Настільна гра The Resistance / Опір

3
код: 2161
Настільна гра The Resistance / Опір
кількість гравців
5-10
вік
10+
час гри
10-30
Eng
Лідер супротиву повільно пересувався підземними ходами для обслуговуючого персоналу. Його важкий кейс з безліччю електронного обладнання серйозно заважав рухатися. Але часу було вдосталь. Багато приготувань зроблено заради сьогоднішньої акції. Безліч шпигунів влади викрили себе і були знешкоджені. Підпілля було чисте від влади. одна група його учасників прямо зараз наносила відволікаючий удар в іншому кінці міста. Інші готувалися надати підтримку у випадку провалу, а треті займали свої позиції за комп’ютерами, щоб вчасно розпочати інформаційну атаку. Лідер супротиву повинен був під’єднатися до мережі телебачення і запустити відеоролик, котрий побачить уся країна. Але ніхто з повстанців не здогадувався, що їх голова теж шпигун, і сьогодні нанесе підпіллю дуже важкого удару.

Тип: психологічна гра на викриття зрадників
Видавництво: Indie Boards and Cards
Час гри: від 10 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 5 до 10
Вік: від 10 років
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

Супротив (The Resistance) – неймовірно захоплюючий психологічний трилер, в котрому гравцям доведеться знайти зрадників у своїх рядах. А шпигунам навпаки – не розкрити себе і знешкодити підпілля. Для цього учасникам доведеться не тільки вжитися в роль детективів та навчитися робити висновки, збираючи в одну картинку мізерну кількість інформації, але й бути досить добрими ораторами, щоб переконати решту гравців у правильності свої суджень. Навіть якщо на справді ви шпигун і бажаєте всіх заплутати.

 
Підпілля. Гра з головою занурює усіх у неймовірний світ шпигунів та інтриг. Кожен гравець є членом таємної організації, що бориться з нечистими на руку правителями. Супротив готує акції, мета яких підірвати авторитет влади, чи іншими способами нашкодити правлячій верхівці. Але серед повстанців є агенти силовиків, основна задача яких знешкодити усе підпілля. Зрадником може виявитися хто завгодно, навіть лідер. Може виявитись, що шпигуни самі не знають один одного. Їх задача зірвати як най більше акцій Супротиву на стадії підготовки чи виконання. Учасники, котрі виступають за супротив повинні вичислити зрадників і не допустити їх до виконання завдань. В асортименті буде не так вже й багато інструментів. Лишень власна інтуїція, логіка і результати вже виконаних чи провалених завдань. Шпигунам напрочуд доведеться підставляти один одного, щоб заслужити довіру і нанести нещадного удару в найважливіший момент.

Післямова. Супротив (The Resistance) – захоплююча розмовна пригода в світі підпілля та суворої боротьби за свої ідеали. Насправді учасникам буде дуже складно грати саме за Супротив, гра завжди буде на стороні агентів влади. але ж саме у цьому і є уся суть підпільних організацій. Завжди балансувати на межі поразки і виривати перемогу там, де це здається просто неможливим.

 
До складу настільної гри «Супротив (The Resistance)» входить:
- 10 карт персонажів
- 5 командних жетонів
- 10 карт місій
- 1 жетон інквізитора (для доповнення)
- 20 жетонів голосування (10 «За» и 10 «Проти»)
- 5 маркерів очок
- 1 круглий маркер
- 1 маркер голосування
- 1 жетон лідера
- 3 таблиці для результатів
- Правила гри

Додати відгук

Гліб (07-06-2019 | 14:21)

Доброго дня.
Щойно мені приїхала коробка гри.
Ваш опис не відповідає дійсності. В коробці немає "15 сюжетних карт (для доповнення)".
В цій коробці немає доповнення The Plot Thickens. Натомість є доповнення Inquisitor, про що написано назадній частинці коробки, фотографії якої на саті також немає.
По факту, виходить, що ви продаєте не той товар, який у вас в описі.
Доброго дня! Перепрошуємо за помилку в описі гри та дякуємо, що звернули на це увагу. Ми обов'язково відредагуємо опис!

Andrew (04-02-2018 | 06:25)

Мафия-подобная игра для тех, кто ненавидит Мафию. А те кто её любил, поиграв в Resistance, про Мафию больше не вспоминают.

Хотел бы её у вас купить, но увы, взял её пол года назад на Амазоне вместе с дополнением Hidden Agenda. С радостью куплю дополнение Hostile Intent.
+ + в отличии от мафии, не нужен модератор
+ в отличии от мафии, никого не убивают = никто не покидает игру
+ в отличии от мафии, здесь работает не столько блеф, сколько дедукция
Добрый день, Andrew. Спасибо за подробный и отличный отзыв!


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись