Настільна гра The Resistance: Avalon / Опір: Авалон

0    Відео
код: 4029
    Роками лицарі круглого столу змушені змагатися з прихильниками феї Моргани і Мордреда. Опиратися їх впливу і нести мир в землі Англії. І щоб викорінити темну сторону зсередини, король Артур направив свою праву руку, чарівника Мерліна, дізнатися всі таємниці Моргани і її людей.

Тип: настільна гра
Видавець: Indie Boards & Cards
Тривалість гри: 30
Кількість гравців: 5-10
Вік: 13+
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами можна тут

Resistance: Avalon (Опір: Авалон) - це версія настільної гри Resistance зі зміненою темою, додатковими правилами і можливістю ігрових ролей. У порівнянні з базовою грою в Resistance: Avalon додалося більше від Мафії - гравці за темну сторону (поганих хлопців Мордреда, сина феї Моргани) знають один одного в обличчя - відкривають очі в першу «ніч». В іншому ігровий процес залишається схожим. У грі п'ять раундів, кожен з яких це одна місія. Спільними зусиллями учасники вирішують, хто саме вирушає на квест. Вибрані гравці в таємниці скидають картки з написами Успіх або Провал, а за результатами виконують завдання чи ні.
Лицарі короля Артура виграють при завершенні трьох з п'яти місій успішно. Якщо ж три з п'яти квестів були провалено, то перемога дістається прихильникам Мордреда і феї Моргани.

 

Однак в грі Resistance: Avalon є одне доповнення, яке може змінити весь результат місій: ролі Мерліна і найманого вбивці. Мерлін в грі - таємний союзник Артура, він одночасно з послідовниками Моргани відкриває очі і знає їх в обличчя. Але йому потрібно грати так, щоб не підставитися перед ними і найманим вбивцею. У момент, коли третя місія закривається перемогою лицарів Круглого Столу, вбивця може спробувати вгадати, хто з гравців Мерлін. При успішній здогадці він «вбиває» головного прихильника Артура і приносить перемогу темній стороні.
 

  

Крім того, в Resistance: Avalon додаються ще ролі для інших гравців. Вони досить серйозно ускладнюють ігровий процес і підходять для більш досвідчених учасників. Грати з ними можна також в будь-якій обраній вами комбінації. Наприклад, роль лицаря Персифаля полягає в тому, щоб відводити підозра вбивці від Мерліна, адже Персіфаль єдиний, хто точно знає, хто з учасників великий чарівник. А фея Моргана намагається спокусити гідного лицаря з його шляху - перед грою гравцеві за Персифаля показуються два персонажа: і Моргана, і Мерлін. Доведеться проявити всі свої дедуктивні здібності, щоб відгадати, хто з них, хто. І це ще не всі ролі!
Та й взагалі Resistance: Avalon - це дійсно не розмовна, а дедуктивна гра. Гравцям доступна інформація про результати місій, хто на них відправлявся, хто пропонував і підтримував кандидатури. За допомогою цих даних і доведеться для себе з'ясовувати, хто з гравців вам ворог, а хто прихильник.

Комплектація настільної гри «The Resistance: Avalon»:

- 14 карт персонажів
 - 10 карт завдань
 - 5 жетонів загону
 - 20 жетонів голосування (по 10 жетонів за і проти)
 - 5 маркерів прогресу
 - маркер шкали голосування
 - 3 картки прогресу
 - 2 карти лояльності
 - жетон Владичиці озера
 - лічильник раундів
 - жетон лідера
 - правила гри

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись