Настільна гра Книга магії (UA) / SpellBook (UA)

3    Відео
код: 8611
Настільна гра Книга магії (UA) / SpellBook (UA)
кількість гравців
1-4
вік
12+
час гри
45-60
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
 Великий ритуал вже на порозі й усі чарівники вже поспішають взяти участь у цьому магічному турнірі. Фамільяри голодні до матерії, що вже просочується через вихор, кожен учасник мріє перемогти. А для цього потрібно показати найвищий рівень, тому так важливо правильно підготуватись, підібравши тільки найкращу стратегію й заклинання.

Тип: карткова, збір сетів
Видавництво: Geekach Games (Україна), Space Cowboys
К-сть гравців: від 1 до 4 гравців
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Вiк: від 12 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


 Книга магії (Spellbook) — українська локалізації настільної гри про магічний турнір для чарівників. Раз у рік проводиться Великий ритуал, під час якого усі чарівники змагаються за звання найкращого, збираючи різні компоненти, що називаються матерією з магічного вихору. Зануртесь у світ магії й стратегічного розрахунку, адже магічні вміння це тільки половина перемоги.

В настільній грі Книга Магії ви будете збирати сети ресурсів та карт заклинання, які в кінці гри зможуть принести вам переможні бали. Проте чарівник не може цього зробити самотужки, адже матерію потрібно аналізувати. Для цього можна згодувати її своєму фамільяру, магічним створінням, що допомагають чарівникам на турнірі. В настільній грі Книга Магії ви знайдете фамільярів на усі смаки, від вишуканої кішки з крилами, до усім вже знайомого дракона.

Книга магії. Компоненти.

   Система ходів в настільній грі Книга Магії може здатись незвичною. Адже замість того, щоб по черзі проходити кожну фазу раунду, гравці будуть по черзі розігрувати його повністю. Раунд, у форматі дня, розділений на три фази:
 • Ранок
 • Полудень
 • Вечір
 У кожну фазу активний гравець може зробити тільки певні дії. Наприклад, вивчити заклинання, або отримати матерію.

Матерія отримується в фазі ранку, гравець може узяти 1 матерію, що він бачить, з вівтаря, або дві матерії у закриту з мішечка вихору. У фазі полудня гравець може зберегти матерію на планшеті свого фамільяра. Уся матерія потрібна для створення заклинань, які ви зможете вивчити в останній фазі — вечір.

У грі є 7 кольорів заклинань й матерії відповідно. Крім того, на матерії існують руни, що часто теж важливо для створення заклять. Заклинання мають декілька рівнів покращення, та особливі властивості. Деякі заклинання будуть давати вам можливість зіграти додаткові дії під час певних фаз дня(раунду). Таким чином розвиваючи свою книгу магії ви зможете кожен хід запускати потужний алгоритм, що приведе вас до перемоги.

Ціль у настільній грі Книга Магії — набрати якомога більше переможних балів. Гра не йде вічність, але й не обмежена у кількості раундів. Партія закінчується за умови виконання цих умов:

 • Гравець заповнив усю книгу заклинань, 7 штук.
 • Гравець заповнив свій планшет фамільяра.
Як тільки хтось з гравців наприкінці ходу має виконану одну з двох умову, гравці дограють коло й підраховують переможні бали.

 Книга магії (Spellbook) — чудова настільна гра, що обов'язково подарує вам багато позитивних емоцій та добре проведеного часу. Якщо ви давно шукали настільну гру, в якій не важко розібратись, проте яка має потенціал затягнути вас на багато годин досліджень та підбору стратегій — Книга Магії ваш варіант.

Комплектація настільної гри «Книга магії»:

 • 84 карти заклинань (по 21 карті на гравця)
 • 1 мішечок вихору
 • 105 жетонів матерії (у 7 кольорах)
 • 1 плитка вівтаря
 • 1 жетон першого гравця
 • 4 планшети фамільярів (по 1 на гравця)
 • 4 карти-пам’ятки (по 1 на гравця)
 • 1 коробка скиду
 • книжка правил
Додати відгук

Альона (01-04-2024 | 07:26)

