Настільна гра Azul: Stained Glass of Sintra / Азул: Вітражі Сінтри

5    Відео
код: 5896

 Стіни палацу короля Португалії Мануеля I вже декоровані найкращою плиткою. І тепер настав час встановити вітражі з кольорового скла у віконні прорізи королівської споруди. Тільки пам'ятайте про обережність, скло дороге і крихке, а за розбиті зразки доведеться платити зі своєї кишені.

Тип: абстрактна, продовження гри «Azul»
Видавництво: Next Move Games (США)
К-сть гравців: від 2 до 4
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Вік: від 8 років
Мова: мовонезалежна, англійська

Ознайомитися з правилами можна тут


Azul: Stained Glass of Sintra – це нова версія чудової абстрактної настільної гри «Azul». Тепер гравцям замість створення фресок з плиток доведеться встановлювати кольорові вітражі.

На початку партії гравці отримують планшети віконних арок, над якими встановлюють вісім стовпців для кольорового скла, а над самим першим встановлюють фішку свого робітника. На столі в прямий доступності для всіх учасників розміщуються круглі планшети фабрик і на кожну з них кладуться по чотири жетона скла довільних кольорів.


 Вся гра проходить протягом шести раундів, під час яких учасники ходять по черзі. У свій хід активний гравець може пересунути свого робочого назад на стартову позицію (над крайнім зліва стовпцем) або тягне скельця і розміщує їх в одному з стовпчиків правіше фішки робітника. Брати можна тільки відразу усі скельця одного кольору з будь-якого з круглих планшетів або ж з центру столу. Якщо гравець забирає скло з фабрики, то скельця що на ній залишились скидуються в центр столу. 


 Після цього потрібно розподілити отримане скло в один стовпчик і встановити над ним фішку робітника. Якщо таким чином колонка виявляється повністю заповнена, то одне з скелець заповнює вікно під стовпцем, приносячи переможні бали, а решта скидаються. У разі, коли не всі взяті скельця поміщаються в стовпчик, «зайві» розбиваються, вирушаючи в спеціальний відбій. В кінці партії такі «уламки» принесуть штрафні бали. 
 Після шостого раунду гравці підраховують переможні бали, отримуючи їх за встановлені вітражі, завершені візерунки і за кожні три скельця на своїх планшетах, а також додають штрафні бали за розбиті в процесі гри скельця.
 


Azul: Stained Glass of Sintra - це цікава логічна абстрактна гра, яка захопить як дорослих так і дітей. І якщо вам до вподоби подібні красиві абстракти з тематикою вітражів, то радимо також звернути увагу на гру «Sagrada».

Комплектація настільної гри «Azul: Stained Glass of Sintra»:

 • 9 круглих полів фабрик;
 • 4 планшети гравців;
 • 32 віконних рами;
 • 4 фігурки склярів;
 • 8 маркерів;
 • 100 фрагментів вітражів;
 • поле для підрахунку балів;
 • тайл першого гравця;
 • торбинка;
 • скляна вежа;
 • правила.

Якщо Вам сподобалася ця гра, рекомендуємо звернути Вашу увагу на «Крила», а також на «Саграда». Зверніть також увагу на інші ігри з серії Azul: «Azul: Summer Pavilion», «Azul».

Додати відгук

Андрій (27-02-2024 | 21:30)

Довго не могли вирішити який саме Азул вибрати і в результаті вибрали найкрасивіший на наш погляд) Спочатку переживали, що може бути важко розібратися, але насправді все виявилося досить просто, особливо після першої пробної партії, коли розумієш, що і як працює. За підсумком це прекрасна сімейна гра, не конфліктна і з простою механікою, але заради перемоги доведеться добре подумати! Однозначно всім рекомендую)
+ Якісні компоненти
Висока реграбельність
Проста механіка
Доброго дня, Андрію!
Ви зробили чудовий вибір! Багатьом подобаються ці кольорові вітражі та сам процес оздоблення)
Бажаємо вам гармонії в кольорі та гідних суперників!

Валентина (12-12-2023 | 17:08)

Чудове продовження ігрової серії. Часто полюбляємо грати спочатку звичайний Азул, а потім відразу цей. Наче будуємо справжній палац (а хтось ще й може відігратись)
+ Велика реграбельність
Гарні компоненти
Партії по 20-30 хв
- Немає
Доброго дня, Валентино!
Дякуємо вам за цікаву ідею - теж спробуємо такий формат)
Бажаємо вам гарного оздоблення палацу)

Валерий (17-11-2021 | 23:27)

Добрый день, ожидается ли ещё поставка?
Добрий день, Валерію!
Що ж виготовлення частинок скла для вітражів робота об'ємна та складна,
тому на жаль, нам поки не відомі терміни прибуття наступної поставочки цієї чудової гри.
До речі чи знаєте ви як скло для вітражів робили кольоровим?
Більшість видів скла фарбують за допомогою додавання до нього різних мінералів та оксидів металів.
Так, наприклад, золото використовували для отримання червоного кольору, кобальт - для синього,
оксид міді дає зелений колір, а марганець - фіолетовий.
Дякуємо за звернення та слідкуйте за нашими новинами!

Ssmak (18-09-2020 | 14:52)

Гра чудова!!! За три місяці гра стала нашою улюбленою сімейню грою. Навіть відштовхнула на другий план такі шедеври, як "Зоряні імперії" та "7 чудес. Дуель".
+ Класні компоненти, велика реіграбельність, недовгі партії, за рахонок чого можна спокійно зіграти 2 партії за вечір після роботи.
- Жодних недоліків!!!
Дякуємо за коментар)

Богдан (09-08-2020 | 19:37)


Вчера купил. Игра конечно шикраная. НО...
распаковывал с семьей, всем всё ОЧЕНЬ нравилось, но когда сели играть, поняли, что в коробке отсутствовал самый главный компонента: "стеклянная башня" (glass tower). Для механики игры совем не важно, та и я так понимаю - это просто разрисованая картонка. Но вот складывать стёклышки в бумажный стаканчик очень портит естетику (особенно в такой красивой игре).
Кароче ложка дёгтя...
Игромаг кончено не виноват, походу не положили на фабрике: коробка была запечатана, когда приходил забрать заказ, мне даже продавец поменяли слегка подбитую снаружи коробку (которая меня ждала) на другую. Но так даже ещё обидней... Возможно ребятам стоит заказывать поставки из места понадёжней...

7 из 10 чисто за отсутствие glass tower и местами неокуратную вырезку. Сама игра - отличная.
+ - Очень затягивающая смейная, логическая игра. Понравилась намного больше чем превый Азул - и механикой и естетикой.
- Стекляшки просто шедевр, выглядят как конфетки (но маленьких детей не подпускать ни в коем случае!)
- очень красивая коробка :)
- - нету glass tower... прям аж плакать хотелось. Пробовал переорудовать деревянную dice tower - но там дно под наклоном и всё высыпается. Кароче будем с бумажным стаканчиком...
- так-же очень неакуратно вырезаны фаргменты планок витражей - длинна граней основы фаргмента и базового основания не везде совпадают: когда складываешь планшет игрока, видно прорехи между треугольными стыками то тут то там. Обычно не важно, но эта игра создана быть красивой...
- одна планочка витража была погнута
В блишайшее время с вами свяжется менеджер для решения проблемы.

1699грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись