Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Манчкін Коте

АксессуарыДополнения
- Дон Мурлеоне, - з заплітаючимся від хвилювання язиком, доповідав великий чорний кіт, - в підземелля пробралися манчкіни! Вони хочуть вкрасти всі наші скарби! Дон Мурлеоне, товстий кіт з неймовірно довгими вусами ліниво лежав на м'яких подушках. - Випустіть Великого Котулху, - прорік Мурлеоне, роздратовано закочуючи очі, - він покаже цим вискочкам де Манчкіни зимують!

Тип: доповнення до настільної гри Манчкін
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 6
Вiк: від 12 років
Мова: російська


Увага! Настільна гра «Манчкін Коте» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Манчкін ».

Котики всюди! Ці милі муркочучі істоти прокралися навіть в настільні ігри, а в даному випадку в популярну серію «Манчкін ».

«Манчкін Коте» це нове міні доповнення, яке можна змішати з будь-якою версією цієї карткової гри. І тепер підземелля наповнили найрізноманітніші котики. Від кошенят-кухарів до черепахи Котілли і навіть великого і жахливого Котулху! Може бажаєте випити Кототонік? Або взяти в руки важку Кішку – Дев’ятиголовку? До ваших послуг весь спектр пухнастого братства.
 


 

Загалом замішуйте карти доповнення в колоду і будьте готові бавитись із скарбами, дражнити монстрів і дряпати друзів!
 


 

До складу настільної гри «Манчкін Коте» входить:
 – 30 карт
 – правила гри

Придбати настільну гру «Манчкін Коте» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Манчкін Коте

1. Olena (04-12-2017 | 20:28)

От якби хтось добрий (ви знаєте хто) зробив українську локалізацію!
Манчкін просто потребує україномовних котів!