Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Экспресс: Лошади и Дилижанс)

АксессуарыДополненияПохожие товары
Залітаю через ті дверцята і зупиняюсь посеред вагона. Коби сь тє качка копнула, ліворуч наші сі сховали, праворуч – шериф зі своїми підлабузниками. І я такий красень, стою й думаю, де ся сховати, а то зара хто як стрілить, і гаплик моїй новенькій курточці. Але нічо так і не придумав, тому дістав пістоля та й шмальнув у сторону урядників. Певно влучив у гасову лампу, бо від револьвера так не спалахує. Далі вже якесь повне безглуздя почалося. Усе горить, усі бігають і стріляють, а я прикинувсі чахликом невмерущим і вистрибнув з вагона. Потяг згорів повністью… разом із грошима. Тому мене тепер не тіко шериф шукає, а й Дурнуватий Джо зі своєю ватагою. Такі справи…


Тип: доповнення до настільної гри Colt Express (Кольт Експрес)
Видавництво: Ludonaute (Франція)
Час гри: від 30 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 6
Вік: від 10 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Експрес: Коні та Диліжанс)» російською мовою

Увага! Настільна гра «Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Експрес: Коні та Диліжанс)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Colt Express (Кольт Експрес)».
 

Кольт Експрес: Коні та Диліжанс – чудове доповнення до веселої розважальної гри «Colt Express (Кольт Експрес)». Пограбування потяга тепер стало більш реалістичним, з’явилася можливість пересуватися верхи на конях вздовж поїзда, брати заручників та захоплювати диліжанс. З усіма цими елементами гра здобула купу нових цікавинок і вільного стрільця, котрий разом із шерифом може завдати проблем. Брати заручників – зайвий клопіт, адже їх доведеться усюди тягнути за собою. Викуп може стати дуже суттєвим доповненням до пограбованого, а може й надзвичайно розчарувати. Але найголовніше – дух гри зберігся, вона не стала складнішою та не втратила тієї запальної веселості. Навпаки, доповнення додає непередбачуваності та цікавих можливостей.

До складу настільної гри «Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Експрес: Коні та Диліжанс)» входить:
– 1 диліжанс
– 1 фішка стрільця
– 6 фішок коней
– 1 переносний сейф
– 5 фляг звичайного віскі
– 1 фляга витриманого віскі
– 6 карт дій скачки
– 8 карт заручників
– 3 карти куль
– 13 карт раундів
– правила гри

Придбати настільну гру «Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Експрес: Коні та Диліжанс)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Colt Express: Horses & Stagecoach (Кольт Экспресс: Лошади и Дилижанс)


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..