Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова
До конца акции осталось

0

Дни

0

Часы

0

Минуты

0

Секунды

Есть в наличии
2895 грн. 2316 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний

Настільна гра Кров та лють (BloodRage)

АксессуарыПохожие товары
Між засніжених гірських хребтів, у долині, великий Ярл скликав свою дружину. Воїни зібралися навколо величезного багаття. Їх скуйовджені довгі бороди майоріли на морозному вітрі. За пояси були заткнуті бойові сокири, а на спинах вони несли великі круглі щити, оковані залізом.  
- Раґнарьок вже поруч, - громовим голосом промовив Ярл, вказуючи на небо. Там, на горизонті, небесний схил палав помаранчевим вогнем.  
- Боги кличуть нас, - продовжував він, потрясаючи в повітрі величезним списом, - ще трохи, і влаштуємо банкет за столом Одіна, і сидітимемо по праву руку від нього. Воїни заревіли, смакуючи таку винагороду.  
- Але перш ніж це станеться, - скрикнув Ярл, - ми здобудемо своїм іменам вічну славу. За горою Морозного Велетня знаходиться поселення клану Вовка. Ми загинемо в бою, або у полум`ї Раґнарьока! На славу Одіну! Вперед мої воїни! ВПЕРЕД!


Тип: стратегія, тактика, драфт, з мініатюрами
Видавництво: Crowd Games
Час гри: від 60 до 90 хв
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 4
Вiк: від 14 років
Мова: російська


 Blood Rage (Кров та лють) – це велика, гарна, епічна настільна гра про останні дні життя вікінгів. Раґнарьок знищує навколишній світ. Із розломів гірських порід витікає лава, землю засипають метеорити, смертоносні лавини сходять з вершин, а води навколишніх морів невпинно підіймаються, затоплюючи усе навкруги. Кінець зовсім поруч і вікінги це відчувають. Але перш ніж світ зникне, чотири клани зійдуться в кривавій битві. Вони будуть грабувати провінції, битися, виконувати квести, скликати під свої стяги легендарних героїв та потойбічних чудовиськ. Усе заради того, щоб з честю та славою вирушити у Вальгаллу.

Як грати? У вашому розпорядженні є три епохи, протягом котрих і відбудуться усі події. для початку потрібно зібрати різноманітні карти на дранті. Тут і дії на кшталт атаки чи пограбування, і удосконалення для армії, і різноманітні монстри. Загалом правильний вибір карт на цьому етапі і є запорукою успіху. Та найцікавіше починається потім. Походи, битви, квести. І все це на фоні загибелі усього світу.

Не дивлячись на те, що Blood Rage (Кровь та лють) дуже конфліктна гра в апокаліптичному антуражі, це не звичайна війнушка, а стратегія, в котрій вам доведеться вигадати та реалізувати механізм отримання переможних балів. А тут вже кожне рішення має ціну. Адже поразка у битві може вивести вас в лідери, адже загиблі воїни приносять клану славу. Вам лишається лиш бути розумнішим та холоднокровнішим за інших учасників.

Цікавинка. Гра неймовірно атмосферна та брутальна. Під час партії ви буквально забуваєте про навколишній світ та занурюєтесь у полум’я битви за рештки вцілілих провінцій. Велика карта, ілюстрації, що захоплюють подих та чудові деталізовані мініатюри тільки посилюють захват від цієї гри.


До складу настільної гри «Blood Rage» входить:
 – 49 високодеталізірованих мініатюр
 – 52 різнокольорові підставки під мініатюри
 – 4 пластикових маркера слави
 – 102 карти
 – Ігрове поле
 – 36 жетонів
 – 4 планшета кланів
 – Планшет Вальгалли
 – Планшет Епох
 – правила гри

Придбати настільну гру «Blood Rage» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
2895 грн. 2316 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Кров та лють

1. Петр (10-12-2017 | 17:35)

Здравствуйте!

Когда будет открыт предзаказ на дополнения
Колдуны Мидгарда, Богов Асгарда, расширение до 5 игроков?

Заранее, спасибо.
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Предзаказ будет открыт со дня на день, следите за информацией.

2. Андрей (23-06-2017 | 17:15)

Игра приехала, а органайзеры? Можно ли органайзер отдельно купить?
Ответ от DesktopGames:
Компания Tower Rex не успела подготовить органайзер. В продаже ждем его недели через 2-3.

3. Александр (07-06-2017 | 10:11)

Скажите пожалуйста, игра будет с органайзером?
Ответ от DesktopGames:
Компания Tower Rex обещает выход органайзера вместе с приездом игры.

4. Михаил (22-05-2017 | 20:56)

Добрый день, а когда предполагается поставка данной игры? Спасибо
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Игру ожидаем ближе к концу июня.