Настольная игра Каркассон (UA) / Carcassonne (UA)

43    Видео
код: 7161
 Возвышается древний замок Каркасcон, словно насмешка над временем. Сколько битв он видел, сколько раз перестраивались и исчезали дороги и поселения рядом… И вот снова и снова вокруг Каркасона вырастают города и монастыри, обрабатываются крестьянами земли, и разбойники соревнуются, кто из них круче на дороге. Поучаствуйте в развитии земель Каркасона вместе с одноименной настольной игрой.

Тип: Экономическая стратегия, миплплейсмент, живая классика
Издатель: Feelindigo (Украина), Hans im Glück (Германия)
Кол-во игроков: от 2 до 5 игроков
Время игры: от 30 до 45 минут
Возраст: от 7 лет
Язык: языконезависимая (правила на украинском)

Ознакомиться с правилами можно здесь

Также предлагаем уникальный «Украинский тайл» для «Каркассона»!!!

Деньги от продажи тайла будут переданы в фонд «Повернись живим». Помогай ВСУ, играя в «Каркассон»! Перед вами редизайн старого-доброго Каркасcона, любезно локализованный для нас на украинском языке компанией Feelindigo. Данная локализация также включает в себя два мини-дополнения: Река и Аббат.
 

 

Напомним о правилах


 Игроки будут тянуть из общей кучи плиток одну и размещать ее на общей карте вокруг крепости Каркасcон. Правила предельно просты: дорога не должна начинаться ниоткуда и уходить в никуда, город должен быть окружен стеной, монастырь – сельской местностью. Разместив плитку, игроки могут взять одного из своих миплов и выложить его на только что расположенную плитку. Это позволит получить дополнительные победные очки (ПО).

В зависимости от типа мипла и его расположения, он приносит разное количество очков. Например, Рыцарь в городе получит количество очков, пропорциональное величине города, разбойник – пропорционально величине дороги, а фермер – пропорционально количеству земель вокруг него. Лишь монахи получат ПО только когда будет завершен – окружен отовсюду плитками – монастырь.

Игрок, при конечном подсчете оказавшийся лидером на планшете подсчета очков, объявляется победителем.

 

Подводим итоги


 Классика остается классикой, не теряя своей актуальности, несмотря на огромное количество новых настолок. Игра понравится и детям, и взрослым, правила просты, легки в изучении и позволят играть на уровне даже новичкам. Поэтому не сомневайтесь, если этой игры еще нет в вашей коллекции, а скорее исправляйте эту ужасную несправедливость))

Комплектация настольной игры «Каркассон»:

  • 72 плитки земель
  • 40 миплов
  • 12 тайлов реки
  • 5 аббатов
  • 1 планшет подсчета очков
  • правила
Добавить отзыв

Анна (27-11-2023 | 21:53)

Чудова гра! підкажіть, будь ласка, які доповнення доступні для цієї гри? дуже хочу купити їх і покращити гру.
Доброго дня, Анно!
Зараз є можливість придбати Українську плитку та додати її до коробочки:)
Чекаємо інші доповненя до локалізованої коробочки Каркасону, тим паче що видавці вже анонсували їх вихід в наступному році:)
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Артур (13-11-2023 | 13:57)

Гра прекрасна в тому вигляді, в якому вона є. Підійде для сімейних вечорів або ненапряжних дружніх посиденьок, коли хочеться поговорити, а не занурюватися в гру з головою. Приємно спостерігати за тим, як розбудовується поступово місто, на розставлені різнокольорові міпли. Одна з тих ігор, де правила можна роз'яснити по ходу. Очікувати ходу довго зазвичай не доводиться. Конкуренція є, але конфліктів не виникає
+ Прості правила
Ненав'язливий процес
Візуально приємна
Доброго дня, Артуре!
Каркасон - незмінна класика, яку обожнюють як новачки у світі настільних ігор, так і гіки, що змагаються на турнірах з Каркасону по всьому світу:)
Дякуємо за чудовий відгук та бажаємо зайняти найбільше місто!

Віталій dvsx86 (23-10-2023 | 21:48)


Чудова гра! Рекомендую! Подобається всім!
Круто ще до неї взяти тут на сайті оце Органайзер для настільної гри Каркассон Дуже зручний дерев'яний бокс виходить!
(див. на фото)
+ - якісне виробництво - тайли та фігурки чудові!
- проста механіка
- дуже прості правила, які не треба перечитувати постійно
- доволі короткі раунди (десь по 20-40 хвилин)
- з доповненнями, тобто є різноманіття ходу гри (річка то супер!)
- не дуже велика коробка (ну як товстий словник десь)
- Ну трохи вона офіційна дорога, але краще придбати саме офіційну, українську. Нехай розвивається і автор гри і перекладачі, бо гра того реально вартує. Тим паче що автор офіційно підтримує Україну і донатить.Більш того - випустив тематичні українські додатки до гри!
Доброго дня, Віталію!
Щиро дякуємо за щирий та цікавий відгук! Каркасон - то гра, яка потрапила в саме серденько:)
Бажаємо Вам багацько балів та феєричних перемог!

Анастасія (16-10-2023 | 12:35)

Як на мене, то це мастхев для любителів настілок. Спочатку вагались чи купувати, бо колись було зіграно мільйон партій ... і от знову мінімум 4 партії на тиждень.
+ прості правила, швидкі партії (+- 30 хвилин на двох), зрозумілі доповнення, яскраві тайли, цікаво грати як вдвох, так і вчотирьох
Доброго дня, Анастасіє!
Дякуємо за Ваш теплий та щирий відгук про наш любий Каркасончик:)
Бажаємо Вам влучних тайликів кожного ходу!

Поціновувач гарних ігор (12-10-2023 | 21:15)

Чудова сімейна дуже красива гра. Під час гри на турнірах зʼявилась думка, що найкраще грати у Каркасон взагалі без усяких допів - так усі правила памʼятаєш, гра проходить дуже швидко (до 15 хвилин), легше тримати в голові усі свої плани та стратегії, та гра перетворюється на більш стратегічну.
Було б прикольно Каркасон із сучасними містами та лініями метро наприклад, а не тількі із середньовіччям.
+ Дуже відома гра, є комьюніті, яке проводить турніри та чемпіонати. Є навіть музей Каркасону! Є багато версій.
- Із усіма допами потрібен великий стіл, щоб усе помістилось.
Доброго дня, Поціновуваче гарних ігор!
Дякуємо вам за чудовий відгук та ідею)
Бажаємо вам крутезних партій!

Владислав (03-10-2023 | 10:02)

Ця гра доволі проста, проте цікава усім. Ідеально підходить як для початківців, так і для більш досвідчених гравців. Я її обирав для сімейних вечорів та геть не шкодую, вартує кожної гривні.
Порівняно зі старими виданнями, що ще зустрічаються у кафе або хостелах, якість просто неймовірна! Дуже приємний дизайн для ока, ніби осучаснений, а два міні-доповнення у базовій коробці - великий плюс. Можна грати як у безконфліктну версію, так й віднімати міста та змагатися за території.
+ Висока варіативність, відсутність вхідного порогу для гри, саме те для сімейних вечорів.
- За декілька років виділити хоча б щось погане - не можу.
Доброго дня, Владиславе!
Ми вдячні за такі теплі слова до цієї живої легенди світу настільних ігор!)
Бажаємо, щоб ваша дорога завжди вела до мети)

Альона (02-10-2023 | 00:49)

Чесно кажучи, у нас вже був досвід гри у Каркасон раніше, і нам тоді не дуже сподобалось. Не відкрилася нам гра одразу. Але ми вирішили дати їй шанс і придбали у свою колекцію (квесту привіт). І недарма. Зігравши партію у родинному колі, ми отримали неймовірне задоволення від гри. І то таке, що не могли зупинитись і грали, грали, грали. Ми так нареготалися від тих шикарних міст, які нам вдавалося збудувати. Навіть влаштували змагання, у кого місто буде прикольніше і смішніше (фоткати, на жаль, в цих веселощах я забула).
Але повернуся до початку. Компоненти гри на вищому рівні: якість супер, зображення супер, органайзер клас. Правила чіткі і зрозумілі. Хід гри цікавий. Береш тайл, викладаєш, обов'язково продовжуючи місцевість, ставиш свого ч̶є̶л̶і̶к̶а̶ підданця, рахуєш бали (за умови, що закінчив дорогу/місто або закрив монастир з усіх сторін), радієш, що обігнав конкурентів.
+ Або ж сидиш без балів, намагаєшся розбудувати якнайбільше місто, а потім одним махом яяяяяк перемагаєш усіх. (Хахаха, хто тут майстер стратегії?).
Спробували грати і з деякими доповненнями. Ну що тут сказати? Гра розкривається ще ширше і глибше. І приносить ще більше задоволення.
- Отже, підсумовуючи вище сказане, Каркасон однозначно заслуговує на своє місце в колекції. Підійде гравцям різного віку, досвіду і інтересів.
Доброго дня, Альоно!
Щиро дякуємо за чудовий відгук на цю супервідому гру!
Бажаємо вашим лицарям гарних міст)

Показать еще
880грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00