Настільна гра Цитаделі (UA) / Citadels (UA)

93    Відео
код: 3083
– Покликати до мене Асасина! – волав король, гримаючи кулаком по різьбленому дубовому столі. Від його ударів дерев'яні фігурки на карті міста підстрибували і валилися з ніг. Начальник варти мовчки вклонився і, причинивши за собою двері, пішов. Повернувся від за півгодини у супроводі темної фігури в плащі. Королівський Асасин був одягнений у міцний шкіряний жилет чорного кольору, чорні штани, а на ногах носив високі чоботи. За пояс у нього були заткнуті два кинджали, а обличчя прикривала величезний розлогий капелюх. – Ваша Величносте! – проскрипів асасин, вклоняючись. – Ось і ти, нарешті, – різко проговорив король, і, круто розвернувшись на каблуках, вказав пальцем на стіл.– Дивись. Цей нахаба посмів суперечити мені. Мені. Королю! Наказую тобі, займися ним, не бажаю більше нічого чути про цього торговця. Асасин знову вклонився, і, махнувши чорним плащем, пішов...

Тип: карткова гра, атмосферна стратегія, шедевр ігрової індустрії
Видавництво: Fantasy Flight Games (США), Ігромаг (Україна)
Час гри: від 30 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 8
Вік: від 10 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

  «Цитаделі 2016» – це нове перевидання мегапопулярної настільної гри Цитаделі, яка завоювала любов гравців по всьому світу. Завдяки захоплюючому ігровому процесу, азарту, хитрим трюкам, блефу і яскравим емоціям, «Цитаделі (Citadels)» ніколи не постаріють. В цю гру з задоволенням грають на вечірках і днях народжень, на корпоративах і на відпочинку, діти і дорослі. І зараз перед вами українське видання цієї шедевральної гри! 

Цитадели  Цитадели

В першу чергу перевидання гри Цитаделі (Citadels) 2016 року відрізняється новими ілюстраціями ігрових карт. Вони стали яскравішими і стильнішими. До того ж, до 8 персонажів з базової гри, 9 з доповнення «The Dark City» додалося ще 10 нових, унікальних, з різноманітними вміннями. Наприклад, «Крамар». На початку свого ходу він отримує золоту монету за кожен торговий квартал, і може побудувати стільки торгових кварталів, скільки йому захочеться, за умови, що у нього є золото, щоб оплатити ці будівлі. А ось ще «Шантажист». Цей персонаж на початку свого ходу дає двом персонажам жетони загрози в закриту. Лише на одному жетоні намальована хустинка з трояндою. Це справжня загроза. Інший жетон - просто пустушка. Коли починається хід персонажа, який отримав жетон загрози, він може віддати шантажисту половину свого золота і скинути жетон, не перевертаючи. Якщо ж гравець відмовляється платити, жетон перевертається, і якщо на ньому зображена хустинка з трояндою, персонаж втрачає все своє золото, яке перетікає в кишеню Шантажиста!

Цитадели  Цитадели

   
    Крім цього, правила гри Цитаделі (Citadels) одразу радять декілька дуже цікавих комбінацій персонажів, назви яких говорять самі за себе, і дають чудове уявлення, яким чином буде йти гра:

 • Амбіції Аристократів: Урядовець, Злодій, Чарівник, Патрицій, Єпископ, Крамар, Архітектор, Маршал, Королева. 
 • Кулуарні Інтриги: Відьма, Шантажист, Чародійка, Імператор, Абат, Алхімік, Архітектор, Воєначальник, Митник. 
 • Таємна Слава: Відьма, Шпигун, Провидець, Імператор, Єпископ, Купець, Вчений, Дипломат, Художник.
 • Підступність Вельмож: Урядовець, Шантажист, Чарівник, Король, Абат, Алхімік, Навігатор, Маршал, Королева.
 • Складні Переговори: Вбивця, Шпигун, Провидець, Король, Кардинал, Крамар, Вчений, Дипломат, Художник
 • Без Совісті: Вбивця, Злодій, Чародійка, Патрицій, Кардинал, Купець, Навігатор, Воєначальник, Митник.
   Як бачите, величезна кількість персонажів і комбінацій їх умінь кожного разу пропонує вам унікальні партії з цікавим і непередбачуваним результатом. Звичайно, ви можете створювати і свої комбінації персонажів, на свій смак, вносячи ще більшу різноманітність в гру! 

Цитадели  Цитадели

   Правила гри Цитаделі (Citadels) майже не змінились. Гравцям, заручившись допомогою впливових персон королівства, належить забудовувати місто храмами, палацами, тавернами і рештою середньовічних будівель. Той гравець, чиє місто буде найдорожчим і найрозкішнішим, переможе у грі. Родзинка гри лежить у процесі вибору персонажів. Адже в кожному раунді Ви зможете вибрати того персонажа, чия здібність вам найпотрібніша. Та будьте обережні, адже на вас може полювати асасин, а кошіль з золотом вкраде злодій. Блефуйте! Блефуйте, хитріть, вибирайте тих персонажів, які потрібні вашим суперникам, адже в цьому і є цікавинка гри.
 

Цитадели  Цитадели

 
    В цілому, це старі добрі Цитаделі, які довели до ідеалу. Тут і красиві ілюстрації, і шикарна пластикова мініатюра корони, і, звичайно ж, захопливий ігровий процес, щедро здобрений суперництвом, блефом, сміхом і веселощами. Йдете в гості і не знаєте, яку гру обрати? Візьміть Цитаделі, їх люблять всі!

До складу настільної гри «Цитаделі (Citadels)» входить:

 • 27 карт персонажів
 • 84 карти кварталів
 • 8 пам'яток
 • 22 пластикові монети
 • 27 міні-карт персонажів
 • 5 карт-маркерів здібностей
 • пластикова корона
 • правила гри
Додати відгук

Дмитро (02-07-2024 | 08:21)

Відмінна гра для великої компанії, яка полюбляє подумати, та не ображається на "підстави".
Вам доведеться будувати міста, обираючи кожен раунд нового персонажа, але так, щоб ніхто з противників не дізнався хто саме ви.
Потрібно добре знати своїх напарників, або володіти телекінезом щоб перемогти у цій грі)))

Мінімальна кількість для більш-менш цікавої гри - 4 гравці

Потрібно пересилити перших декілька партій, щоб зрозуміти принцип гри, потім це стане одна з улюблених ваших настілок
+ Реіграбельність,
Компактність
- Відсутні
Доброго дня, Дмитре!
Дякуємо вам за вашу думку про цю гру-легенду!
Вже більше 15 років ми з задоволенням граємо в одну з найуніверсальніших ігор світу (де майже усі правила умістились на одній карті-підказці)!
Радимо вам спробувати Цитаделі саме в дуельному варіанті)
Бажаємо вам вдалого вибору ролей та з легкістю викривати плани опонентів!

Яна (25-06-2024 | 17:32)

Дуже цікава і не складна гра для великої компанії.
Доброго дня, Яно!
Дуже раді, що гра вам сподобалася. Це дійсно скарб для гри вдвох, або на велику компанію!
Дякуємо за відгук та бажаємо міцної цитаделі:)

Василь (10-04-2024 | 16:34)


Проста і водночас геніальна гра з прихованими ролями яку вже можна назвати золотою класикою. З ким не грали у цю гру - у всіх вона викликає захват і азарт і у кожній компанії розкривається по новому. Кількість настілок постійно змінюється, та цитаделі завжди користуються попитом.

Дякую Ігромагу за цю чудову локалізацію, та досвід будівлі кварталів у колі друзів та сімʼї!

А тим, хто планує взяти собі коробочку пораджу прикупити одразу протектори принаймні для карт ролей, в іншому разі сорочки персонажів що використовуються найчастіше можна буде відрізнити по ступеню протертості.
Доброго дня, Василю!
Ох як же ми любимо Цитаделі, і бачимо, що ви так само в захваті! Наші серденька дякують вам за теплі слова:)
Бажаємо Вам наповнених блефом та стратегією партій!

Альона (01-04-2024 | 07:23)

Хто ти сьогодні? Королева, дипломатка, єпископ чи провидиця? Ніколи не знаю, чого очікувати від тебе. Чи ти шантажуватимеш мене, чи захочеш відібрати мої будівлі. Зачаклувати. Або взагалі вбити. Можливо, з тобою я збудую храм. Або ринок. Чи, може, криницю бажань. Або навіть цілий замок. Ти - непередбачувана.
Саме це захоплює в тобі. Манить до тебе. Твоя корона зачаровує. Твої будівлі вражають. Любов з першого погляду, з першої прочитаної літери правил, з першої партії, зіграної в тебе.
Не можна осягнути силу нашої любові до однієї з перших локалізацій!
За плечима вже сотні партій, а граємо з захопленням як уперше)

Саша (06-01-2024 | 01:12)

Доброго дня, хороша гра, є питання на рахунок крамара. На карті пишеться "можна побудувати будь-яку кількість торгівельних кварталів/візьміть по одній монеті за кожен торгівельний квартал у вашому місті" а в правилах навпаки, спочатку монети а потім будівництво, як тоді має виконуватись хід?? Дякую за відповідь
І ще на карті "стайня" зовсім не зрозуміло що вона дає
+ Цікава гра
- Інколи є протиріччя з правилами, або не зрозумілий опис
Доброго дня!
Щодо карти Крамара - спочатку ми беремо карту або монети, як звичайну дію, а потім отримуємо монети за квартали відповідного кольору. Саме після цього ми маємо змогу будувати будь-яку кількість торгових кварталів та один квартал будь-якого іншого кольору.
Щодо карти Стайня - гравець у свій хід може збудувати лише один квартал, а Урядовець може вкрасти в нього карту, котру хоче збудувати гравець. Тому якщо гравець хоче побудувати стайню, але її хоче вкрасти урядовець, тоді гравець може збудувати ще одну будівлю. Якби це була будь-яка інша будівля, а не стайня, тоді б гравець не мав права збудувати ще одну карту після крадіжки:)
Дякуємо за звернення та бажаємо запеклих партій!

Юлія (04-01-2024 | 20:44)


З першої ж партії ця гра зайняла особливе місця на поличці. Правила пояснюються легко та швидко, що дозволяє вже з другої партії грати в задоволення. Навіть однаковий набір персонажів з різними людьми грається по різному. Гарна якість карток та монеток. За рахунок того, що є багато персонажів, то можна робити велику реіграбільність. Тому ця гра ненаскучить ніколи))) Цікава взаємодія між гравцями, можна робити пакості))
+ Багата варіативність
Можна грати великою компанією
Приємна взаємодія між гравцями
Динамічна
Можна робити різні стратегії
Гарна якість карток
- Довго можна чекати свій хід
Коли змінюються персонажі, треба запам'ятовувати нові ролі, тому перші 2 раунди йдуть повільно
Доброго дня, Юліє!
Дякуємо за детальний відгук про наш бестселер. Дійсно, усі доповнення в ньому додають шаленої реграбельності, тому кожна партія буде унікальною:)
Бажаємо Вам гарних партій!

Андрій (09-12-2023 | 23:14)

Цитаделі - це ідеальне поєднання стратегії, взаємодії та розваги. Кожен раз, коли граю, відчуваю себе ніби за партією у шахи, намагаючись досягти перемоги. Вона весь час тримає в напрузі та надихає на нові тактичні рішення.
+ Якість
Ціна
Варіативність партій
- Немає доповнень
Доброго дня, Андрію!
В Цитаделях і блеф, і дедукція, і стратегія і безліч інших елементів, саме тому в неї хочеться грати все більше і більше:)
Бажаємо Вам збудувати Цитадель найпершим!

Показати більше
982грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись