Настільна гра Спаплюжений Грааль. Занепад Авалону / Tainted Grail: The Fall of Avalon

8
код: 6214

1-4

14+

60-120
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

 Туман стелився над пологими пагорбами, піднімаючись звідкись з боку боліт. Він був таким густим, що людині тяжко було побачити камені старої дороги під ногами, а обриси рідкісних дерев приймали розмиті і жахливі форми. У цьому тумані навіть звичайний болотяний щур перетворювався в страшного противника, що вже говорити про більш серйозні небезпеки! Нарешті попереду з’явилася фігура менгіра. Статуя величезного стража височіла над долиною і розривала лахміття туману на частини, відкриваючи місцевість навколо. Значить можна перепочити перед наступним ривком.

Тип: фентезі, середньовіччя, кооперативні пригоди, колодобудівна

Видавництво: Crowd Games, Awaken Realms (Польща)
Час гри: 60-120 хв
Кiлькiсть гравцiв: 1-4
Вiк: 14+
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

 


 Осквернений Грааль. Падіння Авалона - це кооперативна настільна пригодницька гра, в основі тематики якої легенди про короля Артура і кельтські міфи. Настільна гра була розроблена в 2019 році видавництвом Awaken Realms, відомим такими іграми як «This War is Mine», «Nemesis», «Lords of Hellas». і іншими. А саму історію і сюжет для Грааля написав польський письменник-фантаст Кшиштоф Піскорський. 

Ніхто не ідеальний


 Гравцям пропонується на вибір четверо самобутніх персонажів, кожного з яких можна розвивати в міру проходження пригоди в декількох різних аспектах. Герої володіють своїми унікальними особливостями - як позитивними, так і негативними. Крім того, їх історії тісно переплетені з розповіддю. Так, в зв'язку з деякими особливостями їх класів або подіями минулого, певним героям може бути закритий вхід до деяких локацій.
 

Карта світу


 Ігрове поле Грааля складається з карт, кожна з яких являє собою унікальну місцевість з її особливостями і додатковими бонусами. Гравцям належить переміщати фігурки своїх персонажів, досліджувати території, просуватися по сюжету і виживати.

У механіці гри елемент обмеження за часом і ресурсами виконаний дуже тематично. На деяких локаціях розташовані менгіри, кожен з яких при його «включенні» може зробити доступними для відвідування сусідні карти земель протягом обмеженої кількості ходів. Гравцям, крім виконання основної сюжетної лінії, доведеться прораховувати свої ходи, щоб вчасно активувати новий менгір або продовжити дію старого.

Дипломатія і бій


 У грі досить багато елементів від головоломки. Наприклад, зустрічі та виконання завдань часто здійснюються за допомогою карт однієї з двох колод: дипломатії або атаки. У кожного персонажа вони унікальні. На початку такої фази гравці беруть по три карти і намагаються розташувати їх так, щоб пройти потрібну перевірку. 

Оповідання


 Кампанія гри неперервна і складається з п'ятнадцяти глав. Виконавши умови першого сюжетного відрізка, гравці відразу ж отримують інформацію наступного розділу. Гравці вільні відразу ж переходити до нового завдання або зберегти гру до наступної партії. До речі, припиняти гру можна в будь-який момент. Зберегти свій прогрес досить легко, просто склавши компоненти зі столу, адже на ньому залишаються тільки видимі завдяки менгірам карти.
 


 Історія світу гри Осквернений Грааль. Падіння Авалона розкривається також через книгу з різними описами подій. І їх дійсно багато. Пройшовши перший раз кампанію, ви зрозумієте, що бачили всього невелику частину подій, які можуть зустрітися вам на шляху...


Комплектація настільної гри «Спаплюжений Грааль. Занепад Авалону (Tainted Grail: The Fall of Avalon)»:

 • книга сюжетів на 200 сторінок (журнал досліджень)
 • правила гри
 • навчальний буклет
 • 8 фігурок
 • 4 двошарових планшети персонажів
 • приблизно 30 пластикових фішок різного призначення
 • 2 нестандартних кубики
 • більш, ніж 100 акрилових кубиків-маркерів
 • майже 800 карт різного розміру: локації, предмети, події, особисті колоди бою і дипломатії
 • блокнот з аркушами для збереження гри

Якщо Ви прагнете незабутьніх вражень від виконання складних завдань в похмурих і страшних світах, ми рекомендуємо поглянути на одну з цих настільних ігор: «Це моя Війна», «Похмура гавань».
 Якщо ж Вам здається, що представлені ігри мало інтригуючі, Ви завжди можете звернутися до таких рольових система як «Dungeons & Dragons» та «Pathfinder». Завдяки їм Ви зможете спробувати створити свій власний лякаючий світ і прожити пригоди приготовлені на долю ваших персонажів.

Придбати настільну гру «Спаплюжений Грааль. Занепад Авалону (Tainted Grail: The Fall of Avalon)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Дмитрий (01-12-2021 | 08:53)

Когда можно будет приобрести игру в магазине? Рождество на носу. Пора подарки готовить)))
Добрий день, Дмитро!
На жаль, наразі не очікуємо надходження цієї чудової гри, але за першої можливості звісно ж привеземо,
натискайте "Повідомте, коли з'явиться" і не пропустить надходження :)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

Анатолий (02-06-2021 | 20:17)

Игра уже можно сказать пройдена, поэтому можно подвести итоги.
При игре в 3-4 игрока на стандартной сложности к главе 4й механика начинает проявлять все свои недостатки. Ресурсов столько, что не знаешь куда их девать. Один из персонажей настолько перекачан, что за свою активацию убивает почти любого монстра какой бы сильный он не был. Немного это мог поднапрячь квестовый Предтеча, но его очень легко водить между двух локаций и не драться с ним вообще. Свободные токены ресурсов закончились, пришлось купить еще кубиков.
К главе 8 опыт уже обесценен - почти все навыки выкуплены и колоды прокачаны. Он бы мог быть обесценен еще раньше занимайся мы гриндом.
Тоесть с 4й главы и до конца игры идет ролл лицом по столу. Арев всех замочит сам. Ходить всем вместе намного выгодней чем разделяться.
Больше всего рушат баланс - дипломатические встречи.
Стоило начинать на эпическом уровне сложности
+ Много интересного текста.
Сюжет.
Ностальгия по книгам играм.
Иногда выбор что-то да значит.
- После 3й главы игра перестает бросать вызов игрокам
Большой даунтайм в сражениях
Слишком легкая
Доброго дня, Анатолію!
Дякуємо за розгорнутий відгук!
Можливо саме для вас і був створений епічний рівень складності, бо коли грали ми, більшу частину сюжету гра була доволі кризова (можливо нам не так гарно "випадали" карти зустрічей :)). В перший раз гра навіть закінчилась десь посередині глави 4а.
Бажаємо вам гарного челленджу на просторах загубленого Авалону )

Олег (29-05-2021 | 10:05)

Добрый день, очень просим Вас дать нам возможность прикупить допов у Крауд Геймс к Граалю, и плюшек всяких.
Доброго дня, Олеже!
Ми не лишимо вас без допів до Граалю) Слідкуйте за новинами на сайті і анонсами в соцмережах :)
Гарного вам дня і атмосферних партій у світі Авалону!

Олег (28-05-2021 | 16:31)

Доброго дня, есть просьба, можете сделать предзаказ на допы и плюшки к Граалю, такой же, как Вы делали на Эклипс и Великую Стену?
Доброго дня, Олеже!
Ми ведемо перемовини з Крауд Геймс стосовно цього питання
Слідкуйте за новинами на сайті і анонсами в соцмережах :)
Гарного вам дня!

Евгений (25-03-2021 | 20:57)

Доброго времени суток, когда ожидается поставка ?
Доброго дня, Євгенію!
На даний момент не можемо робити прогнозів, самі дуже чекаємо цю захоплюючу гру, проте ви можете натиснути кнопочку "повідомити, коли з'явиться" щоб не пропустити її появу.
Дякуємо за звернення, бажаємо вам яскравих емоцій разом із улюбленими іграми:)

Александр (04-02-2021 | 17:34)

Здравствуйте! Подскажите, ожидается ли в ближайшее время игра?
Добрий день, Олександре!
Очікуємо поставку гри у найближчі місяці, для того щоб не пропустити надходження радимо скористатись функцією "Повідомте, коли зв`явиться".
Дякуємо за звернення!

Денис (15-01-2021 | 02:13)

Думав пропустити гру, але після перегляду на каналі "Твой Игровой" вирішив брати. Дуже задоволений і вже вирішив, що буду брати всі допи.
+ механіка бою та зустрічей
органайзер
є можливість збереження
історії у книжці сюжетів
- можливість зберегти тільки одну партію
Згодні, гра варта уваги однозначно :)

Данил (01-10-2020 | 19:11)

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста не планируете ли Вы открывать предзаказ на данную игру? Очень хочется купить у любимого магазина. И когда примерно она ожидается?
Предзаказ открывать не планируем, просто привезем игру к нам в магазин :) Ожидаем не раньше декабря.

Аксесуари
Схожі товари

  11 відгуків Похмура гавань

Gloomhaven

4 995 грн.очікується

1-4

12+

60-120
Ру
Розпродаж
залишків

  23 відгуки Про Мишей і Таємниці

Mice and Mystics

2 569 грн.

1-4

7+

40-60
Ру
Розпродаж
залишків

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00