Настільна гра ISS Vanguard (UA)

5    Відео
код: 8174
Настільна гра ISS Vanguard (UA)
кількість гравців
1-4
вік
14+
час гри
90-120
Укр

 Нарешті людство змогло вирушити досліджувати безкрайній та незвіданий космос. Лише найкращі змогли стати членами екіпажу космічного корабля. І це зовсім неспроста: їм постійно доведеться робити складний вибір, і від їхніх рішень залежатиме успіх їхньої місії…

Тип: тематична, кооперативна, сторітеллінг
Видавець: Ігромаг (Україна), Awaken Realms (Польща)
К-сть гравців:  від 1 до 4 гравців
Час гри:  від 90 до 120 хвилин
Вік:  від 14 років
Мова: українська

 
 ISS Vanguard – фантастична новинка, в прямому і переносному значенні, локалізована українською мовою Ігромагом. Це кооперативна стратегія, сюжет до якої написаний Кшиштофом Піскорським, творцем «Спаплюженого Грааля». Тож можете бути впевнені, гра вийшла епічною!

 

Про що гра?


 Учасники займуть місце членів екіпажу космічного корабля ISS Vanguard та самі обиратимуть, кого обрати помічником, яким чином спорядити зореліт, які системи відвідати та які технології розвинути. Вибір впливатиме на успіх майбутніх місій і, звісно, на кінцевий результат. Тож доведеться постаратися, щоб епічна експедиція не увінчалася епічним же провалом.
 

 

Фаза 1: Зореліт


 Загалом, геймплей розділений на 2 частини: фаза корабля та фаза посадки на планету.

Центром гри стане великий судновий журнал. З його допомогою стане легко відслідковувати розвиток корабля та його екіпажу, збереже всі пам’ятки та буде чудовим способом збереження між місіями. Він же і підкаже вам наприкінці загальний результат експедиції.

До уваги кожного гравця пропонується не просто один персонаж (а їх у грі понад 100), а цілий сектор! В грі чотири таких сектори:

  • Науковий
  • Інженерний
  • Розвідувальний
  • Сектор безпеки

 Обравши собі сектор до вподоби, потрібно буде слідкувати за вчасною модернізацією обладнання та набором компетентної команди для розвитку сектора, щоб на належному рівні приймати участь у житті космічного корабля.
 

Фаза 2: Приземлення на планету


 Кожна окрема місія по своїй суті – вилазка на нову планету. Потрібно буде спільно просканувати місце призначення, спорядити корабель, набрати для нього команду, а також вдало приземлитися. А в дослідженні планети допоможуть кастомні кубики – саме від результату кидка буде залежати результат місії. Проте і на це можна вплинути: кількість та склад кубиків залежить від складу команди.
 


ISS Vanguard – масштабна гра. Багато планет-місій для їх дослідження, та багато компонентів, що потребує багато вільного місця на ігровому столі. В ній є все: історія, дослідження, битви, значна роль стратегії та достатній вплив удачі. Також варто згадати про чудову якість та дизайн компонентів. Ви можете зіграти в кооперації з друзями, або ж зважитись на самостійний політ у соло-грі. Від Вашого вибору залежить доля не лише екіпажу корабля ISS Vanguard, а і майбутнього всього людства…

Комплектація настільної гри «ISS Vanguard (UA)»:

  • комплектація уточнюється
Додати відгук

Konstantin (04-07-2023 | 16:53)

Вітаю! Чи плануете видавати версію Core Pledge з sundrop мініатюрами, чи це буде просто базовий Core Pledge? Чи можна буде обрати між ними?
Доброго дня, Костянтине!
Ця послуга була ексклюзивом на платформі Kickstarter:)
Чекаймо разом нашу чудову локалізацію ISS Vanguard! Бажаємо гарного дня!

Андрій (16-03-2023 | 20:37)

Коли орієнтовно планується локалізація?
Доброго дня, Андрію!
За актуальним статусом наших майбутніх локалізацій ви можете слідкувати на ось цій сторінці нашого сайту)
Інформація буде постійно оновлюватись та додаватись!
Бажаєм вам чудових партій й мирного неба!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись