Настільна гра Stone Age / Кам'яний Вік / 100000 років до нашої ери

153    Відео
код: 117
    Кам’яний вік отримав саме таку назву через те, що в ту епоху доісторичні люди використовували переважно кам’яні знаряддя праці. Звісно ж, камінь був не єдиною сировиною для виготовлення. Використовувалося дерево, кості та глина. Ще цей час дуже цікавий з точки зору еволюції людини. Адже на почату Кам’яного віку найпоширенішим видом був Homo erectus (Людина Прямоходяча), котрий поступово витіснили неандертальці та сучасні люди. В боротьбі за місце під сонцем саме вид Homo Sapiens (Людина Розумна) здобув значну перевагу. Після цього почався поступовий перехід до металевих зарядь праці та землеробства. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що Кам’яний вік – це час боротьби за існування, в котрий важливими були не лише сила та інстинкти, а й розум, вміння пристосовуватися та розвиватися.

Тип: класичний сімейний єврогейм
Видавництво: Hans im Gluck
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 10 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами можна тут


   Stone Age – неймовірно популярна настільна гра, що відноситься до жанру єврогеймів. Якщо вам потрібна неконфліктна стратегія для усієї родини, грати в котру буде однаково приємно дітям та дорослим, то ви зробили правильний вибір. «Stone Age» має правила, котрі легко пояснити учням початкової школи. Але для перемоги доведеться обмірковувати кожну дію.
 

Stone Age Stone Age


    Як грати? Кожен гравець стає старостою доісторичного поселення людей. Він повинен розподіляти роботу між жителями, контролювати наявність та необхідність поповнення запасів різноманітної сировини, а також розподіляти їжу. Простіше кажучи, вам вирішувати хто чим буде займатися і які ресурси на що витрачати. У випадку нестачі харчів винним теж будете ви. Та не варто сильно перейматися, первісні люди можуть споживати кору з дерева, облизувати мох з каміння, приносити у жертву дорогоцінні метали та вироби з глини, чи просто харчуватися переможними балами. Тому, наскільки б безвідповідальним не був керівник, зменшити популяцію пращурів не вдасться. 

Stone Age Stone Age


   Як перемогти? Щоб отримати перемогу в «Stone Age», потрібно набрати якомога більше переможних балів. Шляхів для досягнення такої цілі просто безліч. Будуйте хатини, вивчайте нові досягнення цивілізації, комбінуйте різноманітні напрямки розвитку, – все це наблизить перемогу. Найскладніше буде знайти шлях, котрий дозволить обігнати решту учасників. 

Stone Age Stone Age


   Цікавинка! В настільній грі «Stone Age» простота правил та ігрового процесу відмінно поєднані з величезною кількістю різноманітних тактичних та стратегічних прийомів, котрі можна втілити під час партії. Завдяки інтуїтивно зрозумілому полю та планшетам гравців, легко визначити усі доступні дії, а велика кількість дерев’яних «ресурсів» та «корисних копалин» відмінно візуалізують гру. Безумовно, є багато стратегій, що перевершують «Stone Age» по якомусь з критеріїв оцінювання. Але якщо мова заходить про золоту середину, то тут у «Кам’яного віку» суперників немає. 

Stone Age Stone Age

Stone Age Stone Age


До складу настільної гри «Кам’яний вік (Stone Age)» входить:

 • чудове ігрове поле
 • 4 планшети гравців
 • 68 дерев’яних фішок ресурсів
 • 40 міплів
 • 53 жетона їжі
 • 28 жетононів хатин
 • 18 жетонів знарядь праці
 • 36 карт цивілізації
 • маркер першого гравця
 • 7 дерев’яних кубиків
 • шкіряний стакан для кубиків

 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на « Еверделл », а також на «Клани Каледонії».
Додати відгук

Тетяна (08-01-2021 | 13:29)

Добрий день,
Підкажіть де можна замовити цю гру, базову, дуже треба ?
Добрый день!
Прямо сейчас данной игры нету в наличии и в ближайшее время не ожидаем, но будет поставка русской версии игры. Ориентировочно в этом месяце.

Игорь (21-12-2020 | 10:20)

Подскажите пожалуйста когда будет поступление этой игры, а также дополнения к ней?
Игорь, добрый день!
В ближайшее время базовую версию игры не ожидаем, а дополнение есть в наличии Stone Age: The Expansion

Володимир (11-04-2018 | 14:00)

Добрий день,

Підкажіть чи змінилась ситуація, чи варто очікувати у вас гру?
Доброго дня. Так, гру ми очікуємо, але точної дати її надходження в нас не має.

Юрий (01-04-2017 | 17:18)

Подскажите стоит ждать? Хотим купить но везде нет в наличии.
Добрый день, Юрий! Пока точной информации нету, но ближайшее время не ожидается.

Ольга (18-03-2017 | 11:07)

День добрый! Рассматриваем покупку Каменного века. Нужна игра не слишком тяжёлая, чтоб разложить на двоих после работы. Но вот загвоздка - в коллекции есть Агрикола. Насколько эти две игры перекликаются и не будет ли Век на фоне первой слишком простым, скучным? Стоит ли его вообще покупать при наличии Агриколы? Спасибо за помощь)
Добрый день, Ольга. Игры в разных категориях сложности, Каменный век на порядок проще. Скучным на фоне Агриколы Каменный век не будет, за счет азарта при бросках кубиков, но и продумывать свои действия тоже нужно хорошенько. Плюс за счет более простых правил можно усадить еще несколько людей, которые из-за сложности не хотят играть в Агриколу, к примеру.

Наталя (30-12-2016 | 11:09)

Я мала на увазі окремий інформаційний листок, який є у німецьких правилах.
Ви можете подивитись його тут
Гарних свят!

Наталя (29-12-2016 | 15:57)

Доброго дня! Вишліть, будь ласка, пам'ятку по картах цивілізації.
Доброго дня. Пам'ятка по картах цивілізації знаходиться в середині коробки і під часи гри має лежати перед кожним з учасників. Вона виглядає ось так.
Інформація про карти цивілізації знаходиться у верхньому правому кутку.

Показати більше
2789грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись