Настільна гра Заміс / Smash Up

19
код: 1782

2-4

12+

30-60
Ру
Розпродаж
залишків

* Ми не збираємося підтримувати виробників ігор країни-агресора, тому будь-які нові постачання з цього напрямку зупинені. Всі кошти, отримані від продажу залишків ігор російських видавництв, будуть відправлені на підтримку ЗСУ, в фонди відновлення України, на гуманітарну допомогу українцям, а також використані для подальшого розвитку ринку українських настільних ігор.

 • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
 • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
Настільна гра Заміс (Smash Up)
    Уявіть собі світ, в якому запросто можуть зустітися безжалісні пірати, прибульці з космосу, гігантські динозаври і підступні ніндзя. Важко уявити? Тоді ви ніколи не брали участь в реальному Замісі, де кулі піратських пістолів з дзвоном відскакують від броні гігантських роботів, східна катана з тріском пробиває протонні щити, а уміло запущена магом вогняна куля випалює орду зомбі і леприконів. І це далеко не всі ситуації, з якими ви стикнетися під час Замісу, епічної веселої битви майже без правил, де знайдеться місце всім і кожному... хто жадає неподільно правити світом!

Тип: карткова, різні колоди карт

Издатель: Hobby World
Час гри: від 30 до 60 хвилин
К-сть гравців: 2-4 гравців
Вік: від 12
Мова: російська

Ознайомитися з правилами можна тут

 

 
    В картковій настільній грі Заміс (Smash Up) учасники очолюють загони найрізноманітніших істот
, які б'ються не за що інше як тотальний контроль над світом! Під вашим контролем опиняться чарівники, динозаври, пірати, зомбі, ніндзя, бешкетники лепрекони, роботи і навіть прибульці. Причому в одній колоді змішаються карти істот зразу двох типів. Наприклад, ви зможете грати ніндзями-піратами, роботами-зомбі і т.д. Щоб отримати контроль над світом вам доведеться відправляти посіпак на захоплення секретних баз, кожна з яких дає певну кількість перможних балів, але лише якщо її захист буде зламаним. Як тільки комусь вдасться захопити достатню кількість баз, він одразу ж захоплює світ і поневолює всі інші раси!
 

   


   Підготовка до гри майже не потребує часу. Кожен гравець отримує і змішує по дві колоди сторін-учасників конфлікту. Ви зможете робити це випадковим чином чи так, як вказано в правилах. Таким чином під вашим контролем опиняється колода з сорока карт, з яких ви набираєте по п'ять карт. Потім перетасуйте бази і викладіть в центр столу на одну базу більше, ніж учасників у грі. Гравці ходять по черзі. У свій хід ви можете зіграти по одній карті посіпаки чи дії в будь-якому порядку. Розіграні дії відправляються в скид як тільки буде виконано їх припис. Посіпаки відправляються захоплювати бази і можуть причинити опонентам купу неприємностей. Наприклад, знищити чи повернути в руку посіпак, перемістити їх на іншу базу і т.д.

Якщо після розіграшу карт загальна сила всіх посіпак на базі рівна чи переважає її захист, то можна приступати до захоплення. Всі гравці, чиї міньйони беруть в ньому участь, отримують кількість вказаниз на карті баз балів відповідно до свого вкладу в спільну справу захоплення світу. Якщо після цього хтось набирає п'ятнадцять балів, він перемагає в грі і стає повноправним володарем всесвіту. В іншому випадку поточний гравець добирає з своєї колоди пару карт і скидає лишні, якщо кількість карт в руці більше десяти. Потім хід переходить до наступного гравця.

 


   Основна причина популярності гри є в одночасному поєднанні простоти і можливості будувати комбінації з карт посіпак, дій і баз, які розігруються. Наприклад, у піратів перший помічник після захоплення бази, де він знаходився, може переміститися на будь-яку іншу базу, тим самим, можливо, почавши її захоплення тощо. При цьому, якщо вам недостатньо сили для отримання переможних балів з нової бази, ви можете тут же скористатися властивістю піратського короля і приєднати його до свого загону, який штурмує дану базу і т.д.. Кожна сторона конфлікту володіє власним набором хитрих комбінацій, та найцікавіше - це спробувати отримати цікаві ланцюгові ефекти з картами обох угрупувань, які скадають вашу особисту колоду.


   Пропонована нами версія гри була локалізована російським видавництвом Hobby World в 2013-му році. Тому всі карти і правила гри повністю перекладені російською мовою. Окремої уваги заслуговують ілюстрації карт, виконані професійними художниками в фірмовому стилі, який якнайкраще передає атмосферу реального Замісу! І щоб карти продовужвали тішити вас своїми яскравими кольорами, ми рекомендуємо захистити їх за допомогою спеціальних протекторів, які ви можете також придбати в нашому магазині.

Настільна гра Заміс (Smash Up) - це швидка і весела тактична карткова гра, де від гравців вимагається швидко пристосовуватися до мінливої ситуації на ігровому полі і об'єднувати властивості карт, отримуючи різноманітні епічні кккомбо! При цьому завдяки простим правилам і швидким партіям гра також чудово підійде для початківців. Словом, якощо ви, наприклад, втомилися від Манчкіна і хочете спробувати щось більш комплексне і сходе по духу, але не хочете вивчати багатосторінкові правила складних карткових ігор, то Заміс - це якраз те, що вам потрібно спробувати. І завойована галактика впаде до ваших ніг!

   


Комплектація настільно гри Заміс (Smash Up):

 • 160 карт (8 фракцій по 20 карт)
 • 16 карт з базами
 • 32 карти переможних балів
 • Правила гри

Якщо Вам сподобалася ця гра і Ви шукайте нового способу вплутатися в бійку, то ми рекомендуємо поглянути на «Володар Токіо», а також на «Епічні Сутички Бойових Магів: Місиво на Грибучому Болоті». До того ж, пропонуємо поглянути на доповнення, яке вносить аж 4 нові фракції в гру - «Заміс: Козаки проти Помідорів».

Придбати настільну гру «Заміс (Smash Up)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Илья (23-02-2019 | 04:00)

Перебирая англоязычные сайты насчитал ещё минимум 7 дополнений (помимо тех которые у нас встречаются часто) которых у нас нигде нету возможно изза отсутствия локализации ,не собираетесь ли вы случайно где то там как то при возможности добавить в ассортимент (Замес Манчкин всё же на английском в продаже), а если нет то дело в кусающейся цене ?
Пока нет возможности привезти англоязычные Замесы :(

Евгений (25-04-2018 | 12:22)

Когда будет в наличии?
Евгений, игра уже есть в наличии.

Николай (30-01-2017 | 13:00)

Здравствуйте. Скажите пожалуйста если купить к этой игре дополнения, можно в нее играть в 5 или в 6?
Добрый день.
При добавлении в игру дополнений количество игроков не увеличиться, то есть играть можно от 2 до 4.

Алексей (16-07-2016 | 13:58)

Добрый день! Помогите разобраться с картой проказников "Разрушение чар" - уничтожь действие сыгранное на приспешника или базу. Я сыграл карту и переместился лепрекона на другой базу, может ли другой игрок разрушить чары и вернуть лепрекона на место. Или эта карта работает только на текущие эффекты, которым подвержены приспешники или базы?
Конечно может!

Костя (18-11-2015 | 16:44)

Вчера купил эту игру и не пожалел. Отдельное спасибо за то, что помогли с выбором игры.
+ Веселая игра
Прорисовка игры
Отзывчивые продавцы
Цена
Пожалуйста))

Тимур (06-10-2015 | 17:36)

2 Вячеслав

В описанной Вами ситуации - нет не помогло бы.
Cиноби играется только при непосредственном захвате базы.
Как впрочем и действие.
Т.е. если базу уже готовы захватить - на нее можно вывести синоби + добавочного приспешника за счет действия (чтобы, возможно, изменить расстановку сил на базе в свою пользу), но пока силы приспешников не хватает для захвата базы (захват не начался) играть эти карты нельзя
Вы абсолютно правы!

Вячеслав (23-09-2015 | 23:31)

у ниньдзя есть карточка синоби и действие спец свойство перед захватом базы сыграть добавочного приспешника, такая ситуация, до захвата базы не хватает 8 оков силы, но спец свойство синоби и карта со спец свойстом "сыграть добавочного приспешника перед захватом базы" в сумме могут дать 8 очков, по правилам сказано что можно сыграть карты немедленно, могу ли я объединить спец свойства этих карт и захватить базу или же эти спец свойства не могут работать вместе, а только играются каждая самостоятельно и в итоге не действуют?
Помощь выше :)

Олег (15-09-2015 | 16:03)

>Это значит, что их не нужно добирать? Или нужно перемешать сброс?

Замешиваешь сброс и берешь две карты, пока снова не закончится колода.
Спасибо, что помогли.

Олег (21-07-2015 | 19:57)

Спасибо за быструю доставку и игру! НО назрел очень спорный вопрос, что делать, если кончается колода и нужно добирать 2 карты? Это значит, что их не нужно добирать? Или нужно перемешать сброс?
Перемешайте сброс и сформируйте новую колоду!

Олег (24-06-2015 | 10:10)

Спасибо за игру и за сервис, заказчик доволен :)
Сама игра чумовая, такие комбинации можно играть, что сам радуешься о того, что додумался, правда, мы из-за этого чуть не поссорились т.к. некоторые моменты можно трактовать по-разному.
Олег, я бы рекомендовал Замес, хотя играл и в Манчкинов, но почему-то их не захотелось приобрести, а Замес уже в коллекции.
Спасибо за отзыв. Очень рады, что вам игра пришлась по душе)

Олег (23-06-2015 | 22:13)

Здравствуйте, что лучше для 3-4 игроков - "Замес", или " Манчкин" ?
Обе хороши в своем роде. В "Манчикине " немного хуже написаны правила, поэтому его чуть сложнее освоить. Зато к нему вышло уже много дополнений. Я бы советовала попробовать поиграть в обе игры и выбирать уже, исходя из личных ощущений

Алена (17-04-2015 | 23:52)

Игра- вынос мозга (в хорошем смысле). С удовольствием играем с дополнением!!! Посоветуйте пожалуйста что-то в этом роде
Спасибо за отзыв, Алена

Лена (27-03-2015 | 14:06)

Как игра на двоих?
Может что посоветуете?
Здравствуйте На троих лучше. Вдвоем попробуйте "Маленький мир", "Звездные империи", "Робинзон Крузо"

Андрей (26-02-2015 | 19:10)

Добрый день! Подскажите пожалуйста как понимать следующую карту у зомби
"Беспредел"
Сыграй на базу. Затяжное: соперники не могут играть приспешников на эту базу. Уничтожь это действие в начале своего хода."
Мы это наверное неправильно поняли, т.к. посчитали, что соперники ВООБЩЕ не могут ходить на базу, когда там лежит это действие. Мы неправильно поняли?
Добрый день, Андрей! Действительно, до начала вашего следующего хода соперники не могут играть приспешников на эту базу, но могут играть действия!

Dima (25-12-2014 | 10:38)

Вышло дополнение на русском, "Неизбежный выпуск про Ктулху". Планируется ли продажа данного допа?

Как вам идея провести в клубе турнир по данной игре?
+ - Простые правила
- Веселая и динамичная
- -В русском издании нету органайзера
"Неизбежный выпуск про Ктулху" уже поступил в продажу.

Показати більше
Аксесуари
Доповнення

  6 відгуків Заміс: Неминучий Випуск про Ктулху

425 грн.очікується

2-4

12+

30-60
Ру
ДОПОВНЕННЯРозпродаж
залишків

   Заміс: Козаки проти Помідорів

Smash Up: Awesome Level 9000

395 грн.

2-4

12+

30-60
Ру
Розпродаж
залишків

  2 відгуки Заміс: Мімімі

Pretty Pretty Smash Up

395 грн.

2-4

12+

30-45
Ру
Розпродаж
залишків
Схожі товари

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00