Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
1175 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
1 оценка 7.6

Настiльна гра Саграда (Sagrada)

АксессуарыПохожие товары
 Саграда - Храм Святого Сімейства, який знаходиться в Іспанії, в місті Барселона. Це знаменитий проект архітектора Антоніо Гауді. Храм будується на приватні пожертвування з 1882 року. Ця архітектурна споруда славиться чудовими вітражами, про які нам і розповість однойменна гра ...

Тип: абстракт
Видавництво: Crowd Games
Час гри: 20-40
Кiлькiсть гравцiв: 1 - 4
Вiк: 13+
Мова: російська


Скачати правила до настільной гри Sagrada Рос.
Скачати правила до настiльної гри Sagrada Англ.
 

 

 


 «Sagrada» це чудова абстрактна настільна гра для 2-4 гравців, в якій вам належить зайнятися створенням скляних вітражів надзвичайної краси.
 Перед початком гри, кожен з гравців отримує карту персонального завдання, яку потай зберігає до кінця гри. Виконання цього завдання принесе гравцеві чимало переможних очок. Потім, учасники отримують по випадковій карті схеми вітража, яку поміщають в спеціальний паз на персональному ігровому планшеті і по три токена привілеїв. Збоку також розміщують три випадкові карти інструментів і три карти спільних завдань. На цьому підготовка до гри фактично завершена.
 Головною механікою гри, є різнокольорові кубики, які виконують роль шматочків скла у вітражі, а значення на їхніх гранях вказують на відтінок. Чим нижче значення, тим світліший відтінок. Перший гравець витягує з мішечка певну кількість кубиків, в залежності від кількості учасників, а потім кидає їх в центр столу. Ці кубики формують загальний пул шматочків вітража. Потім гравці по черзі виконують одну з двох дій: можна або взяти один з кубиків і розмістити на своєму планшеті, згідно з правилами розміщення, або використати один з інструментів, проте для цього доведеться витратити один або більше токенів привілеїв.
 


 Коли на столі залишається один кубик, його поміщають на лічильник раундів, і наступний гравець починає новий раунд по тій самій схемі: витягти певну кількість випадкових кубиків з мішечка і кинути їх.

 Ігрова партія триває 10 раундів. Потім учасники підраховують переможні очки, враховуючи персональні завдання, загальні завдання, а також токени привілеїв. Відповідно той, кому вдалося набрати найбільшу кількість очок, перемагає в грі.  
 «Sagrada» - чудова настільна гра - гейтвей (гра яка знайомить новачків зі світом настільних ігор), завдяки чудовим барвистим компонентам, захоплюючому ігровому процесу і простим, зрозумілим правилам. За усією її красою зовсім непомітно що вона абстрактна. Навпаки, під час гри складається справжнісіньке враження створення шедеврального вітража!

До складу настільної гри «Sagrada»:
 – 4 планшета гравців
 – 12 карт інструментів
 – 12 схем вітража
 – 10 карт загальних завдань
 – 5 карт індивідуальних завдань
 – 4 маркера підрахунку очок
 – 24 токена привілеїв
 – двосторонній трек раунду / переможних очок
 – 90 кубиків (по 18 кубиків 5 кольорів)
 – мішечок для кубиків
 – правила гри

Придбати настільну гру «Sagrada»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
1175 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Саграда

1. Сергій (23-07-2018 | 14:04)

Доброго дня, коли прийдкть предзамовленні копії? В усіх інших магазинах України вона давно вже в продажу, а ми вже місяць чекаємо свої оплачені коробки
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня. Ми очікуємо Саграду 30-го липня. На жаль, іноді не все виходить як нам хотілося б, тому не завжди все приходить вчасно.

2. Константин (10-07-2018 | 12:04)

З кінцем червня, вочевидь, не склалося =(
Підкажіть, будь ласка, які нові очікування щодо появи гри?
Ответ от DesktopGames:
Так, гра трошки затримується, але вже до кінця липня вона буде.

3. Константин (01-05-2018 | 12:48)

Підкажіть, будь ласка, коли приблизно можна чекати на гру?
Ответ от DesktopGames:
Орієнтовно в кінці червня.

4. Александр (20-04-2018 | 11:42)

Брал по предзаказу из Штатов
Качество компонентов просто великолепное, очень ярко и функционально. Сам игровой процесс достаточно простой, чем-то отдаленно напоминает Santorini - в компании настольщиков-новичков играется легко и непринужденно, но если соберется несколько любителей, скажем, шахмат, начнется серьёзный просчет всех возможных ходов и анализ действий противников.
+ Яркие и качественный компоненты
Отлично подойдёт как для легкой семейной партии, так и для серьёзного "мозгового штурма"
Разноцветные дайсы!
- Маркеры подсчета очков могут очень легко потерятся, их плохо видно на треке победы
Планшеты витражей сделаны из трёх слоев картона, после нескольких игр вполне могут потерять презентабельный вид
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за ваш комментарий!