Жар-хвостики (UA) / Tails on Fire

1    Відео
код: 8300
Жар-хвостики (UA) / Tails on Fire
кількість гравців
2-6
вік
10+
час гри
20
Укр

 Високо в горах Мексики в західній Сьєрра-Мадре живе народ Уічолі, які мають дуже багату культуру, багато міфів і легенд. Одна з таких історій про опосума, який вкрав вогонь на своєму хвості, і надихнула творців гри «Жар-хвостики» 

Тип: настільна гра, сімейна, швидка
Видавець: Geekach Games
Кількість гравців: 2-6
Час гри: від 20 хвилин
Вік: 10+
Мова: українська

Правила гри Жар-хвостики можна завантажити тут

 Жар-хвостики — українська локалізація відомої настільної гри Tails on Fire, в якій ви маєте добути вуглинки для своєї родини опосумів. Швидкий темп гри та її досить прості в освоєнні правила роблять її ідеальною для гри в компанії. Але не дайте цій простоті обдурити вас, кожен раунд перед вами буде ставати складна дилема, і тільки від вашої стратегії і дрібки удачі залежить перемога.

Прості правила!

 На початку раунду гравці обирають тільки 3 карти з 10, щоб використати їх у раунді. У свій хід вони можуть або розіграти карту рівно на 1 вищу за попередню, або спасувати. Якщо ваша карта все ще перебуває нагорі ігрової стопки, коли знову настає ваш хід, то ви виграєте раунд і берете карту вогню, а іноді крадете ще в інших.

Жар-хвостики — інтерактивна карткова гра, з простими правила і швидким перебігом раундів, вона чудово підійде для гри в компанії або для затишного сімейного вечора. Жар-хвостики стане прекрасним подарунком будь-якому любителю простих настільних ігор.

  Комплектація настільної гри Жар-хвостики (Tails on Fire):

  • 9 карт вогню
  • 72 карти
  • правила гри
Додати відгук

Альона (02-08-2023 | 08:33)

Ви подивіться, які вони гарненькі, ці опосуми. Я просто в захваті від них. Такі круті зображення в цій грі, що просто нема слів. Першу партію ми грали реально довго, бо розглядали всіх звіряток. Правила до гри прості, зрозумілі. Створюємо перше вогнище, ставимо опосума на варту. Потім відбираємо трьох звіряток, які будуть намагатись здобути нам новий вогник. Триває запекла боротьба, переможець забирає собі вогнище. І може вкрасти стос вогню ще й у суперника. І це дуже весело. Поки крадеш ти, а не в тебе. Хоча і тут є свої переваги. Програєш, сидиш без жодного вогника (ааа, журбинка((). А під кінець гри, коли у суперника на руках карт майже нема, бо вони всі на вогнищах, хоп! і починаєш потихеньку забирати їх собі. І все, ти виграв. Ну хіба не круто?
І здавалось би, ніби ще одна гра з набором цифрових карт, що може бути нового та цікавого? Але ж ні. Це дійсно щось нове та цікаве.
+ Нам сподобалась і при грі удвох, і при грі утрьох
- -
Доброго дня, Альоно!
Як же круто спостерігати такі знахідки серед гравців та відгуки!
Бажаємо вашим хвостикам завжди мати свій особистий вогник!)

495грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00