Настільна гра Листи Закоханих (UA) / Love Letter (UA)

21    Відео
код: 7123
Настільна гра Листи Закоханих (UA) / Love Letter (UA)
кількість гравців
2-6
вік
10+
час гри
20
Укр
оплата частинами
 • Google відгуки 4.8 (1033 відгуки про Ігромаг)
 • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
 • Понад 15000 схвальних відгуків.
 • З вами з 2008 року.
 • Відкриваємо і показуємо ігри.
 • Граємо з вами.
 • Доставляємо вчасно.
 • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
Доставка:
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Доставка кур'єром
- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
Оплата:
- Готівкою
- Visa/MasterCard
- післяплата
- оплата частинами
Юнак, одягнений в шкіряний камзол, біг по коридору, що веде в тронний зал королівського замку. У лівій руці він міцно тримав запечатаний лист, а правою притримував ефес довгого меча. Раптово рипнули двері, і в коридорі з'явився Барон. Піднявши долоню, він наказав Охоронцю зупинитися. Юнак, скрипнувши зубами підкорився, а Барон з посмішкою простягнув руку, вимагаючи лист...

Тип: карткова, сімейна, для вечірок, блеф, дедукція, планування дій
Видавництво: Lord of Boards (Україна), Z-Man Games (США)
Час гри: 20 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6
Вiк: 10+
Мова: українська

Ознайомитися з правилами настільної гри Листи Закоханих можна тут

Листи Закоханих (Love Letter) – це швидка карткова гра для 2-6 гравців, які надсилають принцесі романтичні листи, намагаючись випередити у цьому суперників.


То як грати в гру Листи Закоханих?


Гра триває кілька раундів, поки один з гравців не отримає достатньо жетонів прихильності, аби підкорити красуню. Тривалість кожного раунду неможливо передбачити – деякі тривають хвилини, інші – лічені секунди. Кількість необхідної прихильності залежить від кількості претендентів на руку та серце. При грі вдвох потрібно набрати 6 жетонів прихильності, при грі втрьох – 5, вчотирьох – 4, а для більшого числа гравців достатньо 3 жетонів.

Перед тим, як почати грати, потрібно роздати гравцям по пам'ятці та пояснити здібності кожного жителя королівства. Листи Закоханих – не та гра, де ці здібності можна буде зчитати по ходу гри, ігролад зав'язаний саме на розумінні складу колоди. У ній всього лише 10 персонажів, які утворюють стос з 21 карти. Персонажі з великим значенням присутні лише в 1 екземплярі, не такі важливі персони – у 2, а охоронців цілих 6.

На початку раунду гравці отримують по 1 карті з колоди, а ще 1 карта відкладається поза межі раунду долілиць. Якщо у партії беруть участь лише 2 учасники, то ще 3 карти відкладаються горілиць.

У першому раунді першим гравцем стає той, хто останнім писав паперовий лист. У наступних раундах першим ходитиме переможець попереднього раунду. Аби його перемога не була занадто солодкою, тасування колоди зазвичай також доручають саме йому. Гравці ходять по черзі за годинниковою стрілкою. У свій хід гравець:

 • Добирає 1 карту з колоди.
 • Грає 1 з 2 карт з руки, викладаючи її горілиць перед собою та застосовуючи її ефект.
Кожний гравець має свою власну ігрову зону, карти в якій лежать горілиць так, щоб суперники бачили черговість їх розіграшу.

Якщо карта потрапляє на стіл через ефект скидання, а не розіграшу, її властивість не застосовується. Здібності деяких карт дозволяють вибити суперника з раунду або, за менш сприятливих умов, самому опинитись поза раундом. Здібності інших карт захищають від нападів суперників, дозволяють підгледіти чужу карту, замінити власну або здобути «позачерговий» жетон прихильності.

Раунд завершується, коли у ньому залишається лише 1 гравець або коли вичерпується колода. Якщо тільки одному гравцю вдається передати свій лист принцесі – саме йому дістається жетон прихильності. Якщо ж вичерпалась колода, всі гравці, що залишились в раунді, показують карти на руці. Власник карти з найбільшим значенням стає переможцем раунду. У разі нічиєї усі претенденти отримують по жетону.

Починається новий раунд, а з ним – постійний вибір з двох карт. Правила прості, але при цьому Листи Закоханих – це щось геніальне з погляду ігрового дизайну. Властивості персонажів розроблені так, що кожна партія приносить неочікувані комбінації та нові враження. Що робити, коли зустрілись Принц та Барон? Принц має доволі високе значення, хоч і не найвище… Ризикнути помірятись ним завдяки Барону? Чи навпаки – позбутись «незручного» Барона, оновивши собі руку? А може краще зіграти властивість Принца на суперника? Неоднозначний вибір. Але ще гірші ситуації, коли до вас завітали одразу два Барони, позбавивши вибору.

У грі забороняється брехати. На влучне питання Охоронця щодо карти у руці гравець зобов'язаний зізнатись. Так само не можна ігнорувати властивість Графині й розігрувати Короля або Принца, коли вони з Графинею зустрілись. Але при забороні на обман гра залишає стільки можливостей для блефу! Це ж не обман спитати у суперника, чи є у нього Принцеса, коли Принцеса перепочиває у вас. Це ж не обман, викласти на стіл Графиню, коли у руці залишився Охоронець, та спостерігати, як суперники допитують у вас Принців. Шукайте найефективніші способи маніпулювати людьми, адже гра ними багата!

Листи Закоханих – це версія «Love Letter» від 2019 року, яка відрізняється від класичної. Втім, цією колодою легко зіграти й у класичний варіант гри. Для цього перед підготовкою до партії необхідно відкласти у бік Канцлерів, Шпигунок та одного Охоронця. Майте на увазі, що класична версія розрахована на 2-4 людей, тож якщо за столом зібралась більша кількість учасників – це точно не про класику. А ось чи потрібно прибирати «некласичні» карти у грі з меншою кількістю людей – справа смаку. Спробуйте обидва варіанти та оберіть той, що буде вам ближчий до душі.

Якщо ж тема листування з принцесою здається вам занадто солодкою, Ігромаг радить звернути увагу на настільну гру «Зоряні війни: Палац Джабби» – такі собі «Листи Закоханих у Зоряні війни». Палац Джабби точно не залишить байдужими фанатів зоряної саги й не тільки, адже від Листів Закоханих він відрізняється не лише візуальним оформленням, а й властивостями карт та наявністю завдань.


То чому варто купити гру Листи Закоханих?


Листи Закоханих – азартний та надзвичайно реграбельний філер з красивими компонентами. Його компактність та невибагливість щодо вільного місця у рюкзаку та на столі дозволяє носити його з собою постійно – про всяк випадок. Це настільки універсальна гра щодо досвіду та кількості гравців, що завжди буде у пригоді – або як «розігрів», або навіть як «основна страва».

Комплектація настільної гри «Листи Закоханих (Love Letter) UA»:

 • 21 карта персонажів
 • 6 карт-пам'яток
 • 13 жетонів прихильності
 • 1 мішечок
 • правила гри
Додати відгук

Денис (08-01-2024 | 07:37)

Гра сподобалась.
Незважаючи на те, що небагато карт, раунди різноманітні. Родичі, які рідко мають справу з настільними іграми, швидко зрозуміли правила і насолоджувалися грою. Навіть були ініціаторами повторних партій:)
Дуже компактна гра. Мені чомусь завжди хочеться назвати її Цитаделі на мінімалках:))) Навіть мішечок з грою (компоненти гри складаються саме в мішечок, а не коробку) кладу в коробку Цитаделей:)
Грається гарно і на двох, і на чотирьох, але чим більше гравців, тим цікавіше:) і не тільки в цій грі:)
Доброго дня, Денисе!
Ви абсолютно праві - гра вже визнаний шедевр і дуже зручна штука для початківців!
Бажаємо вам ніколи не скидати Принцесу)

Віталія (02-01-2024 | 00:23)


Цікава гра, красиві карти. З задоволенням грали у новорічну ніч)
- Немає.
Доброго дня, Віталіє!
Дякуємо за ваш відгук, сподіваємось, що ви закохаєтесь в цю маленьку гру)

Євгенія (22-12-2023 | 04:09)

Як для гри про кохання і принцес - вона дуже агресивна! Граючи на двох, ми рідко доходимо до кінця колоди. Дуже захопливо і хочеться грати знов і знов
+ Мішечок з жетонами - 5+
За свої гроші, дає більше вражень, ніж деякі великі ігри.
- Принцеса не дуже вродлива)
Доброго дня, Євгеніє!
Навколо теми кохання королівських осіб складають багацько інтриг та легенд, тож не дивно, що за руку принцеси треба ще поборотися:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій!

Сергій (12-12-2023 | 17:39)

Чудова гра. Займає не багато місця та можна брати із собою в подорож
Дивуюсь, як авторам вдалось в таку невеличку "коробочку" впихнути таку класну механіку. Швидкі партії, стратегічний прорахунок та велика реграбельність - однозначно приносять 10 зірок цій грі
+ Якість компонентів
Розмір
Реграбельність
- Не знайшов
Доброго дня, Сергію!
Так, цю легенду знають вже майже всі! Компактність, азарт та варіативність - усе в маленькій грі:)
Бажаємо вам доносити листа до принцеси!

Богдана (20-11-2023 | 23:10)

Листи закоханих в моїй колекції ігор одна з найбільш ходових)
Крутезна гра, подобається всім моїм друзям за простоту правил та реіграбельність
Також радує якісь компонентів, рекомендую
Доброго дня, Богдано!
Повністю з Вами погоджуємося, ця маленька гра подобається усім не тільки своєю механікою, а й простотою та неймовірними на відчуття компонентами:)
Дякуємо за відгук та бажаємо перемог!

Єгор (03-11-2023 | 10:59)

Одна з найкращих, а можливо і найкраща з ігор, що відповідає критерію «ціна якість». Не перестаю дивуватись авторам настільних ігор, котрим вдається в такі невеличкі ігри помістити неабиякий ігровий процес з доволі великою кількість ігрового контенту. Вона дуже проста, весела та динамічна, але при цьому достатньо варіативна, азартна та напружена. І все це робить її абсолютним фаворитом під час зустрічі з компанією друзів та близьких людей. Партії проходять настільки динамічно та цікаво, що хочеться одразу зіграти ще декілька разів. У цій грі чудово поєднанні блеф, стратегія та прорахування на декілька кроків уперед і це дуже круто, адже дозволяє кожному учаснику обирати собі шлях для здобуття перемоги.
+ Швидкі партії
Прості правила
Якісні компоненти
Чудове оформлення
Можливість залучати людей різного віку
Цікаво грається як на 2-х, так і більшу кількість гравців
Достатньо високий рівень варіативності, стратегічності та регравальності
Наявність декількох шляхів для здобуття перемоги
- Особисто для мене, жодних недоліків
Доброго дня, Єгоре!
Дякуємо вам за такий докладний відгук!
Бажаємо вам завжди мати Принцесу в руці)

Олег (16-10-2023 | 08:58)


Маю таку гру вже дуже давно. У мене ще зовсім інша версія, але ж головне - механіка та ігролад. Це гра з мінімальною кількістю компонентів і високою реграбельність. Партії захоплюючі та азартні.
+ + Поміщається в кишеню, зручно брати з собою усюди.
+ Азартна, цікава, з елементами блефу.
+ Дуже реграбельна і не вимагає багато часу, можна грати декілька партій поспіль.
+ Правила прості, підійде новачкам.
+ Чудово грається на двох і не вимагає обовʼязкової більшої компанії для якісної партії.
Доброго дня, Олеже!
Дякуємо за шикарний відгук на цю універсальну, просту і захопливу гру:)
Бажаємо Вам теплих вечорів та цікавих партій!

Показати більше
500грн.

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 5% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись