Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Есть в наличии
1199 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
12 оценок 7.82

Настільна гра Вікінги Північного Моря (Raiders of the North Sea)

- Вікінги, - вигукнув Йормунд, потрясаючи в повітрі бойовою сокирою, звертаючись до невеликої групи воїнів, які зібралися на пристані, біля його бойового драккара, - в цьому році врожаї були дуже малими, і скоро в селище повернеться голод. Але ми не будемо чекати його! З допомогою Одіна ми перетнемо море і будемо здійснювати набіги на рибальські села, міста і фортеці! Ми заберемо їхню худобу, пшеницю і золото, і в полум'ї слави повернемося додому! Барди складуть про нас пісні, а легенда Про Йормунда і його воїнів житиме вічно! Чи підете ви зі мною, брати ?!
 - Так, Йормунд, - заревіли воїни, несамовито стукаючи щитами, - веди нас!
Через кілька днів драккар Йормунда прослизнувши крізь вузький фіорд вийшов у відкрите море. Величезне смугасте вітрило тріпотіло під на тиском могутнього північного вітру, і вже через кілька годин Скандинавський півострів зник за горизонтом. Вікінги попрямували на південь ...


Тип: стратегія
Видавництво:  Ігромаг
Час гри: 60-120 хв.
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 12+
Мова: українська


Скачати правила до настiльної гри Вікінги Північного Моря Укр.
    Про що ця гра?

«Вікінги північного моря» це настільна гра для 2-4 гравців, яка оповідає нам про нелегкі будні войовничих вікінгів, яким доводиться виходити в море на своїх драккарах в пошуках здобичі. Вони нападають на прибережні села, фортеці та міста, забираючи припаси, їжу, і ресурси у тамтешніх жителів. По поверненню в рідне селище, вікінги за звичаєм несуть значну частину здобичі своєму вождю, який, натомість обдаровує їх своєю прихильністю.
 


  Про розробників.
    Це одна з перших настільних ігор, розроблена дизайнером Шемом Філіпсом, великим прихильником скандинавської тематики, і випущена молодим Новозеландським видавництвом «Garfill Games». А неймовірно чудові іллюстрації  для «Вікінгів Північного Моря» виконав художник Mihajlo Dimitrievski, широко відомий своїми роботами в багатьох інших настільних іграх, серед яких можна відзначити: Game of Thrones: Hand of the King, Valeria. Card Kingdoms, Rise to Nobility.  

Його малюнки вирізняються динамічністю, неповторним стилем та яскраво відображають атмосферу самої гри!
 

Як в неї грати?
   У центрі столу гравці розкладають ігрове поле, на якому зображене рідне селище вікінгів, море, а також протилежний берег з безліччю різноманітних міст, фортець, і сіл. На поле кожного поселення викладається кілька випадкових ресурсів (худоба, залізо, золото). З колоди тайлів дарів відкриваються три верхні карти, а гравці отримують по 2 срібні монети, поле гравця, стартового робочого і карту корабля. Крім того гравці викладають свої фішки на трек шляху озброєння і на трек шляху валькірій. Підготовка до гри займе лічені хвилини, і тепер ви готові вирушати у справжнісіньку пригоду!
 
   У свій хід гравець повинен вибрати, чим він займатиметься: працюватиме в селі, або ж здійснюватиме набіг. У першому варіанті гравець бере свого робочого і розміщує його на одному з будинків села, яке ще не заблоковано іншим робітником. Потім, виконавши ефект цієї будівлі, гравець вибирає іншу будівлю, з якої він забирає робочого в свій пул і отримує бонус вже з другої будівлі. Ефекти будівель бувають різні. Тут можна купити золото, піднести дар вождю, зібрати провізію або найняти собі в команду нових персонажів: влучних лучників, лютих берсеркерів та інших войовничих і відважних вікінгів. Тут важливо стратегічно планувати свої дії, готуючись до набігів, адже вам знадобляться не лище воїни, але також провізія і золото.
 


   Як тільки ви наберете достатньо команди і провізії в дорогу, ви можете зробити набіг на вороже поселення. Для цього помістіть свого робочого у відведене поле біля поселення, заплатіть в загальний склад необхідну кількість провізії і золота, а потім киньте вказану кількість кубиків. Складіть результат кидків з силою ваших вікінгів і ви отримаєте число, яке показує Войовничу Силу вашого набігу. На полі біля поселення вказано скільки переможних балів ви отримаєте за цей грабіж. Потім заберіть з поля поселення нового робочого і ресурси. Якщо ж в цьому поселенні був жетон валькірії, то ви втрачаєте одного з вікінгів за кожен такий жетон (Валькірії як і ведеться, забирають вікінгів прямо в Вальхаллу). Проте, за кожного воїна, який здобув героїчну смерть під час набігу і зустрів валькірію, гравець посуває свою фішку вище по треку шляху валькірій. В кінці гри це принесе йому додаткові переможні бали.
Таким чином, грабуючи поселення, покращуючи зброю, зустрічаючись з валькіріями і підносячи дари вождю, кожен з ватажків вікінгів намагається набрати якомога більшу кількість переможних очок.

Гра закінчується у разі виконання однієї з трьох умов:
- Закінчились картки в колоді дарів.
- На ігровому полі залишилась тільки одна не пограбована фортеця.
- В грі не залишилося жодної валькірії.

Після цього кожен з гравців може виконати ще один хід, після чого йде фінальний підрахунок переможних балів.
 


У чому родзинка цієї гри?
 

«Вікінги північного моря», унікальна настільна гра, в якій переплелися багато євро механік, не втративши при цьому атмосферності, шарму і відчуття пригод. Крім того автори гри придумали відмінну механіку загального пулу робочих. У кожного гравця може бути тільки один робочий, чорного, сірого або білого кольору. Суть в тому що сірий робочий це поліпшена версія чорного, а білий відповідно, кращий за сірого. У фазі роботи білі міпли приносять набагато більше корисних ресурсів і ефектів ніж сірі. А ті в свою чергу, більш корисні ніж чорні. Вся ця інформація у вигляді графічних значків вказана на ігровому полі. Усе просто, зручно і зрозуміло.Зовнішній вигляд
 

Гра дуже красива. Яскраве, мальовниче і стильне ігрове поле, харизматичні і унікальні персонажі, якісні дерев'яні жетони і фішки, все це в черговий раз підкреслює що перед нами не просто чергова настільна гра, але глибоко продумана стратегія, в яку автор гри, ілюстратор і видавці вклали частинку душі.

 


Думки відомих блогерів

«Вікінги північного моря» -  надзвичайно розумно продумана гра. А її ключовий концепт зі спільним пулом робочих, це шикарно, навряд чи я колись бачив щось подібне!
    Річард Хем, Відеоблог Rahdo.

«Вікінги північного моря» - чудова стратегія із безліччю варіантів і можливостей! Це одна з тих настільних ігор, які я завжди радий бачити на столі.
   Том Весел, відеоблог The Dice Tower.

Чудова гра! Стильний арт, яскраві кольори, і при тому всьому насичений і цікавий ігровий процес.  Я насолоджувався цією грою на протязі усієї партії!
   Відеоблог BoardGameGeekTV.

Мені дуже сподобалася ця гра. Кожен хід ти вирішуєш ,куди відправити свого робочого – працювати чи здійснювати набіг, а за умови обмеженої кількості вільних будівель, тобі потрібно наперед прораховувати свої дії. Також мені до вподоби багатофункціональні картки персонажів. Залежно від ситуації їх можна використовувати тим чи іншим чином. Так, це неймовірно цікава гра!
   Відеоблог Bearded Meeple.


 

Есть в наличии
1199 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Вікінги Північного Моря

1. Александр (29-08-2018 | 10:34)

Коли уже чекати анонса доповнень?)
Ответ от DesktopGames:
Олександр, на разі ми не маємо точної інформації про приїзд доповнень.

2. Андрей (18-06-2018 | 16:54)

Игра очень понравилась, яркая и интересная! Единственный минус - отсутствие контроля качества компонентов у отечественной версии. Поле попалось надорванное - пришлось подклеивать, и деревянные фигурки 3 штуки с браком. Как по мне - лучше было локализовать карточки с переводом текста, а саму игру пусть покупают оригинал. Игра стоит того - чтоб быть качественной.
Ответ от DesktopGames:
По поводу замены брака отписали Вам на почту.

3. Дмитро (23-05-2018 | 23:39)

Ігромаг трохи зекономив на коробці. На це можна дивитись з двох сторін: з одної сторони гра дешевша ніж англомовний аналог, а з іншого - здається, що шось не так. Я вважаю для гри варто було зробити глянцеву поверхню коробки а також подумати над внутрішнім оформленням. Там просто біла картонова вставка. Хоббі Ворлд зазвичай розмальовує їх різними картинками.
Я можу помилятись, але здається мав би бути жетон першого гравця. Його я не знайшов в комплекті. А всі інші компоненти виготовлені дуже якісно. Є невеличкі притензії до карт вікінгів: вони трохи менше за протектори типу Purple, але добре, що хоч не більші.
Сама гра цікава, але є імбалансною. Перший гравець має набагато більше переваг ніж 4-й. В грі на 4-х в фазі коли всі гравці набрали вже достатньо ресурсів і атакують, 4-му гравцю не залишається що атакувати. Я б змінив стартові бонуси в залежності від черговості ходу як в РЖД.
Ответ от DesktopGames:
Дмитро, дякуємо вам! В майбутньому, ми прикладемо максимум зусиль щоб ви отримали максимальне задоволення від наших локалізацій)

4. Дмитро (21-05-2018 | 19:21)

На офф сайті гри написано, що вона не 12+, а 14+
Ответ от DesktopGames:
На сайтах виробника і автора гри вказано, що вік 12+, як і на коробці з грою.

5. Володимир (15-05-2018 | 14:20)

А чому запитання стосовно доповнень і їх локалізацій ігноруються? Мені навіть на лист не відповіли, у чому секрет? Інтрига? Вікінги заняті рейдами? Вождь надто занятий? Вартові блокують посильних із поштою? :-)
+ Гра дійсно дуже яскрава, компоненти якісні та приємні на дотик. Тематика та механіки - цікаві. Приємно грати знову і знову.
- Відсутність у нас доповнень (тим паче локалізованих)
Ответ от DesktopGames:
Ми щойно отримали інформацію від нашого пораненого розвідника. Доповнення плануються на наступний рік, але точнішої інформації він нам не надав)

6. Лилия (08-05-2018 | 18:15)

Получила сегодня игру, качество компонентов отличное, игра на высшем уровне, спасибо ребята за проделанную работу! Вы молодцы!!! Ждём дополнения и другие локализации
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за ваш отзыв!

7. Александр (07-05-2018 | 12:53)

Коли будуть доповнення? :)
Ответ от DesktopGames:
Олександре, поки ми не можемо повідомити точних дат надходження доповнень. Але ми додамо всіх зусиль щоб доповнення приїхали якомога скоріше)

8. Святослав (23-04-2018 | 23:10)

Ліліє, англомовний оригінал (з металічними монетами) й коштує дорожче (з доставкою це вам обійдеться в 75-80$). І це буде аж ніяк не 1199 грн (890 грн по предзамовленню), + гарні знижки по дисконту, за які ви можете придбати цю гру тут.

9. Лилия (23-04-2018 | 21:31)

Монетки я смотрю картонные , а в оригинале под метал сделаны. И тут сэкономили ...

10. Володимир (22-03-2018 | 15:27)

Підкажіть, будь ласка, чи є у планах локалізація і поява у вас двох інших ігор із трилогії (2014 та 2016 роки, відповідно)?
2014 - http://garphill.com/product/shipwrights-of-the-north-sea
2015 - http://garphill.com/product/raiders-of-the-north-sea
2016 - http://garphill.com/product/explorers-of-the-north-sea

А також розширення Runesaga для трилогії?
http://garphill.com/product/the-north-sea-runesaga

11. Игорь (18-03-2018 | 09:19)

Добрый день,
Игромагу а особенно, Антону самые наилучшие пожелания. Вы делаете этот мир теплее и добрее и не первый год! Ребята вы лучшие! По игре. Сыграно всего-навсего 2 игры. Первая вчетвером с ребенком 11 лет. Ушло .олень 4 часов. Правила не сложные совсем. НО! Та вариативность, что заложена в карточках, тем более работающая как в картах в руке, так и на столе. Это я вам скажу ещё тот инструмент же для маневров. Плюс заложен в баланс момент с валькириями, что позволяет убивать от одного и более воинов в руке и охлаждать пыл любителям активно махать шашкой)). И при этом что-то в первой партии не пошло. Эта игра не любит наскока. Ее нужно познавать. И вторая партия это показала. Вернее приоткрыла свои возможности. Итак встречаем! Претендент на звание лучшей игры года для опытных настольщиков на Spiel des Jahres 2017. Деткам будет весело играть, но тяжёло выигрывать у больших дядек.
+ Простота в правилах.
Вариативность
Реиграбельность
Понимание и кайф приходят постепенно, от игры к игре.не торопитесь съесть ее сразу. Не выйдет. Это и хорошо!
Визуализация и качество в целом достойна, но не без огрехов.
Очень достойная игра. Должна быть в коллекции однозначно.
- Карты в этой локализации. Серьезный минус в оформлении. Блеклый светлый, тонкий шрифт текста в КАПСЛОКЕ! Это вырви мне глаз называется.
Это все!)))
Ответ от DesktopGames:
Спасибо Вам! :)

12. Дмитрий (17-03-2018 | 10:31)

Понравилась. В нашей компании будет востребована )
+ Легкий старт.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, нам игра тоже нравится)

13. Юрій (11-03-2018 | 00:25)

Сьогодні нарешті зіграли. Шикарна гра.
+ Красива
Динамічна
Всі механіки працюють для перемоги
- Чекаю на доповнення :)
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за вашу думку!)

14. Сергій (28-02-2018 | 17:51)

Гру отримав, робив попереднє замовлення.
Дуже яскрава і гарна гра, круті арти і цікавий геймплей!
Оце перечитав коментарі деяких людей і спеціально ще раз уважно переглянув вміст своєї коробки - все на місці і все хорошої якості! Жодних претензій до Ігромага з цього приводу немає! Навіть навпаки, перечитавши правила і судячи з наявності ще однієї інструкції, Ігромаг веде роботу над своїми промахами ;)
Дуже дорослий і правильний підхід, дякую за це!
Відверто кажучи, купував гру не в останню чергу щоб підтримати українську локалізацію і локалізаторів! Молодці, так тримати! Сподіваюсь продажі дозволять локалізувати і допи до цієї класної гри!
І чекаю на нові локалізації!
Ах, і окреме дякую за бонуси, дрібничка - але дуже приємно! ))
Ответ от DesktopGames:
Добрий день, Сергій. Дякуємо за ваш відгук! Будемо працювати далі!

15. Олексій (28-02-2018 | 17:27)

Отримав нещодавно цю гру, двічі зіграв, обидва рази на двох гравців і мушу сказати що мені дуже сподобалось. Гра цікава, не перевантажена деталями, але змушує часто замислюватись, куди ж відправити робітника. До самого підрахунку очок не відомо хто ж переміг. Щодо компонентів, то в мене все ок, тільки на одній фішці золота є невеличкий скол, та це дрібниці. Дуже радий що зробив передзамовлення. Дякую за чудову гру українською, і з нетерпінням чекаю на картковий Жах Аркхему!
+ Вікінги!!!
Українська мова!
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Олексій. Ми можемо замінити вам бракований елемент. При наступному замовленні, нагадайте про це, та ми відправимо вам новий компонент.

16. Євгеній (26-02-2018 | 20:45)

Всім привіт!!! Хочу поділитися враженнями про гру, бо я є власником однієї копії...
Дійсно для всіх нас є великою подією, що один з шедеврів настільних ігор - Raiders of the North Sea нарешті вийшов українською мовою! Яскрава ілюстрація та проста механіка гри дозволяє нам зануритися в минулі часи, коли славетні сини Одіна і Тора були володарями морів і океанів! Я сам великий шанувальник історії і міфології цього легендарного північного народу. Тому як тільки дізнався що планується українська локалізація, одразу підтримав цей проект ставши в чергу перших і бажаючих... і на цьому все... знаючи наперед що погані відгуки тут не сприймаються, не буду намагатись писати зайве.
Але хочу зауважити, що браковані деталі україномовної версії є в багатьох щасливих власників, а не в однієї людини як Ви дали інформацію шановному Павлу.
Робіть висновки самі і хай щастить!!!
Ответ от DesktopGames:
   Євгеній, відповідь була написана по факту звернень. На сьогодні до нас дійсно звернулося декілька людей, ми ж це не заперечуємо.
   Такі ситуації не є приємними і для нас.
   Подібні випадки доволі часто, іноді в більшій кількості, трапляються і з нашими локалізаціями та й з іграми інших видавництв, не будемо наводити приклади.
  Ми не є виробником настільних ігор, ми локалізуємо їх. Процес виробництва відбувається на потужностях правовласника і виробника гри. Контроль якості в результаті здійснюється спільними зусиллями виробника, нас і також вас. Дякуємо вам за це. Ми цінуємо всі відгуки і звісно вчимося бути кращими.
   Ще раз нагадуємо, що якщо у когось виникнуть будь-які проблеми з будь-якою грою – ми завжди йдемо назустріч, робимо заміну або повертаємо кошти.
   Приємних ігор і тільки позитивних вражень!

17. Александр (26-02-2018 | 20:36)

Ответ от самого Шема Филипса (автор игры): "You can use any building (empty or full) and the colour of the worker you use to play the Merchant is important. If you used a black worker, you couldn't use his ability to use the Armoury or Long House. You could play the Town Hall twice, but it wouldn't be of any benefit - you would just be discarding the Merchant for no reason."
Выходит, что цвет сыграного рабочего имеет значение :)
Ответ от DesktopGames:
Александр, большое Вам спасибо за комментарий. Мы отвечали в соответствии с книгой правил, однако объяснение этого пункта от самого разработчика игры, конечно же лучше уточняет как нужно правильно трактовать свойство торговца!

18. Александр (26-02-2018 | 16:00)

Как вы думаете свойство торговца: "use any building's action as if your worker was there" относиться к любому незанятому зданию и без ограничения по цвету работника? Was подразумевает "был", тоесть когда забрали фигурку с поля...
Ответ от DesktopGames:
Здравствуйте, Александр! Вы просто можете использовать действие любого здания, так, как-будто там есть ваш рабочий.

19. Валерій (26-02-2018 | 14:06)

Гра дуже сподобалася. Хочеться в майбутньому пограти з доповненнями)
+ Легкі правила.
Атмосферність.
Більше планування, ніж рандомності (хоча іноді карти на початку не дуже підходящі приходили:) ).
Велика і красива мапа (місцевість).
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Валерій. Постараємося привезти як можна швидше)

20. Павло (26-02-2018 | 12:00)

Взяв коментар із іншого сайту, але тут він напевно доречніший. Цитую:

"Так как издатель боится плохих отзывов и правды напишу у вас отзыв по поводу этой игры здесь. Я думаю вы не удалите его.
Это касается укр. версии игры

Недостатки:
1. Игровое поле (на нем видно швы поклейки верхнего цветного поля)
2. Игровое поле (оно кривое + в сложеном виде оно лесинкой)
3. Игровое поле (по центру на изгибах верхний слой поля, оно начинает задираться у меня после 3 раскладок игры уже кусочек поля задерлось)
4. Карты тонкие
5. Покраска деревянных элементов не равномерная
6. Есть бракованные деревянные элементы (мне попалость 10)"
Ответ от DesktopGames:
Павло, дякуємо за коментар.
   Ми справді раді, що ця гра нарешті є українською мовою.
   Не лише ми її довго очікували, а й багато шанувальників єврогеймів та наш Клуб настільних ігор, де можна в будь-який день протестувати гру і роздивитися компоненти.
   Серед багаточисельних власників гри, на разі ми дійсно отримали одне звернення щодо якості компонентів.
   Подібна ситуація може трапитися з будь-якою грою будь-якого виробника.
   На такий запит ми реагуємо так само, як і на кожен аналогічний запит щодо іншої гри – пропонуємо замінити гру на нову, попередньо перевіривши якість нової коробки, або повертаємо кошти.
   Тож, якщо у когось виникли які завгодно проблеми з грою, зверніться, будь ласка, до наших менеджерів і вони з радістю допоможуть вам у вирішенні подібних питань.

21. MeSHmeN (24-02-2018 | 14:29)

Грою задоволейнив повній мірі, люблю цей міпл плейсмент, хоча він тут доволі специфічний але класний) навчили дитину в 7 років грати з нами) Глибоких ходів не було, але зібрати сильну команду і нападати і зайнятий друге місце йому вдалося))))
100% планую замовляти укрїнізовані доповнення (я знайшов 5 доповнень англійською і шосте в статусі пре-ордер) Якщо українською було би хоча би 2 - я їх замовлятиму)))
Рекомендую, як відносно не складний, чоткий, реіграбельний, українізований єврогеймчик!
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за відгук, бажаємо вам чудових і атмосферних партій!

22. Дмитрий (23-02-2018 | 13:46)

Здравствуйте. А какой размер карт и есть ли протекторы для данной игры?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день, Дмитрий. В игре используют нестандартные карты 54 x 86мм. Самые подходящие, это протекторы 56*87мм, но в них карты будут болтаться...

23. Александр (20-02-2018 | 23:28)

Сегодня забрал. Сыграли ознакомительную партию - отличная игрушка. Для любителей евро must have.
+ Красочная, огромное игровое поле при относительно небольшой коробке (не ожидал), отменное исполнение игровых компонентов. Много тактики и возможностей добиваться победы. Фишка с общим пулом рабочих прикольная. Отдельное спасибо за классные подарки при предзаказе. Ребята из Игромага молодцы! Так держать.
- Пока отсутствие переведенных дополнений, но Игромаг вроде как планирует и их локализовать в будущем. Будем ждать
Ответ от DesktopGames:
Благодарим за отзыв, отличных Вам партий!

24. Igor (20-02-2018 | 10:55)

Текст только на поле(название зданий) или есть где то ещё?
На сколько игра языкозависима?
Ответ от DesktopGames:
Немного текста есть и на картах.

25. Артем (19-02-2018 | 22:10)

А рассылать когда будете? Написания понедельник, а ТТН нет.:(
Ответ от DesktopGames:
Рассылка происходит. Если Вы не получили ТТН, свяжитесь с нами любым удобным способом.

26. Михаил (19-02-2018 | 20:01)

Сегодня получил) Спасибо за качественную инру и замечательные подарки при предзаказе!
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за отзыв, мы старались, отличных Вам партий!

27. Дмитрий (16-02-2018 | 11:36)

Будут локализованы дополнения к игре? Очень хотелось бы!
Ответ от DesktopGames:
В планах есть, но не в этом году.

28. Сергей (13-02-2018 | 17:54)

Когда ожидается поступление игры??
Ответ от DesktopGames:
Ждем после двадцатых чисел февраля.

29. Александр (29-01-2018 | 13:32)

Как раз похоже(с фото в описании), что оригинальной надписи Raiders... на рубашке нет. И это не есть хорошо (если Игромаг не сделает локализацию допов конечно). В таком случае карты из дополнения сразу будут видны в общей колоде.

30. Олег (24-01-2018 | 16:21)

Добрый день! А на самих рубашках карт надпись присутствует на английском или украинском? На фотографии не видно.

31. Илья (22-01-2018 | 20:21)

Предзаказ уже не доступен?
Ответ от DesktopGames:
Доступен, нажимайте на синюю кнопку с предзаказом.

32. Александр (20-01-2018 | 15:50)

Да, монеты это круто. +1. Еще бы в будущем допы увидить у вас. Их уже 2ва и довольно интересные. А пока ждем базу))

33. Данило (20-01-2018 | 08:34)

Спитаю ще раз, а то модератори не постять моє попереднє питання й на пошту відповідь не надсилають... який принцип формування ціни - 890 грн до 31 січня і все - потім жодних доплат? Адже у вас вказана ціна 1199 грн?
Ответ от DesktopGames:
Так, Данило, якщо ви зробите предзамовленя на Вікінгів, то ціна буде 890 грн і ніяких додаткових доплат.

34. Віталій (19-01-2018 | 23:23)

Якщо буде можливість замовляти по передоплаті залізіні монети до гри, то я за! Прохання до адміністраторів відписатись на скільки це буде реальний варіант. Думаю що бажаючих їх придбати буде достатньо.

35. Михаил (17-01-2018 | 14:50)

Оформил предзаказ еще 15го, надеюсь попал в первые 50 :) Вот бы еще организовать возможность заказа металлических монет. А то одному накладно немного, доставка из-за рубежа около 200 грн

36. Александр (17-01-2018 | 09:43)

Добрый день!
А монетки не железные, как в английской версии?
Ответ от DesktopGames:
Добрый день! Железные монетки были только в версии kickstarter. Сейчас все идут с картоными монетками.

37. Юрій (16-01-2018 | 20:21)

Дуже приємно бачити локалізовані ігри, гарна тенденція, головне - не зупиняйтесь на досягнутому. :)

38. Еней (15-01-2018 | 23:33)

А ви доповнення також локалізуєте?
Ответ от DesktopGames:
На найближчий час таких планів немає, але пізніше ймовірність є.

39. Костянтин (15-01-2018 | 16:10)

Переверстайте, будь-ласка, pdf з правилами - зараз не дуже комфортно читати. Дякую.
Ответ от DesktopGames:
Добре, ми подивимось.