Настільна гра Пекельний Трамвай (UA) / Trial by Trolley (UA)

2    Відео
код: 8165
Звісно, страшно опинитися прив’язаним до колії в очікуванні поїзда, що наближається. Ми б сказали, смертельно страшно. А як воно в цей момент машиністу? Постійно треба вибирати, кого переїхати, а це ще та дилема! А горе-порадники замість того, щоб полегшити вибір (якщо таке взагалі можливо), лише його ускладнюють. Але що поробиш? На те він і Пекельний Трамвай!

Тип: для компанії, чорний гумор
Видавництво: Ігромаг (Україна), Skybound Games (Канада)
Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 13 гравців
Час гри: від 15 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Пекельний трамвай можна тут

Пекельний трамвай (Trial by Trolley) — карткова гра з елементами чорного гумору, відома любителям веб-коміксу «Ціанід і щастя», який був популярний ще декілька років тому на Youtube. В ній команди учасників будуть переконувати одного з гравців вирішити так звану «проблему вагонетки» та обрати, яким з двох шляхів поїхати, зважаючи на те, що будь-який вибір обернеться чиєюсь смертю. В грі, звісно.

 

Пекельний машиніст


 На початку гри учасник, який нещодавно хотів кого-небудь прибити (придушити, завалити, побити – потрібне виберіть), стає першим машиністом Пекельного Трамваю. Ігрове поле з роздвоєними коліями займає своє місце у центрі столу, щоб машиніст сидів обличчям до початку маршруту, а решта учасників беруть по 3 карти з колоди таємниць та по 3 карти з добрими та злими персонажами. Після цього команди продовжують колію, викладаючи карти перед трамваєм:
 • Карту добряка з колоди на колію своєї команди
 • Карту добряка з руки на маршрут своєї команди
 • Карту негідника з руки на колію команди суперника
 • Карту таємниць на будь-яку з карт персонажів на будь-якій колії
 

 

Пекельний вибір


А далі – веселощі починаються! Потрібно переконати машиніста обрати для руху колію суперника. Щойно рішення ухвалене, трамвай рушає вперед та чавить усіх, хто стоїть… чи лежить в нього на шляху. І кожен учасник з команди, чию колію обрав машиніст, отримує жетон з черепом. Наступний раунд починається з новим гравцем та новим розташуванням ігрового поля, нагадуємо, що машиніст повинен сидіти обличчям до початку маршруту. Таким чином команди постійно змінюватимуться.

Гра триває до тих пір, поки кожен не відчує на собі важку долю машиніста. Учасник, у якого виявилося найменше жетонів черепа – чорних міток, стає переможцем.

Пекельний трамвай (Trial by Trolley) — абсурдний розмовний паті-гейм для компанії, яка любить цинічний чорний гумор та веселощі. Кумедні ілюстрації на картах та простий ігролад швидко зроблять гру улюбленицею для дорослої компанії. Раунд триває всього 15 хвилин, а приготування до гри та пояснення правил займає мінімум часу, тож робити ігрову паузу можна в будь-який момент.

Комплектація настільної гри «Пекельний Трамвай (UA)» (Trial by Trolley):

 • ігрове поле
 • 200 карт з добряками
 • 125 карт з негідниками
 • 175 карт секретів
 • 26 жетонів смерті
 • жетон стрілочника
 • правила
Додати відгук

Микола (13-06-2024 | 11:57)

Грав в гостях.
Чесно кажучи ідея дуже перспективна, але сама гра якась недопрацьована.
Ну наче роздмухує тебе на початку, чекаєш якогось піку емоцій та інтриги ... аж тут якось все ніяк.

Чому б не доопрацювати так щоб основна механіка гри перетворилась на гарний блеф де не настільки важливо чию колію вибрали, важливо щоб там сумарно більше зла опинилось?
а) на картах добряків намалювати блакитні числа (наприклад від 1 до 10);
б) на картах негідників намалювати червоні числа (наприклад теж від 1 до 10), при цьому вони двосторонні і червоне число лише на одній стороні, при цьому негідник викладається на колію червоним числом до низу щоб можна було лише гадати, на скільки він негідник;
в) на картах таємниць модифікатори блакитного або червоного кольору (наприклад від 1 до 4), можна якісь обнулювачі або множники і т.п.
г) всі гравці звісно бачать лише числа добряків, негідників знають суперники, а модифікатори "таємниць" лише той хто їх виклав
д) Гравці блефують де які цифри/модифікатори і під час викладення і під час торгу за маршрут (фінал в кінці)
г) ще було б цікаво якщо б трамвай стартував не одразу а в три кроки: старт, проміжний вибір і остаточний вибір
д) коли остаточний вибір зроблено трамвай поступово рушає по картах відкриваючи значення модифікаторів прикріплених до них карт (спочатку до першої, потім до другої і т.д)
е) під час відкриття йде одразу підрахунок чисел: блакитні додаються, червоні мінусуються
ж) якщо результат позитивний - то команда, по колії якої проїхав трамвай отримує чорні мітки у кількості, що дорівнює цьому результату, у іншому випадку всі члени команди можуть зменшити суму значень своїх чорних міток на 1.
+ Філлер
- Недопрацьована ...
Доброго дня, Миколо!
Це дійсно прости та цікавий філлер на веселу компанію, де все залежить від вашої шаленої фантазії:)
Але ваші ідеї дійсно супер кльові! Деякі з них можна ввести гру, як хоум рули. Чому б і так?)
Дякуємо за відгук та бажаємо влучних переконань!

Тетяна (01-05-2024 | 17:29)

Гра може бути цікавою та смішною, але тільки якщо ви сприймаєте та розумієте чорний гумор. Для гравців, яким важко "чавити" персонажів (в тому числі і хороших) - гра однозначно не зайде, враховуючи ще й наші реалії. Якщо ж ви спокійно ставитесь до чорного гумору, любите взаємодію та ігри, де треба переконувати ведучого - ця гра підійде вам. Перевага гри: можливість грати до 13 чол (але мінімум від 3х!), швидкі партії. Дизайн в цілому непоганий, але теж під смак. Бути ведучому, тобто машиністом цього самого клятого трамвая без тормозів, - страшенно важко. Враховуючи тематику гри та ціну (фактично за карти, хоч їх і багато), то раджу все ж спробувати спочатку гру в клубі. І якщо вашій компанії зайде - швидесенько купляйте!
+ На велику компанію, швидкі партії
- Чорний гумор, гра однозначно підійде не усім
Доброго дня, Тетяно!
Ми кожні вихідні збираємося за цією грою як втрьох, так і великою компанією. Кожна партія унікальна та дуже весела, особливо якщо фантазія працює на повну:)
Підтримуємо, в нашому клубі Ігромаг можна спробувати безліч настілочок, а згодом придбати в магазині:)
Дякуємо за відгук та бажаємо мирного неба!

950грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись