Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
135 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Манчкин Хіпстери

АксессуарыДополнения
Розумієте, яка штука, в підземелля провели інтернет. І тепер монстри і манчкіни поголовно стали перетворюватися в хіпстерів. Битви на час припинилися, адже як героям так і їх антагоністам терміново потрібно було в'язати модні светри, відростити бороди і начепити окуляри!

Тип: доповнення до настільної гри Манчкін
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 6
Вiк: від 12 років
Мова: російська


Увага! Настільна гра «Манчкін Хіпстери» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Манчкін ».

«Манчкін Хіпстери» це нове тематичне міні доповнення, до настільної карткової гри «Манчкін». Його можна замішати в будь-яку версію гри, щоб внести ще більше божевілля і веселощів в процес дослідження підземель.

Бийтеся з музичною «Інді-групою», натягніть на себе «В'язаний жилет« з ромбиками », або випийте« Потрійний знежирений мокко-латте на соєвому молоці з пониженим вмістом кофеїну без вершків». А ще, кожен манчкін може сам прикинутися хіпстером, а цей клас, якщо шмотка модна, ігнорує будь-які умови її носіння і тут же одягає її на себе!
 


 

Як, вам? А ви думали бути хіпстером легко? Не тут то було. Але Манчкіни, як відомо, не шукають легких шляхів, і відважно продовжують хапати скарби, мочити монстрів і підставляти друзів!
 


 

До складу настільної гри «Манчкин Хіпстери» входить:
 – 30 карт
 – правила гри

Придбати настільну гру «Манчкин Хіпстери» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
135 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Манчкин Хіпстери

1. Тимур (23-05-2017 | 11:19)

https://image.prntscr.com/image/fdf885d90a50435a92ecbae246d6798d.png

Поправьте пожалуйста описание ;)
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, Тимур! Поправили :)