Настільна гра Манчкін Апокаліпсис / Munchkin Apocalypse

14
код: 543

3-6

10+

40-90
Ру
Немає в наявності
 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Багато хто помилково вважає, що єдиними істотами, які виживуть після ядерної катастрофи, будуть таргани. Це абсолютно невірна думка! Виживуть лише справжні Манчкіни, які переб'ють всіх радіоактивних тарганів, щоб з них панцирів зробити непробивну броню, перебити ще більше тарганів і отримати заповітний десятий рівень, щоб потім знову знищувати тарганів і решти мутантів! Адже Манчкінам не страшні отруйні відходи, радіація і жахливі тварюки! У них є найкрутіші шмотки, наймогутніша зброя, найефективніші стероїди і найнеприступніші бункери. Так що тремтіть супер-мутанти, Манчкіни виходять на випалений радіацією пустир!

Тип: жорстко-весела гра для компанії
Видавець: Hobby World
Час гри: від 40 до 90 хвилин
К-сть гравців: 3-6 гравців
Вік: від 10
Мова: російська

Увага! Будьте обережні! Оскільки сміх продовжує життя, граючи в "Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)" Ви ризикуєте жити вічно!

Ознайомитися з правилами можна тут

 


В настільній картковій грі Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse) гравці відправляться в далеке, чи не дуже далеке, майбутнє, де доля світу - пережити глобальну катастрофу. Що саме послужило причиною Апокаліпсису, значення не має. Головне, що Манчкіни вижили, і тепер їм належить зустрітися тет-а-тет не лише з полчищами мутантів, але і з колегами-Манчкінами. Під час гри ви будете мандрувати по руїнах цивілізації, битися з монстрами, добивати уберкруту броню і сміхоносне озброєння на всі випадки життя. Ваша задача проста: стати найкрутішими, підкорити собі пустир і навести порядок, доки земля не поринула в пучину анархії!
 

Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)  Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)


Підготовка і ігровий процес апокаліптичної версії знаменитої гри майже не відрізняється від класичного оригінального Манчкіна (Munchkin). На початку партії перетасуйте окремо всі три ігрові колоди і роздайте кожному учаснику по чотири карти дверей і скарбів, а карти сивучатей покладіть поряд. Всі гравці починають мандри нудними і нецікавими людьми першого рівня. Проте в процесі гри ви можете, розігруючи карти, отримати корисні властивості одного чи навіть двох класів. Наприклад, ополченець може скидати карти і уникати катастроф, блоггер отримує додаткову карту дверей при зірванні сивучаті і т.д. А в битвах з монстрами ви заробляєте нові шмотки і піднімаєте рівень.

Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)  Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)

Гравці ходять по черзі. В свій хід ви повинні відкрити верхню карту з колоди дверей. В цій колоді ви можете зустріти монстрів, обрушити на свою нещасливу голову катастрофу чи навіть отримати новий клас. Катастрофи - це різноманітні неприємні ефекти. Наприклад, після кислотного дощу ви втрачаєте бронік, пташиний грип прилітає і забирає головняк, а сірий слиз зменшує шанс на вдалу змивку. З монстром ви зобов'язані битися чи намагатися змитися, якщо вашої сили, яка є сумою рівня і бонусів одягнутих шмоток, недостатньо. Звичайно, ви завжди можете попросити допомоги у одного з ваших друзів, але ми не думаємо, що вони допоможуть вам безкорисливо. Також під час бою ви можете допомагати собі різноманітними ґаджетами, і інші гравці мають можливість підсилювати монстра чи навіть додавати в бій нових монстрів. Якщо вам все-таки вдалося перемогти супостата, то ви отримаєте вказану на його карті кількість рівнів і скарбів, інакше, при невдалій спробі змивки, терпите досить глузливі непотребства. На вашому шляху ви зустрінете більшу кількість найрізноманітніших монстрів, пародіюючи відомі кліше з фільмів і книг. Наприклад, злючий майя, що діловито сідає на колесі цолькіна, ангел розрухи, триокий мутант, леді Тата, примара Джорджа Вашингтона і багато, багато іншого...

 Звичайно, ніхто не відправить вас битися з цими жахливими монстрами без відповідного екіпірування. В ящиках і бочках, на збройних складах і решті потаємних місць, ви зможете знайти величезну кількість найкориснішої амуніції. Наприклад, ви можете вдягнутися в носочки з фольги, похідний капелюх і міський камуфляж, взяти в руки наворочений лук і запихнути в кишеню перцовий спрей. Крім цього багато предметів можна буде докрутити за допомогою спеціальних карт покращень. Наприклад, зробивши тактичними, додавши штик і навіть розмалювавши камуфляжним кольором.

Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)  Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)

Варто окремо зупинитися на абсолютно новій механіці сивучатей, яка вперше використовується в даній веерсії Манчкіна. Сивучаті являють собою окрему колоду і визначають різні ефекти, які змінюють основні правила гри. Наприклад, всі монстри дають на один скарб більше, гравці з найменшим рівнем отримують бойовий бонус і т.д. Кожен раз, коли ефект будь-якої карти вимагає зірвати сивучать чи гине один з Манчкінів, відкривається наступна карта. Проте, якщо комусь з Манчкінів вдасться провернути блискучу комбінацію і набрати за один хід три і більше рівнів, він має право відновити одну сивучать, яка повертається під низ колоди. Деякі спеціальні карти також дозволяють дещо відстрочити початок кінця світу. Гра продовжиться аналогічним чином, доки один з гравців не отримає заповітний десятий рівень чи доки не буде зірвана сьома сивучать. В другому випадку настає кінець світу, і всі, хто вижив, намагаються змитися на міжзоряному кораблі; перемагає той, хто має на момент зриву останньої сивучаті максимальний бойовий бонус шмоток.

Гра була локалізована в 2012-му році видавництвом Hobby World, тому весь текст на картах повнітю перекладено російською мовою. Крім цього ми рекомендуємо захистити карти, що входять в комплект, за допомогою спеціальних протекторів, що збереже вашу копію гри в чудовому стані. Звертаємо вашу увагу, що в комплекті з грою не йдуть компоненти для підрахунку рівні в, для цього ви можете додатково придбати в нашому магазині спеціальні Манчкінські кубики (Munchkin Wurfel) чи лічильники рівнів.

 

Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)  Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)


Настільна гра Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse) являє собою ще одну адаптацію свого знаменитого предка, великого і жахливого Манчкіна (Munchkin), де на місце ельфів і магії прийшли мутанти і техногенні девайси. При цьому це повністю самостійна гра. Багато в чому вона схожа на оригінал, та має і свої унікальні риси. Наприклад, сивучаті. Ми впевнені, що дана варіація знаменитої гри припаде до смаку перш за все любителям фантастичних фільмів і літератури, де земля пережила Апокаліпсис і жалюгідні купки тих, що вижили, борються за своє місце під радіоактивним сонцем. Та що якщо ви змучились від важких буднів Фоллауту чи Нейрошими, то ласкаво просимо в божевільний Манчкін Апокаліпсис.

Комплектація настільної гри Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse):

 • 92 карта дверей
 • 76 карт скарбів
 • 12 карт сивучатей
 • Шестигранний кубик
 • Правила гри

 Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на «Bad Bones», а також на «Hellboy».

 Придбати настільну гру «Манчкін Апокаліпсис (Munchkin Apocalypse)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Мириэм (29-10-2015 | 23:51)

Я так понимаю, для сивучатей протекторов нет у вас? Если есть, то какие размеры или ссылку на покупку дайте. Спасибо!
Спасибо за Вашу внимательность!) Обязательно исправим. К сожалению карты сивучатей нестандартного размера, поэтому протекторов на них нету.

Николай (29-10-2015 | 23:46)

Поправьте описание игры:
- 92 карты Дверей
- 76 карт Сокровищ
- 12 карт Сивучатей
Спасибо) Поправим!

Чинджер (08-10-2015 | 14:09)

В этом манчкине самое большое колличество карт, которыми можно насолить оппоненту. Этих катастроф здесь великое множество и все они то урвоень отнимают то уровень и шмотку. Класс. Сами карты получи уровень в основном требуют дополнительных условий, что тоже радует. Здесь мало шмоток дающих +5 и они все либо двуручные либо большие либо и двуручные и большие. Поэтому подыграть монстру очень легко. ну и то что игра заканчивается после срыва 7 сивучати вынуждать бороться, буквально за каждую шмотку изо всех сил) Ну и юмор, конечно же приветствуется. Многие жалуются на Манчкин Апокалипсис, потому что тяжело уровни получить. В этом то и вся его прелесть и главное отличие от остальных манчкинов. Но если уж так хочется чтобы процесс был более легким то есть дополнение, которое облегчает игру, как мне кажется. А лично мне нравится вся сложность именно этого манчкина. Просто шик.
+ 1. Много катастроф (проклятий).
2. Мало карт "получи уровень" просто так.
3. Много андедов и акул.
4. Сивучати.
Спасибо за отличный отзыв!

Юрий (13-06-2015 | 12:08)

до этого играли в классических манчкинов и выбирали что-то из тематических. Выбор был между Звездным манчкином, Супер манчкином и апокалиптическим. Поскольку являемся любителями пост-апокалиптики выбрали именно этот и не прогадали, смешные карты, много позитива, всем кто любит пост-апокалиптик и манчкина брать однозначно.

интересная ситуация вышла с подарком, знал бы что именно это входит в подарок, не заказывал бы дополнительную позицию.
+ Атмосфера, отличный юмор
- можно было уточнить что входит в подарок смотря на весь заказ:)
Спасибо, за комментарий)

Игрик (20-06-2014 | 13:31)

А можно смешивать манчкин апокалипсис и манчкин зомби без классического манчкина?
Игрик, однозначно - ДА! :)

Moldon (15-04-2014 | 16:07)

Елена, про муравьев: это значит, что карты с "огненной атакой" (например Лак для волос) в бою с ними не действуют
Пророчество Настрадамусам можно выложить и получать постоянный бонус +1, а можно сбросить, чтобы сорвать сивучать.
Совершенно секретные планы - шмотка, дающая постоянный бонус +4 (для Блоггера действует как разовая шмотка)
Дрон боевоой - шмотка, дающая постоянный бонус +3
такие шмотки просто выкладываются, так же как Головняк или Броник, только нет никакого ограничения на их количество
Здравствуйте, Moldon. Спасибо вам за развернутый ответ!

Елена (24-03-2014 | 18:24)

Игра замечательная, правда четыре дня ушло на изучение правил и карточек. Остались непонятки по трём карточкам-сокровищ. Буду признательна, если разъясните.
1. Пророчество Нострадамуса (имеет бонус +1): сбрось эту шмотку в свой ход, чтобы сорвать любую сивучать на выбор. Непонятно, как использовать бонус +1. Может выложить на стол, к другим шмоткам? Опять же написано сбрось.
2. "Совершенно секретные планы" тоже не понятно, как пользоваться этой картой.
3. "Дрон боевой, полностью твой" это получается эту карту можно выложить на стол и пользоваться всю игру?
Помощь зала выше :)

Евгений (12-02-2014 | 17:53)

Классные и очень забавные карточки:))) Чего только стоит карточка "запас пива и туалетной бумаги на 15 лет". Спасибо!

У меня есть вопрос по дополнениям к оригинальному манчкину. Начиная с какой версии дополнений карточки идут в цвете?
Евгений, к классическому Манчкину идут следующие дополнения в цвете: Манчкин 2 и начиная с Манчкина 4 и до Манчкин 8 все идут в цвете.

sNOwBODY (04-09-2013 | 14:40)

Знаю людей, которые отлично играют вдвоем в Манчкин. Так что я бы не сказал, что это ошибка.
Согласны с вами)

Вячеслав (02-09-2013 | 13:23)

В инструкции написанно от 3 игроков, а у вас от 2. В двоем сильно будет механика хромать?
Вячеслав, спасибо вам! Поправили.

Ezzh (29-08-2013 | 21:45)

описание противоречит само себе.
вначале сказано - "Внимание! Настольная игра Манчкин Апокалипсис (Munchkin Apocalypse) не является самостоятельной игрой - это расширение! Для игры в него первоначально Вам следует приобрести базовую настольную игру Манчкин (Munchkin)
"
--
а в конце - " При этом это совершенно самостоятельная игра. Во многом она похожа на оригинал, но имеет и свои уникальные черты."
Чему верить? :)
Ezzh, спасибо большое! Мы исправим нашу ошибку.

Zalk (02-07-2013 | 13:05)

Оригинальный Манчкин, по моему мнению, лучше, не такой запутанный. Все эти сивучати, доп. условия сброса шмоток, описанные только на карте-шмотке...
Вердикт - перемудрили авторы :)
Suum cuique

Тим (01-01-2013 | 23:18)

Здравствуйте, купил у Вас манчкин Апокалипсис.
Проверил комплектацию и заметил что у меня 92 карты двери и 66 сокровищ, дело в том что у меня две карты "Катастрофа!Бурный прилив"(Tidal Wave) сумма карт-170, какой карты не достает определить не могу, Очень прошу выложить снимок всех карт дабы провести контрольную сверку.
Тим, сделаем!
В течении рабоче недели выложим список всех карт к игре.

Fallout (23-12-2012 | 17:19)

Благодаря desktopgames уже успели обкатать игру. Впечатления только положительные. Стёб над современностью выше всяческих похвал. Рекомендую!
Спасибо, веселых вам игр)

Аксесуари
Доповнення

  229 відгуків Манчкін (RU)

Munchkin (RU)

Немає в наявності

3-6

10+

30-60
Ру
ТОП

  8 відгуків Манчкін Зомбі

Munchkin Zombie

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру

  12 відгуків Манчкін Ктулху

Munchkin Cthulhu

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру

  14 відгуків Зоряний Манчкін

Star Munchkin

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру

  5 відгуків Манчкін Фу

Munchkin Fu

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру

  9 відгуків Супер Манчкін

Super Munchkin

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру

  8 відгуків Манчкін Піратський

Munchkin Booty

Немає в наявності

3-6

10+

40-90
Ру
Схожі товари

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00