Пірамідо (UA) / Pyramido

0    Відео
код: 8646
Пірамідо (UA) / Pyramido
кількість гравців
2-4
вік
8+
час гри
45
Укр
 Фараон Мідо провів свого батька Міно в інший світ, поховавши його у піраміді, яка на думку Мідо занадто непримітна. Не бажаючи такої долі для себе він збирає архітекторів, які мають побудувати найкращу усипальню, прикрашену коштовностями, яка точно зможе відобразити усю велич фараона. Архітектор, що найкраще впорається із цією задачею отримає безмежні багатства й посаду радника фараона Мідо. 

Тип: стратегія, розміщення тайлів, драфт
Видавець: Ігромаг (Україна), Synapses Games
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Час гри: 45 хвилин
Вік: від 8 років
Мова: мовонезалежна, українська

Ознайомитись з правилами можна тут

Пірамідо — настільна гра, у якій ви виступатимете у ролі одного з архітекторів, що мають задачу побудувати Пірамідо — усипальню для великого фараона Мідо. Тільки найкращий з вас зможе отримати обіцяні скарби й стати радником самого фараона. А щоб зробити це ви будете розміщати тайлики, доміноподібні камені, названі у честь великого архітектора Тайлика. Окрім побудови піраміди її також треба буде оздобити коштовностями, які представлені у вигляді скарбів. Усе це у купі буде давати вам бали престижу, які потрібні для перемоги, архітектор з найбільшою кількістю балів престижу — перемагає.

Кожен раунд ви будете будувати шари піраміди, зменшуючи кількість тайликів, які ви розміщуєте. Таким чином під кінець гри у вас вийде справжня багатошарова піраміда, прикрашена коштовностями.

Паперові Океани

Хід гри 

Партія у настільну гру Пірамідо триває чотири раунди, під час яких усі гравці можуть виконати 4 дії:

  • Вибрати й розмістити тайлик — ви обираєте тайлик з каменоломні та додаєте до своєї піраміди. Тайлики мають правила розміщення, які ви можете знайти у правилах. Ця дія є обов'язковою.

  • Позначення тайлика — ви можете обрати блок щойно розміщеного тайлика й розмістити маркер скарбу відповідного кольору. Ці маркери можуть закінчитись, проте в кінці раунду ви забираєте їх назад. Ця дія також є обов'язковою, проте тільки у разі, якщо ви можете її виконати.

  • Зміна кольору блоку — ви можете покласти клаптик зміни кольору на будь-який з блоків щойно розіграного тайлика, після чого ви за можливості маєте розмістити на нього маркер скарбу. Ця дія не є обов'язковою.

  • Поповнення каменоломні — ви маєте викласти новий тайлик зі стосів до каменоломні. Зробити це ви можете тільки з двох стосів що знаходяться перед пустим місцем у каменоломні.

Виконуючи ці дії ви будете грати чотири раунди, у кінці кожного з яких, потрібно буде рахувати бали престижу. В кінці гри додайте усі бали кожного гравця, отримані за чотири раунди — гравець з найбільшою кількістю балів й стане переможцем.

Пірамідо — це цікава настільна гра, яка підійде для гри з усією родиною. Цікавий ігролад та прості правила зможуть зацікавити навіть найменших прихильників настільних ігор. Реграбельність гарантовано шляхом великої кількості різноманітних доміноподібних тайликів.


Комплектація настільної гри «Пірамідо»:

  • 90 унікальних тайликів
  • 12 клаптиків зміни кольору
  • 24 маркери скарбу (по 4 кожного з 6 типів)
  • Блокнот для підрахунку балів
Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись