Настільна гра Круті Перці (UA) / Chili Mafia (UA)

8    Відео
код: 7662
Настільна гра Круті Перці (UA) / Chili Mafia (UA)
кількість гравців
2-8
вік
10+
час гри
10-40
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
 В намаганні контролювати рівень злочинності, Міністерство міжнародної безпеки Чилі вирішує відрядити групу агентів під прикриттям. Їхня задача – знайти і привезти на переговори ватажків мафіозі. Агенти справились з завданням, та щойно боси мафії зустрілись – одразу почали з’ясовувати, хто з них найкрутіший. Агентам доведеться завоювати повагу мафіозі та підкорити перців собі.

Тип: карткова, збір сетів, для вечірки
Видавництво: Lord of Boards (Україна), Lemery Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 8 гравців
Час гри: від 10 до 40 хвилин
Вiк: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Круті Перці – весела карткова гра на збір сетів. Щойно вона з’явилася у США, а ось вже Lord of Boards пропонує її нам, локалізовану українською мовою. В ній учасники створюватимуть свої банди перців та намагатимуться стати найповажнішим босом мафії.

 

Гра під гострим соусом чілі


 На початку гри кожен з гравців отримує по 6 карт. Надалі учасники обирають одну карту з наявних, відкладають її для себе, а решту передають гравцеві ліворуч. Процес повторюється, доки в кожного гравця не залишиться колода з 6 обраних карт. Решта колоди розташовується долілиць в центрі столу. Карта облави розташовується в колоді залежно від кількості гравців.

Як зазвичай відбувається у тематичних іграх, у Крутих Перцях першим ходитиме гравець, який останнім їв пекучий перець. Під час свого ходу учасники можуть:

 • зібрати банду (викласти на стіл 3 чи більше карт та створити змішану банду чи банду побратимів)
 • поповнити банду (якщо банди вже викладені раніше, ви можете поповнити їх картами з руки)
 • зіграти пекучу карту (така карта дасть вам можливість атакувати банду суперника, по 1 такій карті на кожну вашу банду перців)
 • зіграти карту дії (і отримати можливість нейтралізувати ефект карти чи отримати нові карти в свою руку).

 Усі дії можна виконувати декілька разів за хід та у будь-якому порядку. У разі, якщо ви виконали хоча б 1 з дій, ви повинні взяти 2 карти з колоди – і передати право ходу наступному гравцеві. А якщо ви не можете або не хочете виконувати жодну з вищенаведених дій, вам доведеться скинути 1 карту та добрати 2 карти з колоди. Важливо пам’ятати, що кількість карт у вашій руці не повинна перевищувати 8 карт. У випадку, якщо доведеться добрати 9-ту карту, перед тим гравець повинен скинути 1 карту з руки.

Застосувавши карту облави, гравці можуть перезібрати банди перців, переміщуючи карти між бандами чи доукомплектовуючи їх з руки. Головне, щоб на столі не залишилось неповних банд. Після завершення облави гра продовжується як зазвичай.


 Коли колода закінчується, гравці починають підрахунок очок. Незіграні карти та неповні банди скидаються, сили членів діючих банд (які, між іншим, відповідають шкалі Сковіла – мірі пекучості перців чилі) додаються, а в кожній банді побратимів ще й помножуються на 2. Гравець, чия банда найсильніша, оголошується найкрутішим та найповажнішим босом мафії.

Круті Перці – чудова гра з веселими малюнками, які в першу чергу привернуть увагу любителів гострих мексиканських страв. Правила прості, гра проходить швидко і весело. Декілька режимів дозволяють грати як двом учасникам, так і залучити до гри більше друзів та зіграти командами. А коли набриднуть базові правила, можна ускладнити гру, активувавши особливі властивості гострих перців.

Комплектація настільної гри «Круті Перці (UA)»:

 • 90 карт крутих перців
 • 30 карт дій
 • 30 пекучих карт
 • 1 карта облави
 • 4 карти-пам'ятки
 • 1 книжка правил
Додати відгук

Андрій (18-01-2024 | 12:01)

Крута динамічна гра, з простими правилами та цікавими картами дій. У одному ході у тебе досить крута банда, а у наступному суперники вирішили що ти дуже сильний і вирішили твою банду прорідити.
Загалом на компанію досить класно, адже можна поділитись на команди і азарт стає ще більшим. Докупивши доповнення ви покращите геймплей і цікавість ще на 20%.
У своїй ніші є безумовним фаворитом на компанію.
+ Прості правила
Можливість гри у командах
Приємна мальовка карт
Доповнення приносять додаткові дій і нові карти, що своєю чергою апає геймплей.
- Краще грати від 3 людей
Доброго дня, Андрію!
Це дійсно неймовірна гра, яка захоплює з першого погляду на перчики! А з доповненнями Славні Хлопці та промонабором Вогняр гра стає ще крутішою:)
Дякуємо за відгук та бажаємо пекучих партій!

Олег (11-12-2023 | 22:53)

Кльова гра! Можна трішки посваритись друг з другом під час гри, але це так, по доброму))
+ Легкі правила. Реіграбельна. Весела.
Доброго дня, Олеже!
Головне - ніколи не переносити гру в життя:)
Бажаємо вам крутезних та гострих партій!

Альона (05-12-2023 | 08:43)

Гаряче! Перчику мій, з тобою так гаряче, що не обійтися без пляшечки молока, щоб втамувати цей вогонь. Наші пекучі пригоди нагадують крутий голлівудський вестерн - мафіозі, банди, перестрілки, рекет, крадіжки, шантаж. І стара добра контрабанда, куди ж без неї? Однак все може скінчитись будь-якої миті, коли прийде облава. Але і тоді ще не все втрачено. Ми зможемо сформувати гостріші банди, які без проблем переможуть боса наших суперників. Адже крутіших за нас не знайти у всій Мексиці.
Доброго дня, Альоно!
Ми з задоволенням прочитали ваш художній огляд та поринули в США 40-60х років)
Мирного вам неба та гарячих перців)

Олег (16-10-2023 | 09:32)


Гра дуже фанова, весела і проста. Не варто очікувати від неї чогось унікального, але можете впевнено розраховувати на купу емоцій та сміху. Хоча, якщо ви дуже вразливі до нападів суперників, то можете не витримати атаку перців і тому, можливо, такі ігри не для вас.
Нашій компанії дуже сподобалася, часто граємо у проміжках між «великими» іграми.
Ще є класне доповнення, яке додає у гру більше цікавих поворотів.
+ + У веселій компанії друзів грати дуже весело та азартно, сміємося всю партію.
+ Колода маленька і поміщається в кишеню.
+ Можна грати простіший режим навіть з дітьми, а можна самостійно додавати правила, щоб зробити гру трішки складнішою та ще цікавішою.
+ Конкурента, з тісною взаємодією (Банди перців можуть атакувати будь-кого, тому у грі немає даунтайму в очікуванні свого ходу, потрібно завжди буди готовим відбити атаку)
+ Яскраві ілюстрації виглядають круто (але беріть протектори на карти).
- Не підійде тим, хто не витримує нападів конкурентів у іграх, бо тут вся гра і є суцільні атаки.
Доброго дня, Олеже!
Це дійсно дуууже крута гра, в якій тільки сама ідея збирання банд з перців викликає фан:)
Дякуємо за відгук та бажаємо пекучих партій!

Дмитро (29-08-2023 | 09:43)

В нашій компанії ця гра дуже зайшла. Дуже азартна та конфліктна гра. Напевно, не підійде для тих, хто дуже серйозно відноситься до того що відбувається у грі. Подобається, що є декілька варінтів гри. Командний режим привносить у гру щось нове, адже тобі більше не потрібно відбиватись сам проти всіх, а вже потрібно взаємодіяти зі своєю командою, що є дуже круто. Недоліком цієї гри є те що тут майже повністю вирішує рандом, адже якщо у тобі не виде потрібна карта, то фактично ти програв( Але все одно дуже цікавий процес гри. Рекомендую, весела гра на компанію
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо за такий чудовий, цікавий та щирий відгук на Крутих перців :)
Бажаємо вашій компанії веселих та запеклих партій!

Марина (27-08-2023 | 20:15)


Дуже полюбилася нам ця гра. Вона проста, але дуже весела. Граємо з друзями, з батьками, також підійде для гри з новачками. Круто, що розрахована на велику кількість гравців і тому підійде як паті-гейм для великої компанії. Але наші батьки і на двох дуже часто грають, лише придумали свої домашні правила, щоб зробити гру складнішою :)
Компактна колода карт, яку зручно всюди взяти з собою. Тільки варто врахувати, що банди перців вимагають не так вже й мало місця для розкладки, тому не назвала б варіантом для гри в дорозі.
Партії завжди проходять зі сміхом та підколами.
А з доповненням ще веселіше і цікавіше ))
Ці перці дійсно круті!
+ + Весела (принаймні в нашій компанії не було ще жодної партії без сміху)
+ Тісна взаємодія між гравцями
+ Прості правила та мінімальний поріг входження в гру
+ Коротенькі партії, що можна грати між складнішими іграми
- - Взаємодія основана на тому, щоб розбивати банди конкурентів, тому не підійде тим хто схильний ображатися на суперника. (Не хочеш ображатися, то запасайся молочком)
- Нам трішки простуватими здалися правила щодо облави, коли можна як завгодно змінювати банди, тому придумали додаткові обмеження і стало складніше і цікавіше (тепер треба продумувати дії з початку партії)
Доброго дня, Марино!
Дякуємо Вам за щирий та цікавий відгук! Повністю з вами погоджуємося, це крута гра для крутих гравців:)
Бажаємо вам веселих та спекотних партій!

Василь (20-08-2023 | 12:39)

Моя найперша гра в колекції. Так, як компанія в мене якраз до 8 чоловік, то гра в самий раз. Хоча можна грати й на меншу кількість гравців. Якось зібрались у вісьмох, та зіграли в командний режим, набагато цікавіше, конфліктніше та азартніше. Загалом гра всім сподобалась, одна з найулюбленіших. Докупив протектори, тому що граємо часто, треба берегти картки)))) А ще є доповнення, котре додає в гру картки хитрощів та заміняє деяких перців іншими(з іншими можливостями). Всім рекомендую)))
+ +гарні арти карток
+конфліктність
+взаємодія між гравцями
+тривалість партії
+ є класне доповнення, яке розширює можливості гри, та дає можливість замінити деяких перців
+ додаткові здібності деяких перців
- - рандом(трохи погано, коли тобі з колоди попадаються або пекучі карти або карти дії, а банди в тебе ще немає)
Доброго дня, Василю!
Ми дуже радіємо, що ваша перша гра в колекції припала Вам до серденька:)
Дійсно, карти треба берегти та одягти їх в надійні протектори, а з доповненням "Славні хлопці" гра стає ще цікавішою!
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо пекучих партій!

Показати більше
770грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись