Настільна гра Геометрія Уяви / Візуал / Imagine

38    Відео
код: 2781
Давай-но візьмемо оцю карту зі сходинками. І покрутимо її так, щоб зображення було розташовано вертикально, а не по діагоналі. Ще згодиться оця хвиляста лінія. Її можна покласти паралельно до східців. А між ними просто пряма. Ти вже бачиш, що виходить? Ні? Це ж вишиванка. Гайда далі. Великий кружечок розташуємо прямо над візерунком. О, факел теж згодиться. Прилаштуємо його прямо над кружечком. Це буде чуб нашого козака. І ще одна деталь. Три червоні трикутники – умовне позначення напрямку руху. Це ж ґудзики. А тепер дивися. Ось козак з чубом та у вишиванці.

Тип: фантазія, сімейна, для вечірок, покажи слово
Видавництво: Ігромаг (Україна), Cocktail Games (Франція)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 8 гравців
Вік: від 12 років
Мова: солов'їна

Ознайомитися з правилами гри Геометрія Уяви можна тут


Геометрія Уяви – надзвичайна гра для усіх, хто любить порозважатись та пофантазувати. У ній, як і у багатьох подібних паті-геймах, потрібно пояснювати слова. Але робити це трохи незвичним чином. Річ у тім, що у вашому розпорядженні будуть прозорі карти з різноманітними візерунками, позначками та навіть схематичними зображеннями. Саме з них і належить скласти картинку, що наштовхне інших гравців на вірну думку. 


Слова та словосполучення. Настільна гра «Геометрія уяви» це в першу чергу адаптація «Imagine». Усі слова, котрі потрібно буде показувати гравцям, ретельно проаналізовані та локалізовані саме для українців. Звісно, серед них є багато всесвітньо відомих місць, особистостей та витворів мистецтва. Також наявні загальні поняття про науку і техніку, сучасні технології та історію. Але, окрім вищезазначеного, готуйтеся показувати Капітошку, Петрика П’яточкіна, композицію гурту ВВ під назвою «Весна», «Вчительку» гутру Тік. А, може, вам трапиться «Майдан Незалежності», гопак, Інтерсіті? Чи вдасться показати вирази «догори дригом», «вилупити баньки» або «отакої»? «Геометрія уяви» – не просто перекладена гра. Вона дбайливо адаптована українцями для України. 

  


Створи свій мультик. Дуже цікаво, що завдяки прозорому фонові карт різноманітні частини зображень можна комбінувати між собою. Також правила заохочують динаміку. Карти можна паресувати, показуючи певні дії. Деякі деталі можна закривати пальцем, створюючи таким чином нові образи. Можливості, що відкриваються для людей з хорошою фантазією, дійсно безмежні. за допомогою цих прозорих карт Геометрія Уяви можна показати що завгодно. Також важливо зауважити, що за правилами ви оголошуєте категорію, до якої відносяться ваше слово чи словосполучення. Уявіть, учасник заявляє, що зараз буде показувати літературний твір, а потім збирає усі карти в одну величезну колоду. Звісно ж це «Кобзар». 


Висновки. Це чудова гра для людей з безмежною фантазією. Напівпрозорі карти дають неймовірний простір для уяви, а завдання локалізовані саме для українських гравців. Без сумніву, на сьогоднішній день «Геометрія уяви» найкращий представник жанру на вітчизняному ринку. Прості правила у поєднанні з захоплюючим ігровим процесом дозволяють використовувати її як для партій у вузькому сімейному колі, так і на вечірках, у великих компаніях, де більшість гравців раніше не грали у настільні ігри.
До складу настільної гри «Геометрія Уяви» входить:
– 60 прозорих карт
– 65 карт із завданнями (1040 слів та словосполучень)
– 35 жетонів (25 номіналом 1 бал та 10 номіналом 3 бали)
– правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми можемо запропонувати поглянути на: «Країна Снів», а також на «Тіні: Амстердам».

Додати відгук

Тетяна (06-06-2024 | 20:47)

Геометрія уяви - це однозначно дуже цікава гра на компанію, якщо вам підходять ігри на асоціації. У грі використовується унікальний набір прозорих карток із символами, які можна накладати одна на одну для створення зображень і символів. Мета гри полягає у тому, щоб один з гравців складав з карток підказки до загадки, яку інші гравці мають відгадати. Як завжди, з творчими людьми ще веселіше грати, адже їхні асоціації часом дуже чудернацькі :) В будь-якому разі, партії завжди цікаві та креативні, якщо ви не противник ігр на асоціації
+ Креативна гра з легкими правилами, підходить для новачків та дітей
- Може бути складною для тих, хто не звик мислити абстрактно
Доброго дня, Тетяно!
Дякуємо за ваші враження від однієї з наших улюблених ігор для веселої компанії - ми вже скільки років в неї граємо та кожного разу отримуємо море задоволення та позитивних емоцій!
Хай креатив ніколи не полишає вас!

Катерина (07-05-2024 | 21:17)


Чудова гра для великої компанії!) Дуже проста, не потребує підготовки до гри, маленька, компактна, мобільна, підходить для подорожей) Вікова категорія 12+ але я не згодна) Діти до 10 років чудово грають, просто головне щоб обирали слова, які самі розуміють) А далі дивуватись та розуміти як діти бачать світ)
+ Дуже проста
не потребує підготовки до гри
маленька
компактна
мобільна
підходить для подорожей
На велику компанію
- З часом вивчаємо слова
Доброго дня, Катерино!
Дякуємо за чудовий відгук та гарні фото. Бачимо, що у вас чудово виходить пояснювати слова. Дуже влучно:)
Бажаємо цікавих асоціацій з приємною компанією!

Едуард (02-01-2024 | 00:45)

Особлива любов за складні слова та поняття. Коли заходиш вже з 5 сторони до пояснення, бо попередні 4 провалились :D
+ Чудовий патігейм
- Слова в якийсь момент закінчуються і доведеться придумувати свої
Доброго дня, Едуарде!
Дякуємо вам за вашу любов)
Бажаємо вам незабутніх партій)

Дар'я (24-11-2023 | 01:49)

Неймовірно цікава гра для компанії! Супер легкі правила, швидко можна пояснити. Одразу включається неординарне мислення бо маєш обмеження у картах з символами, якими і треба пояснити слово. Особливо треба попітніти, коли пояснюєш слова з категорії "туризм" і "як то кажуть". За 5 хв вже можна почати орієнтуватися у символах і швидко розуміти карту треба знайти.
+ Легкі правила. Дуже багато різних слів. Компактна. Панігейм
- Карти і фішки не щільно лежать у коробці. Після відкриття там хаос.
Доброго дня, Дар'є!
Щиро дякуємо за чудовий відгук до нашої локалізації, яка чудово підійде компаніям, що хочуть цікаво та неординарно провести затишні вечори:)
Бажаємо мирного неба та влучних карток!

Дар'я (23-10-2023 | 13:38)

А чому на неї не діє знижка по програмі лояльності?
Доброго дня, Дар'є!
Дякуємо за вашу уважність та перепрошуємо, наші чарівники вже виправили помилку:)
Бажаємо Вам гарних покупок!

Роман (12-07-2023 | 12:15)

Чудовий патігейм. Картки, що уціліють навіть на найбруднішому столі. Не потрібно вивчати правила, вони там дуже короткі. Весела гра для компанії до 8-ми людей (хоча ми грали і більшим складом). Підійде тим, кому звичайні ігри на асоціації словами вже надоїли.
+ Легкі правила (їх майже немає)
Швидка
Весела
Одночасно залучені усі гравці
- Однотипність
Доброго дня, Романе!
Погоджуємося, що це один з найприкольніших патігеймів, який точно увійде в тусовку ігор Dixit, Кодових імен та Одним словом:)
Дякуємо за корисний відгук та бажаємо відгадати якомога більше слів!

Ольга (30-05-2023 | 09:59)

Чудова гра для компанії! Час з нею пролітає непомітно і це завжди весело.
+ Цікава та весела
Легкі правила
- Потрібна світла поверхня, бо на темній не видно фігури
Доброго дня, Ольго!
Щиро дякуємо за Ваш відгук, тішимося коли наші локалізації припадають вам до душі:)
Нехай кожна партія приносить яскраві враження і радість!

Показати більше
830грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись