических монет. А то одному накладно немного, доставка из-за рубежа около 200 грн

16. Александр (17-01-2018 | 09:43)

Добрый день!
А монетки не железные, как в английской версии?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день! Железные монетки были только в версии kickstarter. Сейчас все идут с картоными монетками.

17. Юрій (16-01-2018 | 20:21)

Дуже приємно бачити локалізовані ігри, гарна тенденція, головне - не зупиняйтесь на досягнутому. :)

18. Еней (15-01-2018 | 23:33)

А ви доповнення також локалізуєте?
Ответ от DesktopGames:
На найближчий час таких планів немає, але пізніше ймовірність є.

19. Костянтин (15-01-2018 | 16:10)

Переверстайте, будь-ласка, pdf з правилами - зараз не дуже комфортно читати. Дякую.