Настільна гра Dixit: Odyssey / Діксіт: Одісея

0    Відео
код: 8837
Настільна гра Dixit: Odyssey / Діксіт: Одісея
кількість гравців
3-12
вік
8+
час гри
30
мова
оплата частинами
Безмежна фантазія, чудернацькі асоціації, голосний сміх та незабутні спогади... Величний світ Діксіт виходить на нові обрії! Тепер гравці, немов кролики, мчатимуть до Одісеї, де на них чекають нові пригоди. Майстри асоціацій зможуть зібратись ще більшою компанією та насолодитись новими ілюстраціями разом з додатковими режимами ігроладу.

Тип: асоціативна, для вечірок, сімейна, швидка
Видавець: Libellud (Франція)
Час гри: 40-60
Кількість гравців: 3-12
Вік: 8+
Мова: мовонезалежна, правила французькою

Ознайомитися з правилами настільної гри Dixit: Odyssey можна тут

Самостійне доповнення Dixit: Odyssey (Діксіт: Одісея) готове порадувати всіх фанатів світу Dixit! На вас чекають нові режими гри, збільшена кількість гравців та нові привабливі ілюстрації разом з видозміненим ігровим полем. Обирайте кролика і нумо здобувати перемогу за допомогою найкращих асоціацій!


2 нових режими гри


Режим «Діксіт для Вечірки» відрізняється від стандартної гри. У ньому оповідач промовляє щось голосно, перш ніж гравці дивляться на свої ілюстрації. На відміну від основної версії гри, те, що говорить оповідач, не пов'язано з його картами. Кожен учасник, включаючи оповідача, обирає карту з рук, яка, на його думку, найкраще відображає сказане. Використовуючи зелений маркер, всі гравці, включаючи оповідача, голосують таємно за обрану карту, яка найкраще підходить до опису оповідача. Кількість отриманих балів залежить від того, скільки гравців вибрали одну й ту ж карту. Однак оповідач також таємно голосує за одну з представлених карт червоним маркером. Голоси за цю карту не враховуються під час підрахунку.

Режим «Командний Діксіт» призначений для гри лише в парних групах учасників. Перед початком гри формуються команди з двох гравців, причому учасники однієї команди сидять навпроти одне одного за столом. Гравці взаємодіють як команда. Після того, як оповідач вислухав вказівки, його партнер передає карту, яка на його думку найкраще відповідає сказаному оповідачем. Потім обидві команди вирішують, хто саме буде передавати свою карту оповідачеві. Ні оповідач, ні гравець, що передав карту, не можуть приймати участь у голосуванні. Голосування та підрахунок балів відбуваються згідно з основними правилами гри. Гра завершується, коли кожен гравець принаймні раз виступив у ролі оповідача. Перемагає команда, яка набрала найбільшу кількість балів.

Єдине обмеження — ваша фантазія!


Dixit: Odyssey​ —​ це самостійне доповнення, яке можна легко поєднувати з іншими колодами карт світу Dixit, зокрема і базовою грою. Від цього вже звичний ігролад заграє новими нотками фантазій. Тепер гравці не мають обмеження у 6 учасників та можуть насолоджуватись у двічі більшою компанією! Галаслива вечірка, сімейні посиденьки, перше знайомство — Dixit: Odyssey підійде для будь-яких подій.

Комплектація настільної гри «Dixit: Odyssey»:

  •   поле для підрахунку балів
  •   84 карти с ілюстраціями
  •   12 карток для голосування
  •   24 маркери для голосувания
  •   12 дерев'яних кроликів
  •   правила гри
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!
1275грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись