Настільна гра Цезар! (UA) / Caesar!: Seize Rome in 20 Minutes! (UA)

10    Відео
код: 8161
 В боротьбі за владу в битві зійдуться чи не найвпливовіші особи Священної Римської імперії, Гней Помпей та Гай Юлій Цезар. Хто з них переможе в битві? Видатний полководець чи політик та інтриган? Візьміть на себе роль командувача легіонів та станьте єдиним правителем великого Риму.

Тип: варгейм, стратегія
Видавництво: Ігромаг (Україна), PSC Games (Велика Британія)
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 2 гравців
Час гри: ~ 20 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

 
Цезар! – локалізована Ігромагом настільна гра від творця дуельної стратегії Blitzkrieg! Паоло Морі. Цього разу учасники перенесуться в епоху згасання величної Римської Імперії та зможуть спробувати себе в боротьбі за імператорський трон. Гравцям належить прийняти командування над легіонами, захоплювати з їх допомогою провінції, щоб зрештою зайняти місце імператора.

 

Встановлюємо тотальний контроль


 В серці гри – на ігровому полі – зображені провінції Римської республіки, визначені зонами. На початку зони будуть зайняті жетонами бонусів провінції, а протягом гри учасники будуть заміняти ці жетони власними маркерами контролю. В кожної провінції є декілька прикордонних зон, що межують з двома іншими провінціями. Гравці поширюватимуть на них свій вплив, викладаючи туди жетони для того, щоб отримати над ними контроль.

На жетонах є спеціальні позначки, які вказують на тип прикордонної території, де той може бути розміщений та число, яке визначає рівень впливу на ці території. Якщо одна чи більше сусідніх провінцій контролюється тим самим учасником, на прикордонну зону треба викласти додатковий маркер контролю. А за повний контроль територій гравці будуть отримувати бонуси, що можуть значно посилити можливості власної армії чи послабити легіони супротивника.


 Якщо коротко, то у свій хід гравець буде:
 • Розміщувати жетон впливу на вільну прикордонну зону, якщо позначка жетону дозволяє таке розміщення
 • Визначати рівень впливу на нову прикордонну провінцію, щоб розмістити там свій маркер контролю в разі найвищого рівня впливу на неї.
 • Тягтиме новий жетон впливу з мішечка

 На початку гри полководці тягтимуть з мішечка жетони, що визначатимуть стартові сили їхніх військ. Стратегію противника зрозуміти складно, адже інший учасник знаходиться за ширмою. Постійно треба прораховувати свої дії наперед. Удача постійно впливатиме на ігровий процес, адже жетони впливу щоразу будуть наосліп тягнутися з торбинки, і учасникам доведеться ретельно планувати свої дії, не покладаючи всі надії на удачу та бути готовими круто міняти свої плани.
 


 Щойно один з учасників викладе останній маркер контролю на карту, він перемагає та проголошується першим Диктатором Риму.
 


Цезар! – чудова стратегічна та азартна дуель, з мінімумом компонентів, проте глибоким змістом. Правила прості та доступні, а партія триватиме близько 20 хвилин. Ви можете запросити до гри друга, або ж зіграти соло, і ми гарантуємо, що протистояння триматиме вас в напрузі від початку та до кінця.

Комплектація настільної гри «Цезар! (UA)»:

 • ігрове поле
 • 32 жетони базового впливу (по 16 на кожного гравця)
 • 18 бонусних жетонів провінції
 • 24 маркера контроля (по 12 на кожного гравця)
 • 2 ігрові мішечки
 • 2 екрани гравців
 • додаткові Компоненти Expansions of Rome:
  • 6 жетонів впливу центуріона
  • 6 бонусних жетонів провінції
 • 10 жетонів команд для соло-гри
 • правила
Додати відгук

Артур (30-04-2024 | 09:00)

Хочеться говорити про цю гру, як про твіст до всіх існуючих дуельок. Кардинально нових механік тут немає, але це грає лише в плюс, бо якщо є мінімальний досвід інших ігор, то правила буде сприйняти дуже легко. Партії граються справді швидко, але простір для стратегій є і дуже рідко будуть відбуватися дуелі, які повторюватимуть сценарій одне одної. Отрута так і взагалі додає більшої напруженості в цій і так непростій грі. Єдиний мінус це оформлення, яке відчувається старим, пласким, безбарвним. Справді, щоб насолодитися усім простором для стратегій і прорахунків, потрібно прогризтися через дуже сумний дизайн
+ Стратегічність
Швидкість
Емоційна залученість
- Оформлення
Доброго дня, Артуре!
Дякуємо вам за чудовий відгук до нашою любої дуельки. Це крута стратегія, дуже регравальна та сподобається усім, хто любить ігри на контроль території. А олдскул стайл додає цій грі суворості та серйозності:)
Бажаємо Вам захопити Рим!

Андрій (21-01-2024 | 04:00)

Настільна гра "Цезар" - це ідеальний вибір для тих, хто любить стратегічні ігри та хоче провести час у світі Древнього Риму. Вона вимагає від вас стратегічного мислення, вміння приймати рішення та вести свою імперію до перемоги. Партії швидкі, висока реграбельність. Дуже сподобалась. А головне - це дуель
+ Не складні правила
Гарна реграбельність
- -
Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за такі гарні слова про нашу швидку, але епічну гру, в якій потрібно завоювати Рим:)
Бажаємо Вам захопити усі території!

Андрій (05-12-2023 | 18:31)

Що робити якщо придбав гру в іншому магазині на передзамовленні і я не маю жетонів на заміну? Брав на передзамовленні, відкрив та дізнався про це тільки зараз
Доброго дня, Андрію!
Не біда - напишіть нам в телеграм , чи зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом і ми вам допоможемо!

Андрiй (20-11-2023 | 17:35)

Якщо грали в Blitzkrieg!, то Ви і так все знаєте.
Цезар! - це чудовий дуельний абстракт від шанованого дизайнера. Все продумано, програти можна не одним способом :), є над чим подумати в процесі гри. Грається швидко і азартно, можна за пів години зіграти кілька раз.
Для мене це був новий жанр ігор, коли можна в максимально короткій партії нормально напрягти звивини.
+ час партії
фан
напруга
- не всі ситуації є в правилах
Доброго дня, Андрію!
Ооо так, подумати в грі є над чим. Щодо програти - розуміємо. Хитрі стратегії суперників можуть добре заплутати, але й виграти так само можна неочікувано. Перевірено:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо захопити Рим!

Артем (05-11-2023 | 20:50)

Цезар це щось неймовірне, не кожна гра може накрити таку напругу за 10 хвилин, побачив про гру на сторінці проєктів Ігромага, проте тоді на неї дивився якось скверно. Гра повністю розвіяла очікування і одразу увірвалась в мій топчик настілок, особливо серед дуельок.
Хочете дуельку? Швидку? Стратегії більше, ніж рандому? Не заїжджена тема? Цезар - ідеальний варіант на вечір на кілька партій підряд! 9/10
+ + Easy to learn, hard to master
+ Міні допчики додають нові жетони переваг до гри, урізноманітнюючи стратегії
+ Якісне ігрове поле та в цілому компоненти
+ Гарно підібрана кольорова гама
+ Ну дууже конфліктна, це реально схоже на напружені шахи, проте ігроладно це реалізовано як такий собі ареа контрол
- - Соло режим в дуельці? Пф, хто в це грає в соло?))
- Правила написані трохи заплутано, не було зрозуміло, ситуацію, коли перевагу забирає один гравець, проте контроль території забирає інший.
- Драфт жетонів з мішечка додає грі рандомності
Доброго дня, Артеме!
Радіємо, що наш Цезар так вам сподобався!
Бажаємо вам лише перемоги!

Oleh (17-10-2023 | 06:27)

певно, це найкраща дуельна гра, в яку я грав. раджу всім, хто шукає щось на кшталт шахів, але більш легке та з долею рандому. купа позитивних емоцій гарантована))
+ - швидка
- легкі та доступніші правила
- компактна
- можна грати самому
- змушує шестерні скрипіти трошки жвавіше))
- часто заходить за абстракт, якщо це вважати плюсом)
- дуже реіграбельна
- дарує купу позитивних емоцій за дешево
- відсутність «зради» завдяки механіці
- - викликає звикання і бажання відігратися
- як і будь-яка дуель, може призвести до образи програвшого, бо тут не бува нічиїх
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо вам за такі теплі слова про нашу гарненьку локалізацію!
Бажаємо вам визначних перемог!

Олександр (01-10-2023 | 18:22)


Зіграв 3 партії з дівчиною - всі програв. Правила доволі прості, але тут легко можна засісти в пошуках найкращого ходу... Дійсно, краще першу партію (а може і не одну) зіграти без розширень. Не думайте, що для перемоги треба захопити половину мапи, ні, при вдалій стратегії можна дуже швидко викласти всі 12 жетонів контролю і виграти. Різні розкладки бонусних жетонів по провінціях сильно впливають на гру, зміщуючи твої пріорітети на окрему партію.

Зіграв соло партію на легкій складності - відчув смак перемоги. Трохи дивно обирати де саме ходити автократу якщо є декілька варіантів однакового пріорітету. Трохи прикро, що автократ не користується всіма бонусними жетонами, але на вищих складностях гри він буде частіше викладати 2 жетони контродю за хід, тож челендж надасть.

В цілому, дуже крута дуелька, раджу)
+ Швидка підготовка і час партії.
Тактична глибина і варіативність.
Соло режим.
- Інколи хочеться грати партію довше, а суперник вже виграв
Наклад був з браком (жетони контродю однакові з обох сторін), але коробку отримав з потрібнимі замінниками.
Доброго дня, Олександре!
Щиро дякуємо вам за такий гарний відгук!
Бажаємо вам і Риму перемог!

Показати більше
1149грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись