Настільна гра Зоряний Манчкін / Star Munchkin

14
код: 24

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Земля всього лиш маленька планета в одній з тисяч зоряних систем, а це значить, що рано чи пізно всі підземелля з монстрами на ній повинні скінчитися. Ця думка рано чи пізно бісить істинного манчкіна. Інша справа космос. Ось де достатньо місця для того, щоб по-справжньому розвернутися: полчища неймовірних монстрів в тисячах світів, могутні інопланетні технології і безмірна кількість космічних кораблів, чиї трюми доверху забиті цінним шмотом. Якщо вам, як і нам, цікаво скільки часу піде в звичайного манчкіна на підкорення безкінечності, то ласкаво просимо на борт. Бак повний, дюзи розігріті, закрилки випущені - пуск - і полетіли!

Тип: Манчкіни в відкритому космосі
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: 3-6 гравіців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи в "Зоряний Манчкін (Star munchkin)" Ви ризикуєте жити вічно!

Ознайомитися з правилами можна тут

 

  Настільна гра Зоряний Манчкін (Star Munchkin) - це одни з тематичних варіацій мегапопулярної карткової гри Манчкін. Цього разу гравці застрибнуть у свої зорельоти і відправляться досліджувати простори безкрайнього космосу. Так само як і в оригінальній грі, манчкіни будуть вибивати шлюзи космічних станцій і грабувати зоряні “коровани”. Змітаючи на своєму шляху полчища найсмішніших і найнеймовірніших істот з інших планет, ви зможете розжитися сміхоносними лазерами та іншим гуморостійким шмотом. Все заради того, щоб, здолавши в фінальній сутичці найжахливішого монстра, довести друзям своє право носити титул головного мега-супер-манчкіна! Але будьте впевнені, що обов'язково друзі і соратники” не дадуть вам так просто це зробити, обов'язково підкинувши в бій бродячу тварюку чи клона...

Подготовка до гри майже не займає часу. Просто перетасуйте окремо карти шлюзів і трофеїв, які легко відрізнити по ілюстраціях на сорочках. кожному гравцю дається по дві карти з кожної колоди. Якщо ви отримали якісь шмотки, класи, раси чи напарничків, то зараз саме час ввести їх в гру. Але пам'ятайте, що ви можете використовувати лише один агрегат. Прийшла пора відправлятися в політ! Гравці ходять по черзі. В свій хід ви повинні спочатку висадитися на корабель, відкривши верхню карту з колоди шлюзів. Залежно від результату можуть виникати різні несподівані ситуації, з яких доведеться викручуватися найвитонченішими способами.

 


 Перш за все за дверима міг зачаїтися черговий розлючений монстр, чий мирний політ ви посміли порушити. В процесі дослідження космосу вам пострічаються такі стьобні істоти як звичайний лицесос, набридливий зонд прибульців, хитрий ойк, червінатор, навіть жахливий Ктулху і ще декілька десятків супостатів, які готові щедро обдарувати манчкіна, що зазівався своїми космічними непотребствами. Якщо вам не вдасться перемогти монстра сумою свого рівня і бойових бонусів, то виходів у вас два: покликати на допомогу одного з друзів чи постаратися змитися. Але не чекайте, що суперники допомагатимуть вам за просте манчкінське дякую - доведеться ділитися і підкупати. Після того, як монстри переможені, набирайте вказану в картці кількість скарбів і и заповітний рівень. Якщо ж перевага сили виявилась на стороні супостатів,ви можете кинути кубик і змитися, або, у випадку невдачі, випробувати на собі гидке непотребство, втративши рівень, залишившись без шмоток і навіть павши в нерівному бою.

Крім цього, за дверима вас може чекати пастка. Наприклад, хромосомний мосомный зсув міняє стать манчкіна, пом'якшувач заставляє втратити рівень, хитро натягнута моно-нитка зриває одягнутий головняк, відкривачка витягує вас з одягнутого броніка, а експеримент прибульців заставляє змінити клас. Також під час ваших мандрів ви можете зустріти напарника, який дає певний бойовий бонус і може надавати інші корисні послуги. Наприклад, юний геній дозволить своєму господарю використовувати будь-яку кількість агрегатів, а гучний кудлатий прибулець може нести в своїх руках чотири додаткові шмотки. Крім цього ви завжди вільні пожертвувати напарником і автоматично змитися з будь-якого бою.

 


 Нарешті, за дверима ви можете знайти свою нову подобу. Так як і в класичній настільній грі Манчкін (Munchkin) вас чекають раси і чотири класи з унікальними здібностями. Наприклад, ви зможете стати котейкою, які, завдяки своїй вродженій цікавості, можуть по бажанню відкривати два шлюзи замість одного. Кіборги починають гру з другого рівня і не можуть опуститися нижче нього. Крім цього, вбитий кіборг може втратити два рівні, зберігши собі життя. купці можуть мати при собі зразу двох напарників і виторговувати собі карти з колоди відбою, міняючи їх на інші шмотки з такою ж вартістю. Ставши гаджестянщиком ви зможете приміняти будь-яку кількість агрегатів, а також уникати пасток, скидаючи з руки по дві карти. Звичайно, суперманчкін і напівкровка нікуди не ділися, дозволяючи створювати майже будь-які поєднання класів і рас.

З'явилися в цій версії і свої маленькі нововведення. Перш за все це новий вид зброї: лазери. Лазерами в грі вважається вся зброя, назва якої закінчується на “азер”. Манчкіни можуть об'єднувати будь-яку кількість лазерів в один предмет, створюючи в результаті убер-круту зброю, яка може протистояти навіть великому і жахливому Ктулху! Наприклад, ви можете розжитися банановентофазером чи бритвазером. А об'єднавши бобазер, мазер і шмарер отримати… саме так, особистий бобазер-мазер-шмазер! Звичайно, крім лазерів в колоді трофеїв ви знайдете ще безліч корисного шмоту. Впевнювати монстрів в своїй правоті вам допоможуть фотонний тесак, вібромеч, променемет, безмозган, соборобот і ще величезна кількість броні та зброї на всі випадки манчкінства.

 


 Пропонована тут версія гри була локалізована російським видавництвом Hobby World, тому всі компоненти повністю перекладені російською мовою. Звертаємо вашу увагу на те, що в комплексі ви не знайдете лічильників рівнів, тому ми рекомендуємо разом зі грою придбати картки-лічильники і каунтери чи спеціальні Манчкінські Кубики (Munchkin Dice). Також не забудьте захистити ігрові карти за допомогою протекторів, які ви також можете придбати в нашому магазині.

Настільна карткова гра Зоряний Манчкін (Star Munchkin) - це самостійна гра в знаменитому всесвіті Манчкін (Munchkin), цього разу дії розгортаються в далекому космосі. Ви можете грати в Зоряний Манчкін як в окрему гру чи об'єднати її з будь-якими іншими іграми даної серії. Ігровий процес космічного Манчкіна мало відрізняється від оригіналу. Ви також мандруєте від корабля до корабля, мочите монстрів, хапаєте скарби і закидаєте друзів протонними гранатами. Та при цьому в грі є декілька цікавих нововведень. Наприклад, лазери та напарники, завдяки яким в гравців з'являяється ще більге можливостей проявити свою істинну манчкінську сутність. Таким чином, ми рекомендуємо цю гру всім прихильникам оригінальної гри, яким стало тісно в вузьких класичних підземеллях і чий погляд спрямований до далеких зірок.

Комплектація настільної гри Зоряний Манчкін (Star Munchkin):

 • 1 гральний кубик
 • 168 ігрових карт
 • правила гри

 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Flip Ships», а також на «Заборонене небо».

Придбати настільну гру Зоряний Манчкін (Star munchkin) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Татьяна (16-07-2020 | 16:34)

Добрый день! Подскажите, что с переводом и качеством печати?
Добрый день. У нас нет замечаний к качеству, перевод качественный и атмосферный!

Анастасия (12-08-2016 | 09:59)

Подскажите пожалуйста,исправились ли ошибки в переводе и качество печати? (в сравнении с 2011 годом)
Добрый день! Ответили вам на почту)

Ominous_Magpie (29-04-2014 | 23:11)

Спасибо, все классно) Напрягает только наличие двух читерских кубиков... То есть, если он должен быть один, то вместо него какой-то карты не хватает.
+ Спасибо, все классно)
- Напрягает только наличие двух читерских кубиков.. То есть, если од должен быть один, то вместо него какой-то карты не хватает
Все так было и задумано)

Юлия (24-04-2014 | 15:01)

Спасибо большое. Получила игрульку! Скоро будем испытывать с друзьями ее коварное действие =) До этого играли в обычный Манчкин. Спасибо ребятам, очень быстро приняли и отправили заказ, и спасибо за подарочек, порадовал ^_^ Очень надеюсь что это моя не последняя покупка здесь(!)

Пы.Сы. Дополнительно заказывала два набора протекторов, идеально подошли.
+ Все супер
- Не нашла
Спасибо за покупку. Желаем приятных игр и ждем еще раз в гости.

Moldon (27-03-2014 | 15:01)

В описании ошибка. Должно быть 3-6 игроков. Игра вдвоем по правилам не допускается.
Дополнение Война Клоунов переведено на русский и в ближайшее время поступит в продажу.
+ Манчкин - это всегда весело.
Большое спасибо за указание на неточность. Уже исправили. Что касается дополнения, то как только оно появится в Украине, мы сразу же расширим им ассортимент нашего магазина.

Диана (10-01-2014 | 18:00)

Отличная игра. Веселая и живая!! Заказывала к Новому году, все оперативно доставили! Спасибо!)))
+ очень веселая игра!)
- сначала тяжело разобраться что к чему)
Желаем приятной игры! :)

Максим (17-11-2013 | 22:23)

Спасибо за описание!так легче зделать выбор между огромным ассарттментом серии.
Всегда рады :)

Евгений (10-02-2013 | 22:37)

Недавно купили. Очень довольны.
Хотелось бы дополнение Clown Wars.
Может есть даты появления?
Евгений, можем достать эту игру для Вас "Под Заказ" и она будет на английском языке, на русском языке игру не планируют издавать.

Валера (10-01-2013 | 15:14)

Подскажите пожалуйста, есть ли у вас в наличии дополнение к Звёздному Манчкину?
на данный момент есть продолжение - Манчкин: Starfinder

Владимир (15-06-2011 | 10:37)

Спасибо, понял. А когда можно ожидать правильные карты Звездного манчкина?
Владимир, пока не ясно когда будет новый тираж "хорошего" Звёздного Манчкина.

Владимир (14-06-2011 | 16:41)

Купил у вас уже 4 разных набора Манчкинов, всеми кроме Манчкин-Фу доволен качеством, а этот по отзывам ниже даже страшно покупать. Не подскажите, с тех пор как оставлялись эти отзывы - набор остался тем же или все же напечатали его на правильном картоне с правильным переводом?
Манчкин Звёздный идёт ещё из старой партии игр и скорее, качество печати не удовлетворит Вас, как в новых играх серии Манчкина.

Елена (10-03-2010 | 14:14)

Качество, перевод и всякое такое... Стоимость же у нее тоже смешная. Не являюсь гурманом настольных игр, но то, что играть в Звездного Манчкина весело, интересно и занимательно - 100%. Насколько я могу судить, баланс игры соблюден, уровень вероятности непредвиденных ситуаций высок. Играть стоит.
Спасибо за отзыв :)

sNOwBODY.org.ua (07-04-2009 | 12:43)

В целом играбельность терпимая. Но вот перевод и качество удручают. Почему-то две разные карты называются одинаково "Пси-ПиШериф". Может бок верстальщика... Качество картона? Тут даже слово качество употреблять не стоит... Единственная действительно интересная находка - комбинирование карт лазера.
Будем надеяться, что в дальнейших тиражах это исправят.

timurid (18-03-2009 | 11:47)

Странно что эту игру так низко оценили. Все же она по лучше супер манчкина и манчкин фу, и точно не хуже классического.*SCRATCH*
Дело вкуса :)

Аксесуари
Доповнення

  229 відгуків Манчкін (RU)

Munchkin (RU)

425 грн.очікується

3-6

10+

30-60
Ру
ТОПРозпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Зомбі

Munchkin Zombie

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін Ктулху

Munchkin Cthulhu

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін Фу

Munchkin Fu

451 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  9 відгуків Супер Манчкін

Super Munchkin

428 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  8 відгуків Манчкін Піратський

Munchkin Booty

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  14 відгуків Манчкін Апокаліпсис

Munchkin Apocalypse

425 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків
Схожі товари

  35 відгуків Манчкін Квест

Munchkin Quest

1 295 грн.очікується

2-4

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  54 відгуки Манчкін 2: Дика Сокира

Munchkin 2: Unnatural Axe

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  17 відгуків Манчкін 3: Кліричні Помилки

Munchkin 3: Clerical Errors

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  12 відгуків Манчкін 4: Верхи на Коняці

Munchkin 4: The Need for Steed

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
Розпродаж
залишків

  2 відгуки Манчкін 5: Слідопути

Munchkin 5: De-Ranged

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  5 відгуків Манчкін 6: Відчайдушні Підземелля

Munchkin 6: Demented Dungeons

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  3 відгуки Манчкін 7: Дворучний Чіт

Munchkin 7: Cheat With Both Hands

350 грн.очікується

3-6

10+

40-90
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

  19 відгуків Заміс

Smash Up

635 грн.очікується

2-4

12+

30-60
Ру
Розпродаж
залишків

   Starfinder: Стартовий набір

Starfinder: Стартовый набор

1 095 грн.

2-7

13+

60-120
Ру
Розпродаж
залишків

  1 Відгук Шлях Героя

Roll Player

1 865 грн.

1-4

10+

60-90
Ру
Розпродаж
залишків

   Flip Ships

1 249 грн.очікується

1-4

8+

30-45
Eng

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00