Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
416 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Манчкін Диво Монстри

АксессуарыДополнения
За рогом кам'яної стіни, в тьмяному світлі смолоскипу з'явилася чиясь тінь. Пролунало глухе низьке гарчання, а потім вереск. Хоробрий манчкін з бойовим криком і розмахуючи мечем кинувся на монстра і раптово завмер від жаху. Адже за рогом його чекав не дракон,не гоблін і навіть не злий зомбі. Це був величезний мутант з широким ротом і довгим лискучим тілом. Як потім з'ясували манчкіни-археологи, наш невдалий герой зіткнувся віч-на-віч з великоротим Лососеліском. А тим часом, монстр вирвав меч з рук манчкіна, і клацнувши зубами перекусив сталь навпіл. Заверещавши від жаху, манчкін кинувся геть, читати інструкцію по боротьбі з чудо монстрами ...

Тип: карткова, для компанії, гумористична
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 6
Вiк: від 12 років
Мова: російська


Полку настільних карткових ігор серії «Манчкін» прибуло. Новачка звуть «Манчкін: Чудо Монстри» , і це одна з найбільш незвичайних, веселих і цікавих версій гри. Цього разу підземелля наповнили небачені раніше монстри. Наприклад смертельно небезпечний Кенгутух - сильний як кенгуру і лютий як півень. Або наприклад Крокофілін - крокодил з крилами куди більш небезпечний ніж усім відомий плутонієвий дракон!
 


 

Звичайно, боротися з такими монстрами куди важче, але для цього, в підземеллях, манчкіни знайдуть відповідну зброю, броню і інші речі, які допоможуть їм перемогти чудо-монстрів.
 


 

Як завжди, можна грати або окремо в цю версію гри, або змішати її з будь-якою іншої грою серії. У будь-якому випадку грати буде весело, і захоплююче. Загалом все як завжди у нас, манчкінів, буває! Хапай шмотки, підставляй друзів і мочи чудо-монстрів!
 


 

До складу настільної гри «Манчкін Диво Монстри» входить:
 – 168 карт
 – 1 кубик
 – правила гри

Придбати настільну гру «Манчкін Диво Монстри» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
416 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Манчкін Диво Монстри

1. Денис (15-10-2017 | 12:37)

А какая здесь рубашка на картах?
Ответ от DesktopGames:
Рубашка такая же, как и в классиеском Манчкине.