Настільна гра Карткове місто (UA) / Point City (UA)

1    Відео
код: 9014
Оголошується змагання між мерами маленьких, але швидкозростаючих міст! Чи зможете ви взяти на себе таку відповідальність, правильно використовувати ресурси, розвинути своє містечко до мегаполіса та обійти суперників? Відкривайте коробку і нумо перевіряти!

Тип: сімейна, містобудівна, збір сетів
Видавець: Games7Days (Україна), Flatout Games
Кількість гравців: 1-4
Час гри: 15-30
Вік: 10+
Мова: українська

Карткове місто (Point City) — це карткова сімейна гра на збір сетів від творців Point Salad. Карткове місто використовує ту саму механіку, але містить нові рівні управління ресурсами та будівництва рушіїв. У підсумку новинка проста в освоєнні, але при цьому стане викликом для кожного!

У настільній грі Карткове Місто у вас є 150 унікальних карт завдань, за допомогою яких ви створюєте власне місто — і щоразу воно буде виходити новим! Це швидка і весела гра, в якій ви по черзі збираєте ресурси та розвиваєте свої міста, намагаючись зібрати якомога більше балів. Побудовані об’єкти постійно приносять вам ресурси для майбутніх ходів, бонуси й бали.

Хоча в цій грі кожен сам за себе, але все ж таки є елемент змагання у вигляді «підрізання» карт, на які націлилися ваші суперники, і перегонів за громадськими жетонами — завданнями, які приносять переможні бали. Тож не думайте, що це спокійна і медитативна гра — за столом буде спекотно.

А для тих, хто хоче відточити свою майстерність і прокачати навички, є поодинокий режим, під час якого ви добряче вивчите весь стос зі 150 карт.


Як грати в гру Карткове Місто?


Одна з важливих переваг у тому, що правила гри Карткове Місто можна пояснити за кілька хвилин, зрозуміє і дитина, і бабуся.

 1. Викладіть поле з карт 4×4.
 2. По черзі оберіть на ринку 2 сусідні карти та заберіть у свою ігрову зону. Якщо це ресурс — берете безплатно, якщо об’єкт — заплатіть за нього ресурсами.
 3. Додайте на ринок нові карти зі стосу замість забраних.
 4. Якщо ви не хочете брати карти з ринку, можете взяти їх зі стосу. Але тільки обидві відразу — по одній не можна.
 5. Не можна використовувати один і той самий ресурс для двох різних об’єктів.
Ось і все! Протягом гри ви будете просто брати карти, збирати ресурси та будувати об’єкти. Однак упродовж гри ставки зростатимуть, оскільки об’єкти вимагатимуть дедалі більше й більше ресурсів, а одноразові ресурси ставатимуть дедалі ціннішими. Тож вам доведеться гарненько продумати свою стратегію для перемоги.

Кінець гри настає, коли закінчується стос. Після цього всі гравці рахують свої бали. Хто набрав найбільше — оголошується переможцем.


Кому варто купити гру Карткове Місто?


Якщо вам подобаються настілки на збір сетів, то Карткове Місто стане гідним поповненням вашої колекції. Фанати Мачі Коро помітять багато схожості з грою Point City, проте в останній гостріша конкуренція, більше варіантів ходу для кожного гравця, а кожна нова партія сильніше відрізняється від попередньої, що показує високий рівень реграбельності.

А для поціновувачів такого жанру Ігромаг рекомендує звернути увагу також на ігри Круті Перці та Книга магії.

Комплектація настільної гри «Карткове місто (UA)» (Point City):

 • 160 двобічних карток ресурсів / об’єктів
 • 4 початкові картки винахідливості
 • 1 картка-підказка
 • 26 жетонів громади
 • 2 жетони ринку
 • правила гри

 
Додати відгук

Леонід (27-05-2024 | 20:34)

Гра цілком виправдовує свій рейтинг 7.25 на BGG. Сімейний неконфліктний філер, який не викликає втому у дитини. Легкі правила, займає мало місця на столі. За годину можна встигнути розкласти декілька партій. Є соло-режим, який на середньому рівні не дає себе перемогти :) Недолік лише один. Довго натягував протектори, в результаті карти не влізли у коробку. Довго знімав їх назад :)
+ Варіативність, соло-режим, швидка, подобається дітям і дорослим.
- Коробка могла бути на декілька см вище чи довше, без протекторів картам сумно
Доброго дня, Леоніде!
Дякуємо за цікавий відгук про новиночку і трагікомедійний сюжет з протекторами:)
Бажаємо вам збудувати місто мрії!

750грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись