Так, формально фортеця підпорядковується Короні. Та європейці тут бувають надзвичайно рідко. Їм не до вподоби дуже важка та довга подорож і відсутність звичного комфорту. Та й поставки харчів і сировини зі старого світу виконуються дуже повільно. Доводиться виживати, йдучи поперек політичного курсу країни. Торгівля з колоніями інших імперій і, тим більше, піратами офіційно являється злочином. А на практиці – єдиний спосіб вижити, як для нас, так і для них. І мир у нас зберігається лише через те, що Його Величності байдуже, як у нас тут ідуть справи, доки колонія приносить прибуток. Тип: сімейна економічна стратегія
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 4
Вік: від 8 років
Мова: російська
Ознайомитися з правилами можна тут
Колонізатори (The Settlers of Catan) – гра, котра своєю популярністю поступається хіба що «Монополії». Вже вийшло безліч доповнень та перевтілень цієї чудової гри як в настільному, так і в цифровому світі. Якщо ви досі не в курсі, що це за гра, то покваптеся познайомитись.
«Колонізатори» того варті.
Як грати? Все досить просто. Кожен з гравців засновує перше поселення та починає досліджувати шляхи до невивчених земель. Чим більше селищ під вашим контролем, тим більше ресурсів ви зможете отримувати кожного ходу. Використовуючи видобуту сировину можна будувати дороги, засновувати та розвивати міста та вести торгівлю з іншими гравцями. Може здатися, що все надто просто: будуй міста та отримуй ресурси. В якійсь мірі, так воно і є, але з одним нюансом. Переможе той, хто першим отримає 10 переможних балів. Отже доведеться шукати оптимальний шлях розвитку своєї колонії і не дозволити опонентам вирватися вперед.
В чому цікавинка? По-перше, настільна гра
«Колонізатори (The Settlers of Catan)» абсолютно не конфліктна. Жодному гравцю не вдасться монополізувати якийсь ресурс та відрізати решті учасників можливість його видобувати. По-друге, в грі присутній живий ринок, тому завжди можна досягти найбільш вигідних умов для угоди. По-третє, ігрове поле
«Колонізаторів» щоразу змінюватиметься. Наврядчи комусь вдасться двічі не навмисне зіграти на одному й тому самому полі. По-четверте, гра дуже сильно вводить в оману. Часто складається враження, що «ось я зараз як побудую…», а на справді хтось вже збирається закінчити гру, адже майже виконав завдання для перемоги. В цій грі надзвичайно легкі правила та неймовірно великі тактичні можливості. Хочете придбати одну з найкращих сімейних економічних стратегій? Тоді
«Колонізатори (The Settlers of Catan)» – правильний вибір.
Комплектація настільної гри «Колонізатори (The Settlers of Catan)»: - 19 гексів суші
- 6 морсиких частин
- 95 карт сровини (по 19 кожного виду)
- 25 карт развитку
- 2 особливі карти
- 18 номерних жетонів
- 2 шестигранних кубика
- 1 фігурка разбійників
- 4 пам'ятки
- Набори ігрових фігурок (16 міст, 20 поселень, 60 доріг)
- правила гри
Якщо Вам сподобалася ця стратегія рекомендуємо поглянути на наступні ігри: «Цитаделі. Делюкс», «Вікінги Північного Моря», «Rurik: Боротьба за Київ». Можливо Вас також зацікавлять деякі доповнення до Колонізаторів: «Колонізатори: Купці і Варвари», «Колонізатори: Мореплавці».
Увага! Опціонально в нашому магазині до цієї гри можна придбати органайзер від TowerRex. Тепер ви можете зберігати всі елементи в спеціальних відділеннях прямо у коробці. Більше не потрібно буде розбирати карти, сортувати по кольорам дороги та поселення. Підготовка до гри значно скоротиться у часі, адже відкриваючи коробку ви побачите розсортовані компоненти розкладені по тематичним коробочкам, а не впорядкований хаос. Також органайзер має «вбудовану» вежу для кубиків.
Тетяна (15-04-2023 | 20:01)
Гра реально затягую і в неї не набір дає грати. Підкажіть, будь ласка, чи можна в перший хід виставляти поселення на гавань 2:1/3:1 чи до гавані тільки наступними ходами можна дійти?
Петро (11-08-2022 | 16:09)Вітаємо, Тетяно!
Дякуємо за ваш відгук, ми дуже втішені, що гра вам сподобалася :)
Щодо правил: ви можете виставляти поселення де завгодно.
Гарних вам партій!
Добрий день. Чи планується гра українською?
Игорь (15-02-2022 | 10:42)Доброго дня, Петро!
Поки що ми не чули інформацію про можливу локалізацію Колонізаторів, проте з огляду на стрімкий ріст ринку настільних ігор - хтось точно не упустить з очей цю епохальну гру!
Гарного вам дня і мирного неба!
Игра в коллекции уже года четыре, но все еще востребована. Каждый новый расклад гексов это новая карта, а значит новая стратегия. И не верьте красным цифрам на гексах (6 и 8) которые по статистике должны выпадать чаще остальных. Должны, но не выпадают….Порой 5 или 9 больше приносят ресурсов чем «статисты», а то бесконечная 7 мучает всех разбойником.
Олексій (06-01-2022 | 00:02)Рекомендую через некоторое время разнообразить базовую игру дополнением.
+ нет недостатков
- Очень хлипкая конструкция каркаса игрового поля и быстро изнашиваются пазы, от чего гексы не четко фиксируются внутри каркаса.
Доброго дня, Ігорю!
Дякуємо за відгук, повністю згодні з Вашими словами, однозначно ця класика має бути в арсеналі майже кожного шанувальника цього жанру ;)
Бажаємо Вам гарного дня та вдалих колонізацій ;)
Підкажіть, будь ласка, ми в трьох граємо більше 2х годин, а в чотирьох ще довше. Помітили, що гра сповільнюється, коли на руках 8-9 переможних балів. Хтось практикує гру до меншої кількості переможних білів (7-8)?
Михаил (06-10-2021 | 05:23)Доброго дня, Олексію!
Ми впевені, що з тим, як кількість зіграних партій буде збільшуватись - час на прийняття стратегічних рішені і тривалість гри поступово має зменьшуватись!
Але ви цілком вільні в можливости змінити деякі правила гри собі на втіху ;)
Бажаємо вам гарних цін на пшеницю і уникати спекуляцій вівцями :)
Игра весьма интересна. Играли вдвоем с ребенком 8 лет. Есть над чем подумать, но и элементы рандома присутствуют. Партия идет от 30 до 60 минут. Правила сначала пугают, но, на самом деле, они весьма просты.
Дмитро (18-03-2021 | 10:51)+ Увлекательный игровой процесс. Простые правила.
- Морская рамка неудобна, после трех игр начал расслаиваться картон. Возможно, рамку можно где заказать отдельно?
Доброго дня, Михайле!
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що гра Вам сподобалась :)
Так, правила до настолок, бувають лячні, але це тільки поки не зіграєш першу партію, та для більш комфортної гри в Колонізатори, радимо зібрати компанію від трьох гравців ;)
З приводу тайлів які розклеюються, зверніться, будь ласка, до нашого телеграму або на поштову скриньку, і ми спробуємо Вам допомогти!
Бажаємо Вам вдалих підкорень земель, та незабутніх партій!
Одна з наших улюблених ігор
Світлана (06-01-2021 | 12:44)Доборого дня, Дмитро!
З вами солідарні ще тисячі людей з усього світу)
Дякуємо за відгук і бажаємо чудових партій!
+1 до української версії. Чи є можливість замовити окремо лише картки ресурсів? наші геть стерлися і не видно на них нічого(
Доброго дня!
Нажаль данної інформації у нас немає на рахунок української версії Колонізаторів.
З приводу окремих карток, напишіть нам будь-ласка на пошту: info@igromag.ua