Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Русский язык Українська мова
Есть в наличии
512 грн.    Добавить в корзину
Получить скидку !
В список желаний
15 оценок 7

Настільна гра Геометрія Уяви (Imagine)

Похожие товары
Давай-но візьмемо оцю карту зі сходинками. І покрутимо її так, щоб зображення було розташовано вертикально, а не по діагоналі. Ще згодиться оця хвиляста лінія. Її можна покласти паралельно до східців. А між ними просто пряма. Ти вже бачиш, що виходить? Ні? Це ж вишиванка. Гайда далі. Великий кружечок розташуємо прямо над візерунком. О, факел теж згодиться. Прилаштуємо його прямо над кружечком. Це буде чуб нашого козака. І ще одна деталь. Три червоні трикутники – умовне позначення напрямку руху. Це ж ґудзики. А тепер дивися. Ось козак з чубом та у вишиванці.

Тип: фантазія, сімейна, для вечірок, покажи слово
Видавництво: Cocktail Games (Франція) Ігромаг (Україна)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 8 гравців
Вік: від 12 років
Мова: солов'їна


Правила настільної гри «Геометрія Уяви (Imagine)» українською мовою


Геометрія Уяви (Imagine) – надзвичайна гра для усіх, хто любить порозважатись та пофантазувати. У ній, як і у багатьох подібних паті-геймах, потрібно пояснювати слова. Але робити це трохи незвичним чином. Річ у тім, що у вашому розпорядженні будуть прозорі карти з різноманітними візерунками, позначками та навіть схематичними зображеннями. Саме з них і належить скласти картинку, що наштовхне інших гравців на вірну думку.
 

Слова та словосполучення. Настільна гра «Геометрія уяви» це в першу чергу адаптація «Imagine». Усі слова, котрі потрібно буде показувати гравцям, ретельно проаналізовані та локалізовані саме для українців. Звісно, серед них є багато всесвітньо відомих місць, особистостей та витворів мистецтва. Також наявні загальні поняття про науку і техніку, сучасні технології та історію. Але окрім вищезазначеного готуйтеся показувати Капітошку, Петрика П’яточкіна, композицію гурту ВВ під назвою «Весна», «Вчительку» гутру Тік. А може вам трапиться «Майдан Незалежності», гопак, Інтерсіті? Чи вдасться показати вирази «догори дригом», «вилупити баньки» або «отакої»? «Геометрія уяви» – не просто перекладена гра. Вона дбайливо адаптована українцями для України.
 

Створи свій мультик. Дуже цікаво, що завдяки прозорому фонові карт різноманітні частини зображень можна комбінувати між собою. Також правила заохочують динаміку. Карти можна паресувати, показуючи певні дії. Деякі деталі можна закривати пальцем, створюючи таким чином нові образи. Можливості, що відкриваються для людей з хорошою фантазією, дійсно безмежні. за допомогою цих прозорих карт можна показати що завгодно. Також важливо зауважити, що за правилами ви оголошуєте категорію, до якої відносяться ваше слово чи словосполучення. Уявіть, учасник заявляє, що зараз буде показувати літературний твір, а потім збирає усі карти в одну величезну колоду. Звісно ж це «Війна і мир».
 

Висновки. Це чудова гра для людей з безмежною фантазією. Напівпрозорі карти дають неймовірний простір для уяви, а завдання локалізовані саме для українських гравців. Без сумніву, на сьогоднішній день «Геометрія уяви» найкращий представник жанру на вітчизняному ринку. Прості правила у поєднанні з захоплюючим ігровим процесом дозволяють використовувати її як для партій у вузькому сімейному колі, так і на вечірках, у великих компаніях, де більшість гравців раніше не грали у настільні ігри.

До складу настільної гри «Геометрія Уяви (Imagine)» входить:
– 60 прозорих карт
– 65 карт із завданнями (1040 слів та словосполучень)
– 35 жетонів (25 номіналом 1 бал та 10 номіналом 3 бали)
– правила гри

Придбати настільну гру «Геометрія Уяви (Imagine)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.


Есть в наличии
512 грн.    Добавить в корзину


Добавить отзыв

Отзывы: Геометрія Уяви

1. Анна (17-01-2019 | 09:24)

Є ідеї як зобразити слово "отакої"
Ответ от DesktopGames:
Ідеї є, але так не цікаво :)

2. Игорь (15-12-2018 | 19:08)

Сегодня была опробована игра - супер. И играли дети с 9 лет. Они просто уделали старшеклассников. Поэтому рейтинг 12+ неуместен))
Ответ от DesktopGames:
12+ из-за того, что есть некоторые фразы и слова не очень известны детям, но, конечно, можно играть и раньше :)

3. Екатерина (19-10-2018 | 20:14)

Игр дома много, но частенько достаётся эта и даже вдвоём заряд позитива вам гарантирован!))
А если много людей, то вообще ржака))
+ Поднимает настроение на ура!
Ответ от DesktopGames:
Так и есть :)

4. Oksana (10-01-2018 | 12:48)

Дуже гарна гра! Цікава, захоплююча, весела і легка. Елементи і коробка гарної якості, у коробці є вкладка-органайзер для ігрових карт і фішок. Я дуже задоволена покупкою!
+ Цікава, легка, не довга (можна припинити після будь-якого кола), правила легкі, УКРАЇНОМОВНА !!!
- Дуже мало фішок-монет, ми грали утрьох і гру довелося закінчити тоді, коли закінчилися "гроші". Не уявляю, що буде, якщо брати більше гравців... Монет катастрофічно мало. Плюс деякі поняття дуже важко пояснити. І категорії часом не відповідають словам.
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Оксано! Цілком поділяємо ваше захоплення! Це одна з наших найулюбленіших настолок для компанії!

5. Александр (30-07-2017 | 14:41)

Интересная игра. После нескольких партий добавили парочку изменений в правила. Правда пока не сильно тестировали, но вдруг кому пригодится...
1. Таймер. После оглашения категории включается таймер на определенное время (например на 3 минуты), за которые нужно угадать загаданное. (на смартфоне куча приложений таймеров).
2. тепло-горячо. добавили кучу жетончиков, теперь загадывающий игрок имеет два жетончика, когда кто-то высказывает предположение, близкое к загаданному слову, дает этому игроку жетончик "тепло". Следующему, еще более приблизившемуся к ответу жетончик "горячо". (оба жетончика по 1 очку). Отгадавший сразу получает 2 очка, а ведущий игрок сумму всех жетончиков.
Прошу прощение за несколько сумбурное описание, надеюсь идея понятна.

Если кто-то еще придумал свои правила, поделитесь пожалуйста.
+ Интересная игра
Реиграбельна
Ответ от DesktopGames:
Спасибо, Александр, мысль интересная! Мы попробуем!

6. Andrew (19-07-2017 | 12:17)

Скажіть, а ви плануєте локалізувати Codenames чи Telestrations?
+ Суперова гра, якісна локалізація! Наша улюблена категорія "Як то кажуть..."
- Іноді все ж трапляються помилки. Категорія "підняло та й гепнуло": слово "відбійний молоток"!? Чи наприклад пісня "Do hust" замість "Du Hast".
Ответ от DesktopGames:
Andrew, ці ігри ми не плануємо локалізовувати.

7. Вадим (06-04-2017 | 11:08)

Гра суперова! З неї починаємо наші ігротеки)
+ Цікава, креативна.
- Коробка не пристосована до використання протекторів.
Деякі категорії слів збивають з толку.
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за коментар!)

8. Ольга (04-04-2017 | 12:32)

Скажіть будь ласка як називається англійська версія ігри "Геометрія уяви"??
Ответ от DesktopGames:
Оригінальна назва гри Imagine

9. Олеся (06-02-2017 | 13:03)

Добрый день! Подскажите, когда ожидается игра Доббль? Опробовали на родительском собрании в саду - очень понравилась ;))
Ответ от DesktopGames:
Добрый день. Игру ожидаем весной.

10. Александр (16-01-2017 | 11:16)

Шикарная игра! Играли в новогодние праздники вшестром. Все были в восторге. Наверное самая лучшая игра в этом жанре. Очень вариативная и одни и те же задания каждый человек показывает по-своему.
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий!)

11. Павел (13-01-2017 | 10:40)

Полностью поддерживаю предыдущий отзыв! Тоже по карте раздали и больше не меняли пока все слова не закончатся.
+ Не такая агрессивная как alias
Не нужно ждать своей очереди
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий!)

12. Наталия (12-01-2017 | 17:30)

Заказали игру на новогодние праздники, играли вчетвером и всем понравилась. Правда видоизменили правило: не тянули каждый раз новую карточку, а каждому раздавалась карточка и пока все задания с нее не будут показаны, карточку не меняли (а то пока показываешь одно задание, можно прочитать все остальные и в след.раз уже легче отгадать будет). Фишек с баллами мало - баллы уже разобраны, а играть еще хочется). Хорошо что у каждого свое представление о загадываемом объекте. Действительно много-многоразовая игра.
+ долго не надоедает даже одной и той же компании, затягивает не на один час, веселая, застявляет подумать и находить альтернативные варианты.
- на пластиковых картах иногда отпечатки остаются, но ничего не поделать
Ответ от DesktopGames:
Спасибо за комментарий! Игра очень "гибкая" и каждый может придумать свои правила. Фишки с баллами можно чем-нибудь заменить. Мы, например, использовали кубики для обозначения десятка балов. Экспериментируйте! Возможно Ваши правила станут даже интереснее, чем базовые!)

13. Анна (12-01-2017 | 11:08)

Цікава гра від японських авторів та чудова українська локалізація! Грали всією родиною. Сподобалася якість карточок.
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за коментар)

14. леся (12-01-2017 | 00:30)

A ecть на англ.языке?
Ответ от DesktopGames:
Пока английскую версию достать у нас нет возможности.

15. Ольга (11-01-2017 | 13:05)

Придбали гру для зустрічей з друзями в святкові канікули і дуже задоволені вибором! Грали з учасниками від 5 до 65 років, отримали море веселощів! Дуже цікаво спостерігати, як різні люди по-різному підходять до пояснення слів, деякі пояснення самі по собі викликають бурю сміху, незалежно від того, відгадають слово чи ні. Окрема подяка менеджерам за гарний сервіс та подаруночки у новорічній посилці!

16. Александр (05-01-2017 | 10:18)

А на русском языке будет?
Ответ от DesktopGames:
Нет, русскую версию не ожидаем.

17. Юра (01-01-2017 | 17:08)

Величезна подяка за дуже оперативну доставку у святковий період. Дякую менеджерам за уважність, тактовність та розуміння. Дякую чудову якість та локалізацію. Гра просто супер! Усім гарних свят!
+ Ідея, дизайн, якість. Все супер.
- Не виявлено

18. Володимир (18-12-2016 | 15:46)

Прекрасна гра для розваг. Цікавіша, на мою думку, ніж Діксіт. Велике дякую колективу ДТГ за локалізацію.
Ответ от DesktopGames:
Дякуємо за коментар! Гарних ігор)

19. Сергій (18-12-2016 | 15:32)

Чудова гра. новорічні свята вже зрозуміло чим будуть зайняті :) Єдине зауваження тільки до органайзеру. він замалий для карток в протекторах. як по глибині так і по ширині. Настільки вдало ви цей нюанс врахували в "Цитаделях", а тут чомусь ні... шкода. а в іншому все СУПЕР! дякую за адаптацію українською.
+ Суцільні
- Замалий органайзер
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Сергій! Органайзер стандартний на всі версії: англійську, французську, японську ... Гру друкували та пакували у Франції, тому на це ми ніяк вплинути не можемо)

20. ksu (15-12-2016 | 12:46)

Покажите пожалуйста видеообзор. Заинтересовало.)
Ответ от DesktopGames:
Постараемся в скором времени добавить видеообзор на сайт)

21. Анна (22-11-2016 | 10:59)

Неужели у этой игры появилась и украинская локализация?! Это невероятно круто. Хорошо, что я не успела взять российский вариант, теперь точно этот дождусь :)

PS: И название очень удачное.
Ответ от DesktopGames:
Игра действительно очень классная!)
Мы получили море удовольствий работая над украинской локализацией игры.

22. Оксана (22-11-2016 | 05:32)

Підкажіть, будь ласка, коли має з'явитися гра у продажу? До нового року буде? І скільки орієнтовно коштуватиме? Дякую!
Ответ от DesktopGames:
Доброго дня, Оксана! Очікуємо гру у Грудні. Ціна буде відома, коли отримаємо гру.