Настільна гра Seasons: Path of Destiny / Пори Року: Шлях Долі

1
код: 1946

2-4

14+

60-90
Eng
ДОПОВНЕННЯ
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.
З кожним разом сутички за звання верховного архімага Ксідіту стають все запеклішими і небезпечними. Могутні чародії прибувають зі всіх куточків королівства, щоб в священній хащі Аргосського лісу доказати своє право займати цей почесний пост, заслуживши повагу колег по магічному ремеслу. Могутні маги з півночі, які осягнули таємниці холоду, зійдуться в бою з прбьоркувачами вогню, які прибули з далеких південних країв. Погонщики гігантських ящурів з східних джунглів поведуть в бій свої полчища проти темних чаклунів заходу, що всміють заглянути за грань життя і смерті. Кожен з них достойний воїн, але, коли розсіється магічний туман, залишиться лише один!

Тип: доповнення до гри Seasons (Сезони)
Видавець: Asmodee (Франція)
Час гри: від 60 до 90 хвилин
К-сть гравців: 2-4
Вік: від 14
Мова: англійська

Ознайомитися з правилами  можна тут

Увага! Настільная гра Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях Долі) не є самостійною грою - це розширення! Для гри в неї спершу Вам необхідно придбати базову настільну гру Seasons (Сезони)

Доповнення Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях долі) для популярної карткової гри Seasons (Сезони) - це другий набір міні-розширень, які можуть використовуватися як сумісно, так і окремо. В даному доповненні гравці отримають доступ до ще одного набору карт магічних предметів та міньйонів, якими ви можете урізноманітити базову гру. Разом з цим гравці отримають доступ до ще десятьої нових карт чарів, які вперше з'явилися в доповненні Seasons: Enchanted Kingdoms (Зачаровані королівства), які змінюють правила битви. Варто окремо приділити увагу двом новим режимам гри, які використовують особливий кубик долі, який дозволяє випробувати свою долю і, у випадку удачі, отримати в кінці гри додаткові очки престижу. Звичайно, якщо фортуна буде до вас прихильною.
 

Комплектація настільної гри Seasons: Path of Destiny:
– 42 карти сили
– 10 карт чарів
– 1 кубик долі
– 10 жетонів очків долі
– 6 жетонів здібностей
– 10 карт реплік
– 2 жетони пасток
– 2 жетони засувів
– Правила гри

Придбати настільну гру Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях Долі) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Тетяна (05-11-2019 | 15:12)

Вибачте, а чи з'явиться цей товар знову в продажі?
Так, але тільки в наступному році.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00