Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
вакансии

Русский язык Українська мова

Настільна гра A Game of Thrones: Called to Arms (Гра Престолів: Поклик до зброї)

АксессуарыДополнения
Довге літо над Вестеросом добігає кінця. Мейстери в цитаделі розсилають воронів в усі частини семи королівств, повідомляючи про швидкий прихід зими. А тим часом ситуація загострюється. У Хайгардены коронований Ренлі Баратеон. Війська Робба Старка розбили табір біля Ріверрана, готуючись до битви з армією Тайвіна Ланністера, чий онук сидить на Залізному Троні. Користуючись загальної метушнею Бейлон Грейджой будує кораблі і готує набіги на довколишні землі.

Тип: доповнення до настільної гри A Game of thrones: The Card Game
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: 1-2 години
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 14 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «A Game of Thrones: Called to Arms (Гра Престолів: Поклик до зброї)» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «A Game of Thrones: The Card Game Second Edition (Гра Престолів: Карточна Гра, Друге Видання)».

Друге доповнення під назвою «A Game of Thrones: Called to Arms» до ЖКІ «A Game of Thrones: The Card Game Second Edition» розвиває події другого тому саги і як завше вручає гравцям в руки 20 унікальних карт, по 3 копії кожної карти.

У цьому доповненні з'являються важливі карти сюжету - «Королі Зими» і «Королі Літа». Ці карти є антиподами. Виставляючи на ігрове поле наприклад «Королі Зими» гравець не може грати карти задуму з ключовим словом «Літо». Зате карти задуму з ключовим словом «Зима» зменшують дохід противника. Відповідно карта «Королі Літа» робить все те ж але навпаки.
Але звичайно крім цих карт, гравці зустрінуть багато знайомих персонажів, серед яких найбільш знаковий - «Тайвін Ланністер». При вартості в 7 монет і силі «6», Тайвін отримує +1 сили за кожен золотий в казні гравця, і крім того, кожен хід він сам дає гравцеві +2 золота. А якщо врахувати що «Тайвін Ланністер» може брати участь в будь-якому з викликів, з упевненістю можна заявити, що ця карта одна з найсильніших не лише в доповненні, а й в грі в цілому.

Яскраві ілюстрації доповнення позитивно впливають на створення атмосфери гри і в кінці партії залишають відмінний післясмак у гравців.

До складу набору «A Game of Thrones: Called to Arms» входить:
– 60 карт
– Короткий буклет, що описує основну концепцію цієї глави.


Придбати настільну гру «A Game of Thrones: Called to Arms (Гра Престолів: Поклик до зброї)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Добавить отзыв

Отзывы: A Game of Thrones: Called to Arms


На данный момент нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв и будьте первым..