Настільна гра Аліас (UA) / Alias (UA)

41
код: 196

4-16

8+

90-180
Укр
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

     Ну це... та штука, яка... допомагає нам в роботі... зрозуміли? Ні, не зрозуміли. Ну як так? Простіше вже й не поясниш! А ви зрозуміли, про що ми хочемо вам розказати? Теж ні? Тоді прийшла пора знайти спільну мову і навчитися розуміти один одного, як кажуть, з двох слів. Так що якщо ви хочете розширити свій словниковий запас, навчитися добре пояснювати і розуміти, при цьому робити це весело,в легкій ігровій формі в компанії з друзями, тоді саме час спробувати “сказати інакше”!

Тип: весела гра для великої компанії
Видавець: Tactic
Час гри: від 90 хвилин
К-сть гравців: від 4 до 16
Вік: від 10
Мова:  українська, англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

 


     В настільній грі Аліас (Alias) учасники будуть намагатися пояснити один одному різні слова, поняття, терміни і інші явища навколишнього світу. Проте при цьому не можна використовувати однокорінні слова, а також частини слова, яке відгадується. Всі слова згруповані на спеціальних картках. Причому вам можуть попадатися поняття різної важкості: від простих предметів до важких абстрактних термінів. За кожне правильно відгадане слово ваша команда отримує переможний бал, а за помилки і пропущені картки навпаки - штрафується. Це було б дуже просто, та на виконання завдання у вас є лише хвилина і ви здивуєтесь, наскільки важко інколи швидко пояснити навіть найпростіші речі.

     Підготовка до гри майже не потребує часу. Гравці повинні розділитися на команди з приблизно однаковим складом, тоді кожна команда отримує по кольоровій фішці, яка ставиться на початок шкали переможних балів. Кількість людей в одній команді необмежена, але не може бути менша двох, тому ви можете грати в Alias будь-якою кількістю гравців. Після чого перша команда вибирає одного учасника, який бере в руки 10-20 карт з будь-якої колоди. Пісочний годинник перевертається, починаючи відлік хвилини, за яку вибраний гравець повинен постаратися пояснити якомога більше слів членам своєї команди. При цьому решта команд слідкує за помилками.

Номер необхідного слова на картці визначається числом на шкалі, де на даний момент знаходиться фішка команди. Ви можете пояснити слово так, як порахуєте за потрібне, та при цьому не можете використовувати частини похідного слова чи однокорінні слова. Наприклад, пояснюючи слово “літак”, ви не можете сказати “це транспортний засіб, який літає по небі”. Також зверніть увагу на те, що слово повинно бути назване саме у вказаній формі. До тогож, складність слів під однаковими номерами на різних картках відрізняється, тому інколи буде краще пропустити яку-небудь картку, щоб не втрачати дорогоцінний час. За кожне вірно назване слово фішка вашої команди просувається по шкалі переможних балів на одну поділку, а за пропущені картки і порушення правил пояснення навпаки - повертається назад. Останнє слово, яке не встигла вгадати команда, можуть постаратися назвати гравці з інших команд. Після цього хід переходить до наступної команди. Гра продовжується аналогічним чином до дого часу, доки одна з фішок не перетне фінішну пряму, визначивши переможців!

 


     Окрім цього на шкалі ігрового поля є п'ять чорних поділок, які відкривають спеціальний раунд “пограбування”, в якому команди можуть відгадувати слова разом. Член команди, чия фішка перетнула цю поділку, бере рівно шість карток і починає пояснювати слова за звичними правилами. При цьому не використовується пісочний годинник, а бали отримує команда, яка зуміла знайти правильну відповідь. Ви також можете використовувати додаткове правило, яке дозволяє пояснювати слова іноземною мовою, що дасть можливість попрактикуватися в знанні мов...

Дана версія гри повністю перекладена українською мовою і містить як картки з українськими словами, так і правила українською мовою. Коробка з грою організована так, що у вас нема необхідності витягувати з неї картки перед кожною грою, просто розкладіть пле і починайте грати, дістаючи карти щ коробки в міру потреби. До того ж, завдяки зручному органайзеру, картки не перемішуються під час транспортування.

     Настільна гра Аліас (Alias) - це одна з кращих ігор для великих компаній. Декілька тисяч різних слів і словосполучень на сотнях ігрових карток гарантують вам десятки годин веселощів в компанії друзів, знайомих чи колег по роботі. Гра чудово підійде для днів народжень, свят, корпоративів і решти заходів, де необхідно зайняти велику кількість людей. При цьому завдяки простим правилам, які пояснюються за декілька хвилин, в неї з однаковою цікавістю будуть грати люди різного віку.


     Комплектація настільної гри Аліас (Alias):

 • Ігрове поле
 • Пісочний годинник
 • 6 фішок
 • 400 карт
 • Правила гри

 Якщо Вам сподобалася ця гра, і Ви шукайте ще ігор для компанії, то ми рекомендуємо поглянути на «Правда або Дія: для Веселої Компанії», «Діксіт. Базова Гра», «Геометрія Уяви», а також на «Країна Снів».

Придбати настільну гру «Аліас» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Світлана (29-11-2020 | 17:39)

Підкажіть будь ласка якою мовою гра(картки, інструкція)?
Доброго дня, Світлана! Гра українською мовою!

Ольга (22-05-2017 | 13:06)

Добрый день! Пару недель назад приобрела у вас игру. Хотела сказать огромное спасибо за оперативность. Игра замечательная!
Успехов Вам и процветания))
Спасибо за отзыв) Приятных игр))

Елена (11-04-2017 | 13:36)

В чем отличие данной версии Алиас от, к примеру, Party? (у нас такая версия, но хочется чего-то нового в игре, других слов к примеру). Спасибо!
Елена, они отличаются тем, что в состав игры Алиас party входят карты движений и эмоций и она на русском языке.
Алиас классическая идет на украинском языке и карты у неё двухсторонние, с одной стороны украинский, а на другой английский.
Также в этих играх разные наборы слов.

Дарья (23-12-2016 | 14:02)

Пришла мне игра и протекторы на игру Алиас оригинал,но протекторы оказались малы и из 300 т карточек максимум 25 ровно вошли ,а все остальные покревило ,что довольно сильно испортило настроение и внешний вид игры. Очень желею что протекторы заказала.
+ Быстро доставили
- Маленькие протекторы на все 300 карточек. Ужас.
Добрый день, Дарья! Решение проблемы написали Вам на почту.

Наталья (12-09-2016 | 15:30)

Скажите, данная версия игры содержит с одной стороны русские - с другой стороны английские слова? Интересует именно такая версия и ее наличие на данный момент. Спасибо!
Все верно, карты с английскими и русскими словами. Игра сейчас есть в наличии.

Юлия (28-04-2016 | 03:07)

Добрый день!Подскажите пожайлуста,а карточки со словами из твердого картона или бумажные?
Здравствуйте, что-то среднее - тонкий картон)

Шестакова А.М (01-02-2016 | 21:33)

Уточните, а чем отличается данная версия от предыдущей-изменился только внешний вид упаковки?Либо полностью вся внутренность
Добрый день, в этой версии уменьшилось колличество слов и изменился формат коробки.

Марія (09-01-2016 | 12:22)

А Аліас Паті має англ.текст з іншого боку?
Доброго дня, Марія. Ні, не має. Але має різноманітні картки активностей, що роблять гру ще більш захопливою.

Марія (08-01-2016 | 11:19)

Підкажіть будь-ласка: Українською так і не має?
Якщо ні- то точно буде Оригінальне Аліас за 559 грн. мати англ. слова з іншого боку?
Добрий день. Українською є сімейна версія гри - https://desktopgames.com.ua/alias-family-ukr.html.
Так, оригінальна версія містить з одного боку картки слова на російській мові, а з іншого - на англійській.

Владимир (25-12-2015 | 17:58)

Скажите можно ли докупить отдельно еще 100 карт ( с новыми словами)?в аргонайзере есть.
+ Качество полиграфии, скорость обслуживания
- цена, фон англ. и русская стороны одного цвета хотелось бы чтобы были разного.
Здравствуйте, Владимир. Отдельно слова не продаются. Но вы можете приобрести новую версию игры, например, "Алиас Пати" - https://desktopgames.com.ua/alias_party.html, там будут новые слова.

Ірина (01-09-2015 | 17:02)

Доброго дня. Англомовну версію можна придбати?
Добрий день. В цій версії картки з одногу боку на російській, а з іншого на англійській мові. Тому можете сміливо замовляти її і грати мовою Шекспіра та Байрона.

Sergey Zagoruy (11-06-2015 | 14:22)

Круто!!!! доставили за 20 мин=)
ваще, умеете удивить=)
Стараемся =))

Анна (20-02-2015 | 13:01)

Здравствуйте. Когда ожидается поставка этой игры в случае предзаказа?
Добрый день. Ожидаем весной.

светлана (01-01-2015 | 17:59)

Добрый вечер, скажите появилась ли игра на русском языке с рубашкой?
Добрый день Эта игра с рубашкой больше не выпускается. Есть в наличии с англиским переводом на обратной стороне

Иван (26-12-2014 | 13:48)

Здравствуйте, а есть в наличии?
есть:)

Показати більше
Аксесуари
Схожі товари

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00