Гра може бути цікавою та смішною, але тільки якщо ви сприймаєте та розумієте чорний гумор. Для гравців, яким важко "чавити" персонажів (в тому числі і хороших) - гра однозначно не зайде, враховуючи ще й наші реалії. Якщо ж ви спокійно ставитесь до чорного гумору, любите взаємодію та ігри, де треба переконувати ведучого - ця гра підійде вам. Перевага гри: можливість грати до 13 чол (але мінімум від 3х!), швидкі партії. Дизайн в цілому непоганий, але теж під смак. Бути ведучому, тобто машиністом цього самого клятого трамвая без тормозів, - страшенно важко. Враховуючи тематику гри та ціну (фактично за карти, хоч їх і багато), то раджу все ж спробувати спочатку гру в клубі. І якщо вашій компанії зайде - швидесенько купляйте!
Грав в гостях. Чесно кажучи ідея дуже перспективна, але сама гра якась недопрацьована. Ну наче роздмухує тебе на початку, чекаєш якогось піку емоцій та інтриги ... аж тут якось все ніяк.
Чому б не доопрацювати так щоб основна механіка гри перетворилась на гарний блеф де не настільки важливо чию колію вибрали, важливо щоб там сумарно більше зла опинилось? а) на картах добряків намалювати блакитні числа (наприклад від 1 до 10); б) на картах негідників намалювати червоні числа (наприклад теж від 1 до 10), при цьому вони двосторонні і червоне число лише на одній стороні, при цьому негідник викладається на колію червоним числом до низу щоб можна було лише гадати, на скільки він негідник; в) на картах таємниць модифікатори блакитного або червоного кольору (наприклад від 1 до 4), можна якісь обнулювачі або множники і т.п. г) всі гравці звісно бачать лише числа добряків, негідників знають суперники, а модифікатори "таємниць" лише той хто їх виклав д) Гравці блефують де які цифри/модифікатори і під час викладення і під час торгу за маршрут (фінал в кінці) г) ще було б цікаво якщо б трамвай стартував не одразу а в три кроки: старт, проміжний вибір і остаточний вибір д) коли остаточний вибір зроблено трамвай поступово рушає по картах відкриваючи значення модифікаторів прикріплених до них карт (спочатку до першої, потім до другої і т.д) е) під час відкриття йде одразу підрахунок чисел: блакитні додаються, червоні мінусуються ж) якщо результат позитивний - то команда, по колії якої проїхав трамвай отримує чорні мітки у кількості, що дорівнює цьому результату, у іншому випадку всі члени команди можуть зменшити суму значень своїх чорних міток на 1.
Гра весела, але особисто я перетворююся в процесі на злобну гієну) Однозначно рекомендую поціновувачам чорного гумору і фанатам перекрутити все з ніг на голову. Крім цього можна дізнатися щось новеньке про своїх друзів)
Весела гра для тих хто полюбляє чорний гумор і не тільки. Підійде для великої компанії щоб повеселитись між великими іграми. Гравці стають машиністами які ведуть свій трамвай по колії, а інші учасники намагаються їх переконати поїхати їхнім маршрутом, використовуючи при цьому провокаційні картки! Подобається що гравці іншої команди можуть втручатись в ваш маршрут, додаючи примітки до вже виставлених колій. Загалом гра для тих, хто любить незвичайні й трішки провокаційні розваги!
Дуже весела. Доволі конфліктна. Може призвести до тривалих суперечок! Взяли її для ігор у великій компанії. Найкраще грається на на 7х гравців, тоді у кожного є своя задача. Сприяє глибокому дослідженню гравцями один одного, тому добре підійде для компанії в якій не усі добре знайомі . Дуже зручно взяти її з собою, займає мало місця.