Настільна гра Stone Age: Junior / Кам’яний Вік: Для Дітей

1
код: 2830
У часи кам’яної доби, 10000 років тому, люди жили зовсім не так, як зараз. Вони будували найпростіші оселі, полювали, збирали їстівні ягоди та гриби. Вони жили в гармонії з природою. Після заходу сонця збиралися навколо багаття, насолоджуючись світлом та теплом. У ті часи жив маленький хлопчик, котрого звали Ян. Він мав світле та завжди кудлате волосся, а також був дуже сильний, як для своїх років. Також у нього була старша сестра, що звалася Яна. Вона мала такий самий крючкуватий ніс, як у брата. Ян та Яна були нерозлучні.

Тип: дитяча стратегiчна гра
Видавництво: Hans im Gluck (Німеччина)
Час гри: від 15 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 5 років
Мова: не залежить від мови

Ознайомитися з правилами  можна тут

Stone Age Junior – чудова дитяча стратегія. У цій грі неймовірно прості правила. Що будуть зрозумілими навіть малюкам. Проте у дорослому «Stone Age» правила теж зовсім не складні, у чому ж цікавинка? У тому, що у «Дитячої кам’яної доби» ще й доволі простий ґеймплей. Тут не потрібно прораховувати десятки можливих варіантів та визначати, котрий же з них принесе найбільшу кількість переможних балів. Достатньо просто ходити по карті, збирати та обмінювати ресурси, а потім будувати оселі. Хто першим збудує три доісторичні будівлі, той і переможе.

Проте не дайте увести себе в оману надуманою простотою. Гра «Stone Age Junior» створена для дітей. Вона дуже гарна, мультяшна та барвиста. Але це ще й стратегія. Думати тут потрібно. Звісно, не так багато, як у дорослих євроґеймах. Проте й ходи навмання не приведуть вас до перемоги, якщо суперник хоч трохи планує свої дії. Партії в «Stone Age Junior» тренують у дітях увагу до деталей та концентрацію. А що може бути кращим, ніж розвиток корисних навичок під час захоплюючої гри?
 

 

 

До складу настільної гри «Stone Age Junior (Кам’яна доба для дітей) » входить:
– 1 iгрове поле
– 4 поселення
– 4 жетона гравця (синiй, жовтий, зелений, рожевий)
– 4 фiгурки гравця (синя, жовта, зелена, рожева)
– 20 товарiв ( по 4 ягiд, риби, глечикiв, наконечникiв стрiл та бивнiв)
– 15 жетонiв хатин
– 2 жетони собак
– 14 жетонiв лiсу: 6 граней кубика, 5 товарiв (ягода, риба, глечик, наконечник стрiли, бивень), 1 обмiн, 1 будiвництво
– правила гри
Додати відгук

Анастасія (04-01-2022 | 09:08)

Доброго дня. Чи очікується гра ?
Доброго дня, Анастасіє!
Дякуємо за Ваше звернення, наразі ми не очікуємо цю гру, але можемо порекомендувати звернути увагу на такі гри, як СуперФермер та Палео ;)
Бажаємо Вам гарного дня та чудових партій ;)


   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись