Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown (UA)

1
код: 8912

Нічні жахи знову турбують дослідників, воно і не дивно, адже прадавні боги ніколи не сплять, вони тільки й чекають моменту для повернення у цей світ. Потрібно залишатись при здоровому глузді, адже тільки ви зможете протистояти цим жахливим створінням, культисти по всьому світу намагаються знайти спосіб призвати своїх повелителів й коли у них це вдасться — будьте готові дати відсіч могутнім древнім богам.

Тип: самостійне доповнення до настільної гри Ктулху: Смерть Може Вмерти
Видавництво: Ігромаг (Україна), CMON Global Limited
К-сть гравцiв: 1-5 гравців
Час гри: ~ 90 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown — самостійне доповнення до кооперативної настільної гри Ктулху: Смерть може вмерти. Як і у кожній грі серії ви будете виступати у ролі дослідників, які відчайдушно намагаються вижити у світі, в який зовсім скоро прийдуть древні боги. Зло, силу якого важко виміряти у відомих для людей мірах. Самостійне доповнення Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown привнесе в гру багато новинок, починаючи від нових дослідників, закінчуючи новими епізодами та древніми.

Проте перейматись не потрібно, адже основні правила залишаються однаковими як для доповнення Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown так і для базової настільної гри Ктулху: Смерть може вмерти. Таким чином, якщо ви вже встигли пограти у цю новинку від видавництва Ігромаг, ми рекомендуємо вам спробувати й Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown. Хоч основа правил перенесена з базової настілки, проте Fear of the Unknown все ще зможе вас здивувати.

Коробка настільної гри Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown | Ігромаг Україна

Приготуйтесь поринути у світ раніше незнаних правил

Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown — додає новий набір правил з додатковими елементами, які у сумі дозволять вам ускладнити будь-яку партію у настільну гру  Cthulhu: Death May Die. Зустрічайте — Unknown Rules, які дозволяють вам додавати до будь-якого епізоду нові правила, нових монстрів, а також нові реліквії, які можуть допомогти дослідникам схопитись хоч за якийсь промінь надії на перемогу.

УВАГА! Ігромаг рекомендує нові правила з самостійного доповнення Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown тільки для досвідчених дослідників, не слід використовувати їх для своєї першої партії у серії.

Окрім цих додаткових правил, доповнення зможе порадувати вас новими епізодами й дослідниками, яких можна використовувати разом з елементами з інших ігор серії Cthulhu: Death May Die. Таким чином рівень реграбельності росте пропорційно з кількістю нових, унікальних комбінацій дослідників та супротивників. Крім того, сюжетно, Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown додасть у гру нові епізоди, які можна буде проходити як у форматі самостійної гри, так і разом з іншими епізодами з базової настільної гри.

Самостійне доповнення Cthulhu: Death May Die – Fear of the Unknown — це чудове, логічне продовження серії настільних ігор Cthulhu: Death May Die. Доповнення стане чудовим подарунком для будь-якого фаната базової настілки. Та Ігромаг рекомендує використовувати її не тільки як самостійну настільну гру, але і як джерело нового контенту для Cthulhu: Death May Die.

Комплектація настільної гри «Cthulhu: Death May Die - Fear of the Unknown»:

  • Комплектація уточнюється 
Додати відгук

Костя (23-02-2024 | 18:32)

дуже дуже очікую! будь ласка повідомьте коли
Доброго дня, Костянтине!
Ми також несамовито чекаємо цю коробочку, але поки інформації по точним датам постачання не маємо. Згодом сповістимо в наших соціальних мережах!
Обов'язково натискайте на сторінці кнопочку "Повідомте, коли з'явиться" аби не пропустити гарних новин:)
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись