Настільна гра Silver / Срібло (UA)

6    Відео
код: 7832
Настільна гра Silver / Срібло (UA)
кількість гравців
2-4
вік
14+
час гри
30-60
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1035 відгуків про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
 В невеликому сарайчику ніде було яблуку впасти – все село зібралося збори. Причина була надважлива: з нападами вовкулак терміново потрібно було щось вирішувати.
 — А як ми розберемося, вовкулака то чи звичайний мешканець? — почулося з натовпу.
 — Куля в лоб! — вигукнув запальний молодий мисливець. Одразу ж після цього почувся звук запотиличника: очевидно, такий радикальний метод не всім припав до душі. Натовп загомонів, кожен хотів озвучити свою думку.
 — В нас є потужна зброя! – старості довелося прокашлятися і повторити ще раз, перекрикуючи навколишній шум, – Ми маємо потужну таємну зброю, яку зберігали ще з часів наших предків – Срібний Амулет!

Тип: карткова, сімейна
Видавництво: Ігромаг (Україна), Bézier Games (США)
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 4 гравців
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Вiк: від 14 років
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут


Обережно: перевертні


Silver – чергова гра на вовкуляцьку тематику від творців серії ігор «One Night». Гра є частиною серії «Silver», проте є повністю самостійною, хоча може також бути об’єднаною з іншими іграми вищезгаданої серії.

У ній гравці, виступаючи в ролі старійшин селища, будуть намагатися зменшити популяцію вовкулак у своєму поселенні, послуговуючись здібностями численних мешканців та потужною антивовкулячою зброєю – Срібним амулетом. Той старійшина, який найкраще очистить своє поселення від вовкулак, здобуде перемогу.

 

Граємо і додаємо


 Основними (і єдиними) компонентами гри є карти, на яких зображені жителі села, починаючи з звичайного Селянина чи Охоронця і закінчуючи магічними персонажами на кшталт Провидиці, Володаря чи Відьми. Кожен з цих персонажів має число, яке вказане вгорі на кожній з карт. Число вказує, скільки перевертнів проникло в селище разом з конкретним мешканцем. Відповідно, чим більша наприкінці раунду сума чисел на картах перед вами, тим більше вовкулак у вашому поселенні.

Кожен з мешканців має свою особливу здібність. Наприклад, Емпатка дає можливість підглянути у свої закриті карти, Лукавець дасть змогу потягнути лишню карту з колоди, а Грабіжник дозволить поцупити карту у суперника, а натомість віддати йому свою тощо.


 Гра проходитиме протягом 4-х раундів, у свій хід гравці виконуватимуть одну з 3-ох дій:
 • братимуть карту з колоди
 • візьмуть карту зі скиду
 • скличуть збори

 Гравці, використовуючи особливості персонажів, повинні старатися скинути карти мешканців, які в підсумку принесуть велику кількість балів. Щоб скинути їх, треба збирати набори з однакових карт, або ж обмінювати карту на нову з колоди. Якщо колода закінчилась, або хтось з гравців скликав збори, раунд завершується та підраховуються бали. Учасник, який набрав найменшу кількість балів, отримує Срібний амулет. Він дає можливість використовувати властивість карти, на якій розміщений (якщо вона відкрита), але не дасть при цьому перемістити чи переглянути карту іншим гравцям.
 

Silver – весела та азартна карткова гра, яка чимось нагадує картковий філер «Листи Закоханих». Потрібно бути уважним та намагатися пам’ятати закриті карти, які ви встигли побачити. І хай вам не буде дивно спостерігати за суперниками, що зосереджено повторюють вголос числа карт, які встигли помітити. Адже саме така стратегія є запорукою перемоги!

Комплектація настільної гри «Silver (UA)»:

 • 52 карти мешканців
 • 4 пам'ятки
 • 1 Срібний амулет
 • 1 блокнот для підрахунку балів
 • 1 органайзер від Game Trayz TM
 • 1 довідник
Додати відгук

Юлія (24-09-2023 | 02:00)

Гра неочікувано виявилась дуже азартною та захопливою. Особливо, коли вже добре знаєшся на картах, і кожен з гравців починає вибудовувати свої найкращі стратегії.
З нашого суб'єктивного досвіду найкраще грати утрьох. Бо вдвох трошки нудніше та спокійніше, а вчотирьох вже дуже великий заміс починається :) Попри невеликі недоліки, дуже рекомендую на маленьку компаю!

Недоліки:
- Надзвичайно складно написані правила, як вже хтось писав тут, хоча гра проста. Знадобилося кілька годин, щоб зрозуміти хоч щось. А летсплей на ютубі пояснив те ж саме зрозуміліше за хвилин 15.
- Також, як на мене, є багато маленьких прогалин, які неуточнені в правилах (або ми не зрозуміли). До прикладу:
1) Якщо у гравця є відкрита картка 4 з властивістю брати +1 картку з колоди у свій хід, то чи може він взяти одну зі скиду, а одну з колоди. Або чи має це бути одночасно чи по черзі. Або чи має він зіграти
+ - Не набридає, можна грати багато разів
- Комфортна довжина партії
- Можна грати по-різному
- обидві картки чи лише одну, і що тоді робити з іншою. Або якщо відкрито у селищі дві чи три четвірки, то гравець бере за кожну по +1 чи це одноразова акція. А це все дуже впливає на гру і вносить зовсім різні стратегії.
2) Чи можна озвучувати чужі побачені карти іншим гравцям. Ніби не чесно, але ніби додає елемент блефу та підстав.
3) Що значить у наступних раундах - "відкладіть стільки наборів...". Колода має зменшуватись?

- Трошки незручний органайзер та досить висока вартість
Доброго дня, Юліє!
1. У правилах розмежовані поняття "колода" та "скид". У ґайді по картах на Лукавці написано, що гравець може взяти з колоди, а не зі скиду (брати зі скиду дає можливість інша карта).
Також там уточнено, що гравець має зіграти лише 1 з усіх карт, які він витягнув, а решту покласти назад у тому ж порядку, в якому їх витягнув.
Властивість відкритої карти в селищі діє постійно, її можна використовувати у кожному своєму ході. Такі карти приваблюють найменше вовкулак, тому стають ласим шматочком для суперників!
2. У правилах такого немає, проте автори мають на увазі цю секретність, яку можна використовувати на свою користь. Ну і якщо написати, хіба це зупинить гравців у розпал партії? :)
3. Колода не зменшується поступово, вона має фіксовану кількість карт щораунду. На початку кожного раунду потрібно відкладати вбік набір із 5 карт за кожного гравця, якого не вистачає до 4-х. Наприклад, у грі на 3-х відкладаємо 5 карт, на 2-х – 10 карт, які ніхто не дивиться при цьому.
Це роблять для того, щоб гру не можна було прораховувати, бо на якомусь етапі всі гравці і так вивчили колоду.
Бажаємо вам неймовірних партій!

Юрий (29-08-2023 | 22:28)

Чудова гра. Азартна та конфліктна. Коли опонент вже готовий оголосити збори, а ти підсовуєш йому повну жменю вовкулаків і чуєш від нього слова болю... особливе відчуття. Але... потрібні доповнення. Без них оте диво від game trayz, що має окремий рядок в описі гри, виглядає якось недоладно і бентежно. Гештальт якийсь незакритий
Доброго дня, Юрію!
Дякуємо за крутяцький відгук, та радимо вам заповнити анкетку на сторінці хочу локалізацію!, щоб ми розглянули вашу пропозицію)
Бажаємо вам гарних селян, що не бояться срібла)

Сергій (27-08-2023 | 20:34)

Ну дуууже погано описані правила гри
Доброго дня, Сергію!
Дуже шкода, що розібратися в грі Вам було складно. Якщо у вас виникли питання в правилах, обов'язково задавайте нам - ми допоможемо :)
Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

Максим (28-06-2023 | 00:01)

Дуже крута гра) Сподіваємось на локалізацію усіх доповнень) Саме те, що потрібно, щоб новачкам закохатись у настільні ігри. Підкажіть, будь ласка, чи плануєте локалізувати доповнення?
Вітаємо, Максиме!
Дякуємо за ваш відгук, ми дуже втішені, що гра вам сподобалася :)
Поки ми не плануємо локалізовувати доповнення.
Гарних вам партій!

Віталій (07-02-2023 | 09:40)

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи планується локалізація й інших частин цієї гри? Дякую!
Доброго дня, Віталію!
Ідея чудова та її треба обміркувати, то ж поки чіткої відповіді ми не маємо:)
Дякуємо за звернення!

Христина (04-01-2023 | 18:38)

Доброго дня, чи планується ще локалізація на січень?
Доброго дня, Христино!
Дякуємо за Ваше запитання, наша локалізація вже на шляху до нас, дуже очікуємо на початку лютого :)
Бажаємо тихих вечорів!

869грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись