Настiльна гра Епічні Сутички Бойових Магів: Місиво на Грибучому Болоті

10
код: 3294

2-6

18+

30-60
Ру
6.64

  • Ігромаг
  • 4.8 838 відгуків на Google

  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

Про це болото ще здавна ходили зловісні чутки. То тут орки гномам шишки наб'ють, то гноми орків осідлають, то маги заклинаннями смертовбивчими почнуть кидатися, а то і просто хулігани усілякі пустують! Як потім з'ясували вчені, (за кухлем мухоморного елю настояного на белладонні), вся справа була саме в грибах, які власне виростали на цьому самому болоті, і зводили з розуму як недалеких воїнів, так і мудрих магів. Магічні заклинання і стародавні прокляття звучали тут і вдень і вночі. Заходьте і сідайте, адже Місиво на грибучому болоті зараз почнеться!

Тип: карткова
Видавництво: Hobby World
Час гри: 30+
Кiлькiсть гравцiв: 2-6
Вiк: 18+
Мова: російська
Ознайомитися з правилами можна тут

 «Епічні сутички бойових магів: Місиво на грибучому болоті» це самостійне продовження популярної карткової настільної гри «Епічні сутички бойових магів». Люті бої з використанням пекучо-колюче-холодо-жаро-і-інших заклинань готові спалахнути з новою силою. Ми з вами вже побували в жаркій сутичці на Горі Череполум'я і в Замку Спрутобійні. Прийшов час крутого замісу на Грибучому Болоті!
 


 До ваших послуг забійні комбо з мега епічних чар, за допомогою яких можна непогано розважитися, влаштувавши локальний аппокаліпсис на місцевому болоті, де навіть у грибів є вуха і очі, а персонажі ваших суперників настільки ж божевільні як і ваш альтер его!
 


 Вибирайте Мага Олдфага, лорда Чорнолорда, або інших психічно нестійких чарівників і влаштовуйте епічний заміс, складаючи заклинання з різних шкіл магії і випилюючи ними своїх суперників. Головне щоб заводила, наворот та прихід були в справі! Ядерна суміш з чорного гумору, жартів і троллінгу в наявності!

 А якщо у вас є попередні ігри серії - так це ще краще, комбінуйте їх разом, подвоюючи або навіть потроюючи загальний хаос і веселощі!

 Чудова гра, чудова локалізація і чудові емоції. А що ще потрібно для крутої вечірки або тусовки з друганами?! Тільки епічні сутички бойових магів! Кличте друзів, вибирайте мага собі до смаку і починайте махач, буде просто бомбезно!

До складу настільної гри «Епічні сутички бойових магів: Місиво на грибучому болоті»:
 – 178 карт
 – 8 планшетів героїв
 – 7 медалей недобитих чаклунів
 – 15 медалей за випил і 6 черепушок
 – 5 шестигранних кубиків
 – 1 грибучий гриб
 – правила гри Якщо Вам сподобалася ця гра, ми рекомендуємо поглянути на « Заміс », а також на « Володар Токіо ».

Придбати настільну гру «Епічні сутички бойових магів: Місиво на грибучому болоті»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.
Додати відгук

Алан (12-02-2021 | 18:05)


И ещё кое что)О каких картах идёт речь?
Доброго дня, Алане!
Щодо цієї карти -тут мається на увазі, що треба дібрати 8 нових ігрових карт зі стопки (не тих що у вас на руці). І якщо вам пощастить і серед цих 8 будуть карти з "колдунством", то їх можно зіграти, заплативши вказану на них ціну іншими картами з цих 8ми ж.
Важливо відмитити, що не можна додавати при цьому ваш залишок карт з руки.
Дякуємо за ще одне звернення)

Алан (12-02-2021 | 17:58)

Если у меня срабатывает нежданчик то какие карты с колдунством я выкладываю на стол для того чтобы их разыграть?Карты где написано колдунство?
Доброго дня, Алане!
Давайте розберемося -ви правильно зазначили що карти з колдунством, це ті на яких в тексті є написана властивість "колдунство"=) Але щоб їх зіграти у вас мають бути на руці дві інші карти, що ви маєте заплатити-скинути за них(це може бути два заводили, або два приходи тощо). Ця інформація з умовами розіграшу описана на самій карті після надпису "колдунство". Також зазначте, якщо ви скидаєте карту і на ній також написане "колдунсво", то зі скинутих карт воно вже не працює.
Сподіваємося стало трохи зрозуміліше)
Дякуємо за звернення!

Алан (23-01-2021 | 18:06)

Расскажите как работает нежданчик?Я так понимаю что я могу использовать только его из всего заклинания(к примеру всех трёх карт)и если у меня в руке есть ТОЛЬКО карты с колдунством то я могу их разыграть?
Не совсем так. Нежданчик используется только в том случае, если Вы погибаете, не важно от руки соперника, или от самого себя. Но он работает только в том случае, если основное свойство карты не было сыграно до Вашей смерти. Карта колдунства сразу вступает в силу и разыгрывается немедленно, если это предписывает нежданчик. Ну и заводилы, навороты или приходы всё равно необходимо сбросить для розыгрыша колдунства.

Федор (24-11-2020 | 17:22)

Действительно ли в этой версии не задействована Башня (как в "спрутобойне") ?
Да, судя по правилам, не задействована.

Александр (25-12-2018 | 14:51)

Какую бы вы из частей серии посоветовали как 1ю игру из этой линейки. Хотим попробовать да не знаю с какой части начать.
Разницы с какой части начинать нет никакой, но в плане освоения проще всего разобраться будет с первой частью - Битва на горе Черепламени.

Vladislav (08-08-2018 | 13:15)

Эта игровая серия - просто вышка. Создатели явно в чем-то вдохновлялись атмосферой "гравитифолс".

Вопрос к магазину: на Амазоне уже есть 4 часть, вы собираетесь ее продавать (на рус или англ, не имеет значения)? Если да, то когда примерно этого можно ожидать?
+ Простая механика
Крейзи арты
- Не задействована механика башни, как это удачно было сделано во второй игре.
Добрый день. Серия игры очень популярная! И у нас есть надежда, что компания "Мир хобби" локализирует её. По срокам, увы не подскажем.

Александра (16-07-2018 | 12:36)

А будет ли англоязычная версия в магазине?
К сожалению англоазычные версии мы не завозим.

Екатерина (18-06-2018 | 19:12)

Добрый день!
Подскажите пожалуйста, а эту версию можно смешивать с Битвой на горе Черепламени?
Да, можно, будет ваши сражения будут НАМНОГО ЭПИЧНЕЕ!!))

Артем (15-04-2018 | 23:16)

Отличная игра. Правила не сложные и легко воспринимаются даже поздно вечером на не очень трезвую голову) Но как правильно играется карта сокровищ являющаяся тварью мы не смогли понять и на трезвую голову (нигде в правилах этого не сказано).
+ Атмосферная, веселая, не скучная.
- Не скажу, что придумал бы лучше, но некоторые названия карточек казались дурацкими (может дело в локализации).
Предложенные протекторы не очень подходят. Они больше по размеру чем карточки, из за чего карточки болтыхаются в целование как в мешке. Ещё они начали прилипать друг к другу. Без них играть приятней, а тасовать колоду уж тем более. Скажу, к примеру, что не со всеми настолками так. Протекторы для игры Цитадели подошли очень хорошо. И не мешают играть.
Спасибо за отзыв! :)
Как мы поняли правила с картами сокровищ в виде твари: как только игрок ее получает, то сразу же выкладывает перед собой, а дальше карта действует по обычным правилам. Чтобы тварь осталась, нужно выполнить и удовлетворить Могучий Бросок.

Элина (04-04-2018 | 13:04)

Очень расстраивает русскоязычная адаптация всей шикарной серии игр Epic Spell Wars of the Battle Wizards.
Совсем не передан тонкий Юмор, игра слов. Вместо него плоский :)
Ощущение, что переводчик просто подбирал ассоциации к картинкам и слова попошлее.
Например:
The "Lets End It" Shit - Это на палочке.
TimesWalker Ranger - Бухой Уокер.
Queen Of The Damned - Дохлопатра.
Malice From Weirdoland - Шмалиса из страны веществ.

Некоторые карты в русском варианте вообще перерисовывали или убрали. Например, перерисовали Hand Puppet's Hitler. Не знаю, почему у них так задело чувства от Гитлера в аду. :)
Карта с Гарри Поттером и компанией тоже перерисована.
Все, связанное с курением выпилено - "The Sticky Icky", "Cani-BUS-ing".
И все в таком духе.

Привезите в оригинале
+ Шикарные иллюстрации
Атмосферная игра
Веселая игра
Легкая и расслабляющая
Тонкий юмор (в оригинале)
Игра слов (в оригинале)
- Никудышная ру-адаптация на свой лад
Элина, действительно очень часто при переводе могут допускать неточности и оплошности. Как правило оригинальные версии лучше и круче. Будем надеяться, что это не помешает вам получить удовольствие от игры)

Аксесуари
Схожі товари
550грн.ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00