Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
990 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
2 оценки

Настільна гра Кольт Експресс (Colt Express UA)

Маршал знаходився в кабіні машиніста та смакував ароматну каву. Тут було досить гучно, та якщо дуже голосно говорити, впевнено можна було вести діалог. Цим вони з машиністом і займалися: вигукували один одному анекдоти. На якусь мить маршалові здалося, що в третьому вагоні незрозуміла метушня, і він відправився туди не гаючи часу. Зайшовши до вагона, законник побачив лиш розслаблених пасажирів, тишу та спокій, потиснув плечима та помандрував назад, у місце ароматної кави та вигукування анекдотів. Тим часом бандити на даху вагона продовжували боротьбу, не встигши перевести дух від надзвичайно швидкої втечі з очей маршала. Але гроші важливіші за безпеку…

Тип: пограбування, весела, гарна
Видавництво: Ludonaute (Франція), Iгромаг (Україна)
Час гри: від 30 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 10 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри «Colt Express (Кольт Експрес)» українською мовою
Правила настільної гри «Colt Express (Кольт Експрес)» англійською мовою
Правила настільної гри «Colt Express (Кольт Експрес)» російською мовою
 

Colt Express – Найкраща Настільна Гра Німеччини 2015. Якщо цієї нагороди не достатньо, то можна розповісти про гру трошки докладніше. В цій настолці гравці стануть бандитами Дикого Заходу, та пограбують потяг. Все відбувається дуже швидко, весело та непередбачувано.

Зовнішній вигляд. В коробці ви знайдете деталі для побудови локомотива, шести вагонів та рельєфу місцевості. Виглядає все просто неймовірно. Візуалізація на найвищому рівні. До речі, уся ця радість відмінно розташовується в коробці у зібраному вигляді. Ще тут є гарненькі жетони здобичі у вигляді мішків і чемоданів з грошима, а також дорогоцінне каміння.

Ігровий процес. Ціль гри «Colt Express» награбувати якнайбільше грошей. Кожен учасник починає партію у власному вагоні та може обрати дії, представлені картами на руці. Що можна утнути? Пересуватися між вагонами, підійматися на дах та спускатись до низу, підбирати скарби, битися з іншими грабіжниками та навіть стріляти в них. Оскільки карти на руці обмежені, а дії на них абсолютно випадкові, доведеться обирати з того, що прийшло на руку. І ще, у кожного персонажа є свої унікальні властивості, котрі дають певні бонуси.

Висновки. Гра дуже гарна. Відчуття від усієї цієї краси просто не передати словами. Сама гра, наперед усе, розважальна. Тут не передбачені хитрі стратегії та особливі тактичні маневри. Граючи в «Colt Express», ви від душі посмієтеся та зможете відволіктися від буденних справ, не більше. Але ж саме для цього ігри і існують.

До складу настільної гри «Colt Express (Кольт Експрес)» входить:
– 1 локомотив
– 6 вагонів
– 132 карти
– 10 елеметнів ландшафту
– 26 жетонів здобичі
– 7 фігурок
– 6 листів персонажів
– правила гри Придбати настільну гру «Colt Express (Кольт Експрес)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
990 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Кольт Експресс

1. Сергей (13-12-2017 | 20:38)

отличная игра с интересной механикой!
когда игра пришла - выяснилось что в комплекте не хватает несколько карт - написали в магазин и уже на следующий день нам выслали недостающие компоненты, при чём бесплатно. сервис как всегда на высшем уровне)
+ отличная механика игры
- ну разве что длина партии, мне казалось она будет длиннее. но это чисто субъективное
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Спасибо, мы стараемся)

2. Тим (25-05-2017 | 09:58)

Скажите, пожалуйста, как насчёт качества украинского издания по сравнению с зарубежным?
Ответ от DesktopGames:
Украинская локализация точно такого же качества как и оригинал. Игра производится на том же заводе Ludonaute (Франция), что и оригинал.

3. Марк (18-05-2017 | 15:32)

2 Роман: По идее игра языконезависимая. На украинском только правила. Так что не суть важно какую версию брать. Всегда можно в интернете найти и распечатать нужные.

4. Роман (18-05-2017 | 15:25)

А обидва доповнення будуть українською?
Ответ от DesktopGames:
Доповнення будуть англійською.