Жар-хвостики (UA) / Tails on Fire

2    Видео
код: 8300

 Высоко в горах Мексики в западной Сьерра-Мадре живёт народ Уичоли, которые имеют очень богатую культуру, много мифов и легенд. Одна из таких историй про опоссума, укравшего огонь на своём хвосте и вдохновила создателей игры «Жар-хвостики» 

Тип: настольная игра, семейная, быстрая
Издатель: Geekach Games
Кол-во игроков: 2-6
Время игры: от 20 минут
Возраст: 10+
Язык: украинский

Правила игры Жар-хвостики можно скачать здесь

 Жар-хвостики — украинская локализация известной настольной игры Tails on Fire, в которой вы должны добыть угольки для своей семьи опоссумов. Быстрый тем игры и её достаточно простые в освоении правила делают её идеальной для игры в компании. Но не дайте этой простоте обмануть вас, каждый раунд перед вами будет ставать сложная дилемма и только от вашей стратегии и щепотки удачи зависит победа.

Простые правила!

 В начале раунда игроки выбирают только 3 карты из 10, чтобы использовать их в этом раунде. В свой ход они могут либо разыграть карту ровно на 1 выше предыдущей, либо спасовать. Если ваша карта все еще находится наверху игровой стопки, когда снова приходит ваш ход, то вы выигрываете раунд и берете карту огня, а иногда крадете еще у других.

Жар-хвостики — интерактивная карточная игра, с простыми правила и быстрым течением раундов, она отлично подойдёт для игры в компании либо для уютного семейного вечера. Жар-хвостики станет прекрасным подарком любому любителю простых настольных игр.

  Комплектация настольной игры Жар-хвостики (Tails on Fire):

  • 9 карт огня
  • 72 карты
  • правила игры
Добавить отзыв

Альона (03-03-2024 | 10:27)

Ми зустрічаємось з тобою в горах Мексики, щоб допомогти опосумам повернути вогонь, який в них вкрала підступна ігуана. Наша місія триває декілька днів. Щоранку ми обираємо трьох тваринок з нашого селища, які цього разу підуть здобувати вогонь. В печері лиховісної ящірки відбувається запекла битва між нашими та чужими опосумами. Найсильніший здобуває вогонь і, підпаливши перший ліпший предмет (гриб, кукурудзу, канат і навіть власний хвіст), тікає додому. Якщо пощастить і правильно карта ляже, по дорозі він може ̶в̶к̶р̶а̶с̶т̶и̶ ̶прихопити із собою вогнище іншої зграї. Опосуми, які брали участь в сьогоднішній битві, йдуть на заслужений відпочинок на один день. Інші готуються до бою. І так відбувається до тих пір, поки в печері ігуани не залишиться жодного вогню, жодної жаринки.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо вам за такий художній та цікавий відгук на цю милу й цікавезну маленьку гру!
Бажаємо вам завжди мат вогонь не тільки в серці, а й біля себе)

Альона (02-08-2023 | 08:33)

Ви подивіться, які вони гарненькі, ці опосуми. Я просто в захваті від них. Такі круті зображення в цій грі, що просто нема слів. Першу партію ми грали реально довго, бо розглядали всіх звіряток. Правила до гри прості, зрозумілі. Створюємо перше вогнище, ставимо опосума на варту. Потім відбираємо трьох звіряток, які будуть намагатись здобути нам новий вогник. Триває запекла боротьба, переможець забирає собі вогнище. І може вкрасти стос вогню ще й у суперника. І це дуже весело. Поки крадеш ти, а не в тебе. Хоча і тут є свої переваги. Програєш, сидиш без жодного вогника (ааа, журбинка((). А під кінець гри, коли у суперника на руках карт майже нема, бо вони всі на вогнищах, хоп! і починаєш потихеньку забирати їх собі. І все, ти виграв. Ну хіба не круто?
І здавалось би, ніби ще одна гра з набором цифрових карт, що може бути нового та цікавого? Але ж ні. Це дійсно щось нове та цікаве.
+ Нам сподобалась і при грі удвох, і при грі утрьох
- -
Доброго дня, Альоно!
Як же круто спостерігати такі знахідки серед гравців та відгуки!
Бажаємо вашим хвостикам завжди мати свій особистий вогник!)

495грн.

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись