Настільна гра Rajas of the Ganges / Раджі Гангу

0
код: 3403

2-4

12+

45-75
Eng
  • 4.8 (1040 відгуків про Ігромаг)
  • Магазин настільних ігор №1 в Україні.
  • Понад 15000 схвальних відгуків.
  • З вами з 2008 року.
  • Відкриваємо і показуємо ігри.
  • Граємо з вами.
  • Доставляємо вчасно.
  • Проблеми з грою? Вирішуємо швидко.
  • Кур'єр класний, швидкий і завжди з рештою.
Безкоштовна
доставка
від 1000 грн.
Обмін та повернення товару Оплата:
Готівкою, Visa/MasterCard, післяплата.

   У долині священної річки Ганг багато років велося будівництво прекрасних палаців. Дзвін кирки і молотка безперервно доносився з кам'яних кар'єрів, а по самій річці доставляли шовк, золото і коштовності. Кожен з раджей, правителів провінцій, бажав щоб його угіддя були кращими ніж у інших, і сотні індійців, не покладаючи рук, трудилися на славу свого правителя, а за всім цим неупереджено спостерігала десятирука богиня Калі.

Тип: економічна стратегія
Видавництво: Huch & Friends
Час гри: 45-75
Кількість гравців: 2-4
Вік: 12+
Мова: англійська

  Ознайомитися з правилами  можна тут

«Rajas of the Ganges» - це економічна настільна гра для 2-4 гравців, в якій учасникам належить перевтілитися в могутніх індійських раджів. Кожен з правителів бажає зробити свою провінцію найрозкішнішої і процвітаючою.

 


     Перед початком партії викладіть на стіл ігрове поле, роздайте кожному з учасників по персональному планшету провінції, фішки робочих, маркери грошей, слави, карми і покращень, а також статуї богині Калі.

Для перемоги вам необхідно заробити якомога більше слави і грошей перш ніж маркер слави, що пересувається за годинниковою стрілкою зустрінеться з маркером грошей, який рухається проти годинникової..

Протягом декількох раундів гравці по черзі будуть відправляти фішки робочих на різні завдання, і з їх допомогою добувати ресурси, споруджувати будівлі, покращувати свою провінцію. Робочі в гавані спорядять човен, який зможе також принести додаткові бонуси в залежності від ділянки поля на якому знаходиться. Раунд закінчується як тільки всі гравці розмістили всіх своїх робітників, і першість переходить до гравця який розмістив свого робочого на полі Великого Могола.

 


   Значним елементом гри є богиня Калі і кубики. Дотримуючись балансу в світі і слідуючи шляху Карми, вона допомагає гравцям, тримаючи в руках священні кубики. Як тільки гравець отримує кубик він кидає його і розміщує в руці богині Калі. Так як у неї тільки десять рук, то гравець не може мати більше десяти кубиків, які власне можна використовувати для спорудження тайлів провінції, пересування човна по священній річці Ганг, і для виставлення робочих в палац Великих Моголів. Деякі будівлі в грі дозволяють проводити маніпуляції з кубиками - перекидати або змінювати одні на інші.
 


   Гра закінчується в тому раунді, коли маркери слави і грошей одного або декількох гравців перетинаються. Учасники підраховують очки в різниці між славою і грошима і визначають переможця.
 

   

   «Раджи Ганга» - чудова настільна гра жанру євростратегії. Особлива екзотика Азії надає їй атмосферний колорит, і завдяки барвистим ілюстраціям, захоплюючому і насиченому ігровому процесу, ця гра звісно ж сподобається багатьом любителям настільних економічних стратегій!

Комплектація:
– двостороннє ігрове поле
– 4 планшета провінцій
– 4 статуї Богині Калі
– 48 кубиків (по 12 кожного кольору)
– 64 тайла провінції (по 16 кожного кольору)
– 24 робочих (по 6 кожного кольору)
– 4 човни (по 1 кожного кольору)
– 4 маркера грошей (по 1 кожного кольору)
– 20 маркерів (по 5 кожного кольору: 4 для покращень, 1 для карми)
– 4 маркера слави (по 1 кожного кольору)
– 1 фішка слона для першого гравця
– 2 тайли-накладки для гри втрьох
– 4 бонусних маркера
– 30 тайлів доходу (8 білих, 9 жовтих, 6 червоних і 7 коричневих)
– 8 тайлів річки

Придбати настільну гру «Rajas of the Ganges» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.

Додати відгук

У цього товару немає відгуків. Станьте першим, хто залишив відгук про цей товар!

RU | UA

ВакансіїКлубМоє замовленняДисконтна програмаБлогФорумІгри ГУРТОМПостачальникамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтактиАктивація картки

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Вт-Нд: 12:00-18:00