Настільна гра Епоха війни (UA) / Age of War (UA)

3    Відео
код: 9079
Навіть у найважчій війні все може впасти від необачного руху. Втративши пильність, ворог може стати вразливим. І завдання великого воїна — продовжувати переслідувати його, не залишаючи шансу. Упустіть момент і противник знову піднесеться. Ви повинні бути завжди напоготові. Чи зможете ви знайти й не втратити можливість, яка приведе вас до перемоги? Це покаже настільна гра Епоха Війни.

Тип: сімейна, збір сетів, на удачу, з кубиками
Видавець: Games7Days (Україна), Fantasy Flight Games
Кількість гравців: 2-6
Час гри: 15-30
Вік: 14+
Мова: мовонезалежна, україномовні правила

Ознайомитися з правилами настільної гри Епоха війни можна тут

Епоха Війни (Age of War) — це військова стратегія на кубиках для 2–6 гравців. Дії розгортаються у Стародавньому Китаї, де б’ються два даймьо. Вони намагаються об’єднати клани, збираючи сильне військо. Ви станете одним із цих полководців.


Як грати в гру Епоха війни?


Це швидка гра на 15–30 хвилин. Для початку викладіть 14 карт, на кожній з яких зображена фортеця і символи, які потрібно зібрати для її захоплення. Кожен замок належить тому чи іншому клану. Деякі клани володіють одним замком, а інші можуть мати до чотирьох.

  1. Ви починаєте свій хід, кидаючи 7 кубиків, на яких зображені його воїни.
  2. Після цього берете карту і використовуєте символи, що випали, щоб захопити одну з бойових ліній на карті. Для цього помістіть на неї відповідні кубики.
  3. Якщо вам вдалося взяти під контроль фортецю, киньте кубики, що залишилися, щоб завоювати іншу лінію.
  4. Не вийшло? Приберіть один кубик і перекиньте решту.
  5. Хід закінчується, коли гравець завоює всі лінії на карті або у нього закінчаться кубики.


Правила гри Епоха війни

 

Кожна карта приносить певну кількість балів. Ви можете завоювати карту, що належить супернику, але при цьому вам доведеться захопити додаткову лінію даймьо. Якщо гравець володіє всіма замками одного клану, то більше ніхто не може їх вкрасти. Монополія над замками одного клану приносить більше балів за кожну будівлю, а гравець об’єднує клан під своєю владою і зміцнює свій статус.

Кінець гри. Після взяття останньої карти гравці рахують свої бали. Хто заробив найбільше — оголошується переможцем і найвпливовішим феодалом Японії!

Кому варто купити гру Епоха війни (Age of War)? Усім поціновувачам військових стратегій, при цьому не надто складних і затягнутих. Якщо вам подобається такий жанр, то наша рекомендація — обов’язково спробувати ігри Сенджюцу: Битва за Японію, Цезар! та 7 Чудес: Дуель.

Комплектація настільної гри «Епоха війни (UA)» (Age of War):

  • 14 карт замків
  • 8 спеціальних кубиків
  • правила гри
Додати відгук

Віталій (16-05-2024 | 20:18)


Бачу оновили опис гри.
Файно.
Але чому правила, які були українською тут (про Японію) просто видалили і не прикріпили до версії гри про Японію ? (Код гри 2020)
Тай було б доречно залишити посилання на гру "старшого брата" Настільна гра Age of War / Епоха Війн (код 2020).
Хоч її і не має в Україні зараз, але коли за неї знатиме більше гравців, то гляди і локалізація першого видання про Японію з'явиться на поличках магазина)

P.s.: якщо адміністратор повністю видалив попередні правила українською до версії гри про Японію, я зможу надіслати копію.
Доброго дня, Віталію!
Певно це сталося через те, що наразі FFG на жаль поки що зняла з виробництва "старшого брата" цієї чудової гри. Але щиро дякуємо вам за активність:)
Бажаємо вам чудового дня та гарного настрою!

Віталій (08-05-2024 | 16:36)

Якщо тут буде Японія це - гарна новина.
Бо тут https://domigr.com.ua/ua/vse-igry/Epoha_vijny.php - буде Китай.

...
Доброго дня, Віталію!
Перепрошуємо за плутанину! Видавець підтвердив, що вони обрали з безлічі варіантів редизайнів гри - саме про Китай. Тому чекаємо саме на китайську версію. Гра однакова за механікою в усіх коробочках - різне лише оформлення. Інформацію на сайті відредагуємо:)
Дякуємо вам за вашу пильність та бажаємо гарного дня!

Віталій (08-05-2024 | 10:46)

В червні 2024 очікуємо на локалізацію цієї гри (про Китай).
Тому питання чи очікувати китайську версію на поличках магазину) ?
+ Непомітна в кишені.
Легко брати в дорогу.
Завжди привертає увагу.
- Неможливо придбати в Україні.
Доброго дня, Віталію!
Наразі очікуємо версію про Японію. Про Китай поки інформації щодо локалізації не чули, але сподіваємося на гарні новини від видавця гри:)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного настрою!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись