Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра A Game of Thrones: Across the Seven Kingdoms (Гра Престолів ЖКИ 2 Видання: Крізь Сім Королівств)

АксессуарыДополнения
У небі над Вестеросом з'явилася криваво-червона комета, знаменуючи нові часи. У Королівській Гавані, за наказом короля Джоффрі Баратеона, стратили Еддарда Старка. У відповідь на це, Робб Старк скликав знамена і був коронований Королем Півночі в Вінтерфеллі. Готуючись помститися за батька він виступає в похід. Не визнаючи Джоффрі спадкоємцем Роберта Баратеона, Станніс Баратеон проголошує себе істинним королем ...

Тип: доповнення до настільної гри A Game of thrones: The Card Game
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: 1-2 години
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 14 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «A Game of Thrones: Across the Seven Kingdoms (Гра Престолів: Крізь Сім Королівств)» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «A Game of Thrones: The Card Game Second Edition (Гра Престолів: Карточна Гра, Друге Видання)».

«Across the Seven Kingdoms» - перше доповнення другого циклу «Битва п'яти королів» до популярної живої карткової гри «A Game of thrones: The Card Game (Second Edition)». За хронологією це початок другого тому книги. Як зазвичай це двадцять унікальних карт по 3 копії кожної.
У новому доповненні з'явилося кілька персонажів з ключовим словом «король», які вносять нові цікаві механіки в декбілдінг і розвиток ігрової партії в цілому.

Наприклад персонаж «Робб Старк» - вельми сильна карта. Беручи участь в сутичці він тим сильніше, чим більше у нього союзників, і крім того, він може прибрати з сутички будь-якого персонажа, який не є королем.
На відміну від Робба Старка, «Візеріс Таргаріен» є дешевим і слабким персонажем, який атакує королів. Якщо ж у фазі домінації у опонента немає персонажів з ключовим словом «король» сила Візеріса зростає.

Графічне оформлення карт як завжди бездоганно. Барвисті пейзажі локацій і харизматичні персонажі створюють неповторну атмосферу саги.

До складу набору «A Game of Thrones: Across the Seven Kingdoms (Гра Престолів: Крізь Сім Королівств)» входить:
- 60 карт
 - Короткий буклет, що описує основну концепцію цієї глави.


Придбати настільну гру «A Game of Thrones: Across the Seven Kingdoms (Гра Престолів: Крізь Сім Королівств)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: A Game of Thrones: Across the Seven Kingdoms


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..