Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра Colt Express: Marshal & Prisoners (Кольт Експрес: Маршал та в’язні))

Туко лежав на підлозі камери, зсунувши на очі капелюха. Не те, щоб йому світло заважало, просто так комфортніше. Руки під головою замість подушки, в зубах травинка (звідкіля вона тільки взялася?). Поїзд хитався та заколисував, колеса монотонно стукали. Тюремний вагон, в якому подорожував Туко, був останнім. З одного боку ніхто не заважав та не вештався туди-сюди. З іншого – було доволі нудно. Та зовсім скоро почулися постріли. В поїзді явно щось відбувалося. Туко підвівся, обтрусив одяг від пилюки та поправив капелюха. У цей момент двері відчинилися і на порозі з’явився Док зі своєю найсліпучішою посмішкою.

Тип: доповнення до настільної гри Colt Express
Видавництво: Ludonaute (Франція)
Час гри: від 30 до 40 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 7
Вiк: від 10 років
Мова: не залежить від мови


Увага! Настільна гра «Colt Express: Marshal & Prisoners» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Colt Express ».

Colt Express: Marshal & Prisoners – чудове доповнення до захоплюючої настільної гри про ковбоїв та дикий захід. На цей раз автори пропонують одному з гравців одягти зірку шерифа та стати на сторону закону. Обеззброїти злочинця та запроторити його у в’язницю – це не жарти. З іншого боку грабіжники можуть спричинити суттєвий опір представнику влади, а не ховатися від нього по дахам. Загалом гра стала ще божевільнішою. З’явилися два нові персонажі: Акробатка Мей, котра може з даху заскочити одразу в середину сусіднього вагона, та сам Шериф з купою цікавих властивостей. Він уміє стріляти одразу по двом мішеням, вибивати зброю з рук злочинців, знешкоджувати їх іншими способами, та навіть ув’язнювати їх у спеціальному тюремному вагоні. Також у правоохоронця власні цілі у грі: він повинен запобігти пограбуванню. Тож яку сторону оберете ви?

До складу настільної гри «Colt Express: Marshal & Prisoners » входить:
 – 1 тюремний вагон
 – 2 планшети персонажів
 – 1 фішка маршала з зіркою
 – 1 фішка коня (для гри з доповненням «Horses & Stagecoach» та 7 бандитами)
 – 2 поштових мішка вартістю $200 та $1200
 – 1 торбинка вартістю $250
 – 7 карт в’язнів
 – 7 карт геніальних ідей
 – 7 плакатів «Розшукується»
 – 18 карт Мей
 – 23 карти маршала
 – 14 карт завдань маршала (7 ордерів на арешт, 7 особливих цілей)
 – 13 карт раундів
 – 3 карти розбишаки (золотий удар, срібний удар та бронзовий удар)
 – Правила гри

Придбати настільну гру «Colt Express: Marshal & Prisoners » у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: Colt Express: Marshal & Prisoners


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..