Ти перетворюєш мене на чарівницю, яка відправляється на Великий ритуал. Завдяки тобі в мене з'явився неймовірно милий, але при цьому страхітливий фамільяр, який обов'язково допоможе мені здобути перемогу в цьому запеклому змаганні. Під час наших зустрічей треба визначити, хто ж найкращий чарівник цього року. Для цього ми за допомогою матерії, яка з'являється у вихорі або знаходиться на вівтарі, поповнюємо свої магічні книги різними закляттями. І чия книга та фамільяр наприкінці ритуалу будуть більш продуктивними, той і переміг. І так приємно, коли це саме я (і прикро, коли не я...), що хочеться раз за разом брати участь у Великому ритуалі.
Доброго дня, Альоно!
Участь у Великому ритуалі - це велика честь та визнання високого рівня магічних здібностей!
Бажаємо вам вдосконалювати та відшліфовувати вашу майстерність, що торуватиме дорогу до перемоги)

Лілія (05-10-2023 | 17:43)


Не тільки блискучі арти, а й захоплюючий ігровий процес! Думала, гра швидко себе вичерпає, але потенціал до регравальності в ній несподівано великий.Тут немає якоїсь переможної стратегії, адже ви мало впливаєте на те, що витягнете з мішечка. І це класно, бо щоразу порядок вивчення заклинань буде іншим, як і ваші можливості в хід. Заклинання тут - це ще й альтернативні дії, які можна виконати в одну з 3-х фаз ходу (ранок-полудень-вечір). Тому в свій хід ви будете мізкувати, який ланцюжок дій найоптимальніше виконати. В коробці 3 набори різних заклинань, + є варіант комбінувати між собою картки з різних наборів. Та навіть якщо грати одним і тим же набором, партії зовсім не схожі між собою. Щодо взаємодії гравців - її мало. Це буде радше гонка за переможними балами, ніж заруба. Інші гравці хіба що заберуть потрібний вам жетон з вівтаря чи вплинуть на настання кінця партії.
+ + Гра елементарна в поясненні, і має зручну підказку для новачків,
+ Є досить швидкою - на 2х чоловік грається десь півгодини, швидкі ходи, як і підготовка до партії.
+ рандом не допускає "поломів", не можна намацати переможну стратегію і грати від партії до партії в одну гру)
+ є притомний соло-режим
+ тактильні і красиві якісні компоненти
- - Обережно, нікуди не подітися від перевірки удачі. Проте, якщо не щастить на потрібні жетони, можна хоча б ініціювати швидке завершення партії, заповнюючи планшет фамільяра (і навіть забрати перемогу собі).
- карти заклинань з гострими кутами( І вони ну дууууже туго заходять в протектори,а їх варто захистити від зносу.
Доброго дня, Ліліє!
Щиро дякуємо за такий чудовий огляд!
Бажаємо карколомних заклять і гарних партій!

Альона (02-10-2023 | 00:43)

Перше, що сподобалось мені і спонукало придбати Книгу магії, - це арти. Ну це просто щось таке дуже вау. Таке готичне, таке круте. Кіт, ґаргулья та інші фамільяри. Вони не можуть не подобатись. Далі в око впадають фішки рун. Акрилові, дуже приємні на дотик. Мішечок та тарілочка для них, вівтар. Вау, вау, вау.
Правила надзвичайно прості. Перебіг гри цікавезний. Кожен хід гравця складається з трьох фаз - ранок, полудень, вечір. В кожну фазу ми робимо певні дії - беремо 1 фішку з вівтаря або 2 з мішечка, зберігаємо фішку на планшеті фамільяра, вивчаємо заклинання, сплачуючи необхідну ціну фішками відповідного кольору. Або виконуємо дії з вивчених заклинань, які активуються у відповідні фази. Легко, просто, весело. Зігравши раз, зіграли другий, а потім і третій. Все намагалась відігратись за попередній програш. І ніби ж першою заповнила планшет фамільяра, але за кількістю очок програла.
+ А тут зі зберіганням фішок пригальмувала, але більше заклинань вивчила, завдяки чому на нічию вийшли. Але ж це не справа. Треба хоч разочок і мені виграти. Отож, відшукавши правильний баланс між збереженнями фішок та вивченням заклять, і мені вдалося відчути насолоду від виграшу! (О так, я найкращий Чарівник. А попередній програш і нічия? Так це я не хотіла суперників засмутити ????)
Поміточка на майбутнє. Наступного разу треба бути взяти заклинання з інших наборів. Завдяки ним реграбельність гри має бути дуже хорошою.
Ну що, готові позмагатись за звання найкращого чарівника у Великому ритуалі?
Доброго дня, Альоно!
Красно дякуємо вам за такий чудовий відгук
Бажаємо вам крутих комбінацій та заклять)

1499грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись