Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра A Game of Thrones: Lions of Casterly Rock (Гра Престолів: Леви з Кастерлі Рок)

АксессуарыДополнения
Ланністери з напівміфічного замку Кастерлі Рок ... Лорд Тайвін Ланністер - глава Дому, хранитель Заходу, Сір Джейме Ланністер - Лорд Командувач Королівської Гвардії, Серсея Ланністер - Королева Вестеросу, сестра-близнюк Джейме. Тіріон Ланністер - Правиця Короля і Захисник Королівської Гавані. На гербі Ланністерів красується гордий лев, уособлюючи дух Дому. І горе тому хто наважиться образити кому небудь з Ланністерів, адже як відомо, Ланністери завжди платять свої борги ...

Тип: доповнення до настільної гри A Game of thrones: The Card Game
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: 1-2 години
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 14 років
Мова: англійськаУвага! Настільна гра «A Game of Thrones: Lions of Casterly Rock (Гра Престолів: Леви з Кастерлі Рок)» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «A Game of Thrones: The Card Game Second Edition (Гра Престолів: Карточна Гра, Друге Видання)».

Lions of Casterly Rock це друге делюкс доповнення до Живої Карткової Гри (ЖКГ) «A Game of Thrones: The Card Game Second Edition» яке включає в себе 156 абсолютно нових карт, які значно збільшують можливості декбілдінгу.

Lions of Casterly Rock відкриває нам нову сторінку в історії одного з найвідоміших і могутніх Будинків Вестерос - Ланністерів. У цьому доповненні ви зустрінете нові версії персонажів саги - Тайвіна Ланністера, Джеймі Ланністера, Серс Ланністеров і Тіріона Ланністера.
Крім того, додаток предлаает гравцям зібрати колоду на новому архетипі - гірських кланах. Як ви пам'ятаєте, повернувшись з полону в Орлиному Гнізді, Тіріон Ланністер привів із собою військо горян з гірських кланів. Більшість горців орієнтовані на військові виклики, проте деякі карти, наприклад локація «Місячні Гори» можуть додати горянам новий тип виклику.

На додаток також входять нові карти будинку Мартелл - Трістан Мартелл, Аріанна і Квентін, а також карти будинку Грейджоя під командуванням Віктаріон Грейджоя.
Стильно оформлені карти надруковані на картоні екстра-класу. Дане доповнення стане перлиною вашої колекції карткової Ігри Престолів.

До складу набору «A Game of Thrones: Lions of Casterly Rock» входить:
– 156 карт
– Короткий буклет, що описує основну концепцію цієї глави.


Придбати настільну гру «A Game of Thrones: Lions of Casterly Rock (Гра Престолів: Леви з Кастерлі Рок)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: A Game of Thrones: Lions of Casterly Rock


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..