Настільна гра Seasons: Enchanted Kingdom / Сезони: Зачароване Королівство

3
код: 857

2-4

14+

60-90
Eng
ДОПОВНЕННЯ
  • 4.8 (1030 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 2000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

  Магія - незрима чарівна сила, до неї не можна доторкнутися, не можна відчути її на смак чи на запах, але при цьому вона повсюди. Магічна енергія в кожному з нас, в пісочній піщинці, в подиху вітру, в співі ранкових птахів та променях ранкового сонця. Ця сила не буває ні темною ні світлою, вона є суть речей, тою, яка дарує і яка забирає, яка створює і руйнує. Так було споконвіку. Павила магії непорушні. Але лише не на великому Змаганні Сезонів, де найдосвідченіші чарівники сходяться в поєдинку за звання архімага Ксідіту. Тут навіть найтвердіший камінь може перетворитися на воду, а вогонь стати холодною кригою, але такі великі чари під силу далеко не кожному чародію.

Тип: доповнення до гри Seasons (Сезони)
Видавець: Asmodee (Франція)
Час гри: від 60 до 90 хвилин
К-сть гравців: 2-4 гравців
Вік: від 14
Мова: англійська


Ознайомитися з правилами  можна тут

Увага! Настільна гра Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство) не є самостійною грою - это розширення! Для гри в нього спочатку Вам потрібно придбати базову настільну гру Seasons (Сезони)

Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)  Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)

Доповнення Enchanted Kingdom (Зачароване королівство) - це перший набір міні-розширень для настільної гри Seasons (Сезони). Він включає три модулі, які можуть використовуватися як всі разом, так і окремо. Просто виберіть перед грою, які з них ви будете використовувати, і поверніть лишні компоненти до коробки. Перш за все маги отримають в своє розпорядження нових карт сили, повністю сумісних з тими, що вже присутні в базовій грі, 10 абсолютно нових карт чарів, які зроблять вашу гру справді унікальною. Крім цього, 12 жетонів здібностей, які встановлюються в отвори персональних полів, додадуть індивідуальності кожному магу.

Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)  Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)

Для використання нових карт сили достатньо перетасувати їх разом з картами з базової гри. Зврніть увагу на те, що всі карти з даного розширення відмічені спеціальним значком, що домпоможе завжди з легкістю їх відсортувати. В базовій грі магаму була доступна величезна кількість хитрих прийомів і фокусів, але з цим доповненням їх стане ще більше. Наприклад, карта Raven of Usurper дщозволяє копіювати здібності будь-якої іншої карти, що знаходиться в грі. Але при цьому вимагає додатково оплатити ціну скопійованої карти, помістивши на неї спеціальний жетон. Raven of Usurper покидає гру разом з картою, копією якої він був. Карта Horn of Plenty вимагає скинути в кінці сезону одну енергію, але дає п'ять кристалів, якщо скинута енергія зеленого кольору. Familiar Catcher дозволить гарантовано отримати з колоди одного з двох перших відкритих фамільярів и т.д.

Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)  Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)

Карти чарів додають в гру новий механізм, завдяки якому правила кожної нової партії будуть злегка відрізнятися від попередніх. Для цього на початку гри пнеобхідно пперетасувати колоду карт чарів і випадковим чином, чи по спільній згоді всіх учасників, вибрати одну карту. Вказівки даної карти будуть діяти на всіх учасників протягом всієї партії. Наприклад, ви можете отримувати карти сили на початку гри не за допомогою драфту, а вибравши з 18 випадкових карт, чи обмежити кількість карт сили, що призиваються в хід по одній, чи отримувати штраф кожного разу, коли необхідно забрати карти в руку і т.д.

Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)  Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)

І, нарешті, жетони особистих здібностей наділяють магів унікальним вмінням, яким вони можуть скористатися один раз за гру зразу після застосування ефектів кубика. Після чого жетон перевертається, вказуючи кількість штрафних чи призових очків. На початку гри, до прелюдії, кожен гравець отримує по три таких жетони. Після того, як ви отримаєте і розприділите дев'ять стартових карт, виберіть один жетон і вставте його в спеціальний отвір на персональному полі. Таким чином можна коректувати свою стратегію залежно від отриманих карт сили, обмінюючи переможні очки на різні бонуси та навпаки. Наприклад, є жетон, що дозволяє скинути будь-яку карту і отримати шість переможних очків, чи, навпаки, отримати ще одну карту сили, але позбутися при цьому п'яти очків. Кожен з дванадцяти жетонів має унікальну неповторну здібність.

Зміст настільної гри Seasons: Enchanted Kingdoms:
– 40 карт магічних сил
– 10 карт чарів
– 12 жетонів здібностей
– 16 жетонів енергії
– 2 жетони “ворона”
– 1 жетон першого гравця
– 7 жетонів пониження запасу енергії
– 2 плашки для карти Bespelled Grimoire
– Правила гри

Крім цього в комплекті ви отримаєте декілька компонентів, які роблять ігровий процес зручнішим. Це маркер поточного гравця, якого так не вистачало в базовій грі і спеціальне поле для карти Bespelled Grimoire, а також жетони заблокованих слотів енергетичного резерву і додаткові жетони енергії до тих, що вже є в базовій грі. Звертаємо вашу увагу, що на картах сили присутній текст англійською мовою. Окрім цього ми рекомендуємо захистити карти, які входять в комплект за допомогою спеціальних протекторів. До речі, всі компоненти розширення без проблем вміщуються в коробку з базовою грою.

Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)  Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)

Доповнення Enchanted Kingdom (Зачароване королівство) - це прекрасний подарунок для всіх шанувальників настільної гри Seasons (Сезони). Ефекти карт з базової гри могли повністю перевернути ігровий процес з ніг на голову, і розширення в цьому зовсім не поступається оригіналу. Ви отримуєте ще ДВАДЦЯТЬ (по дві копії кожної) карт з абсолютно новими унікальними здібностями, які зроблять ваші партії ще більш непередбачуваними і напруженмим. Два інших модулі, які входять в даний комплект, призначені перш за все для того, щоб урізноманітити гру за рахунок додавання нових правил і особистих здібностей. Ви можете самі вирішувати, використовувати їх в іграх чи ні, але, ми впевнені, спробувати варто. Так нехай же почнеться новий етап змагань великих чародіїв Ксідіту!

рупить настільну гру « Seasons: Enchanted Kingdoms (Сезони: Зачароване королівство)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

Іван (29-11-2019 | 13:01)

Доброго дня, чи буде це доповнення російською? чи у вас є переклад на кожну картку який можна в протектор поставити разом з карткою?*
Доброго дня! У нас є російська локалізація. https://desktopgames.com.ua/seasons-enchanted-kingdoms-rus.html

Іван (29-11-2019 | 01:54)

Це доповнення англійською?
Так, це доповнення англійською мовою

Андрій (17-07-2018 | 17:20)

Доброго дня, чи очікується доповнення в наявності найближчим часом?
Доброго дня, Андрій! Найближчим часом не очікуємо це доповнення.


RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00