Настільна гра Тераформування Марса (UA) / Terraforming Mars (UA)

73    Відео
код: 5096
Марс... Червона пустельна планета. Розріджена атмосфера, а також високий вміст оксиду заліза роблять її непридатною для життя. Проте протягом багатьох десятиліть вчені розглядають її як найближчу планету для потенційної колонізації. Це глобальна мета, яка вимагає колосальних ресурсів і роботи, і навіть облаштувавши базу на поверхні червоної планети, люди постійно будуть піддаватися дії космічної радіації і іншим небезпекам. І тут, на допомогу людству приходить терраформування. Процес, завдяки якому можна змінити склад грунту, атмосферу і зробити Марс придатним для життя. Про це розповість вам настільна гра «Тераформування Марса».

Тип: стратегія
Видавництво: Kilogames
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 5
Вiк: від 12
Мова: українська

Ознайомитися з правилами можна тут

 
«Тераформування Марса (Terraforming Mars)» – це нова стратегічна настільна гра, яка своєю появою викликала чимало галасу, і майже відразу закохала в себе безліч гравців. Обумовлено це багатьма факторами, і в тому числі чудовою механікою, стильними ілюстраціями і актуальним, цікавим сеттингом.
 


Отже, кілька мегакорпорацій почали розробку нових технологій, що дозволяють повністю змінювати вид Марса. На початку партії, гравці, як глави таких корпорацій, отримують карти дій, ігрові планшети і стартові ресурси. За допомогою усього цього вам належить вирощувати ліси, створювати океани, і утримувати температуру на поверхні планети, в комфортному, для життя людини, діапазоні.
 


Родзинку грі надає величезне розмаїття різних торгових і виробничих ланцюжків. У комплекті з грою йде більше 200 карт технологій, наукових досягнень, пригод і ресурсів, які можуть взаємодіяти між собою безліччю різних способів. По ходу гри поверхня Марса буде активно видозмінюватися. У колись безкрайній пустелі виростуть дерева, з'являться великі і малі водойми, почне зароджуватися життя.
 


Ігровий процес в основному зводиться до планування бюджету, розрахунку впроваджень нових технологій і власне тераформуванні Марса, викладаючи на поверхню ігрового поля гекси відповідного типу. У грі присутній елемент змагання. Супернику можна неабияк зіпсувати нерви, уповільнивши виробництво, або змусивши його скинути деяку кількість ресурсів. Як тільки три основних параметри - температура, кисень і вода досягнуть максимуму, гру буде завершено, і підрахувавши очки, гравці визначать переможця.
 


Після першої ж партії, ви відчуєте захоплення, побачивши наскільки ж велике розмаїття ігрових комбінацій і здивуєтеся приголомшливій реіграбельності цієї настолки. Тому запрошуємо вас вже зараз встати біля керма однієї з мегакорпорацій, і зробити Марс придатним для життя, в ім'я всього Людства!
 

 Тереформування Марса це одна з найпопулярніших настільних ігор у жанрі стратегій, яка стане ідеальним доповненням до будь-якої ігротеки та обов'язково подарує вам багато годин захопливого ігроладу і нових емоцій.

До складу настільної гри «Тераформування Марса» входить:

– ігрове поле
 – 5 планшетів гравців
 – 233 карти
 – 400 маркерів
 – 80 тайлів
 – правила гри


Увага! Додатково для цієї гри в нашому магазині також можна придбати органайзер від TowerRex, який дає змогу зберігати компоненти гри в посортованому вигляді і значно зменшити час, необхідний для підготовки до гри. Крім того, органайзер суттєво зміцнює конструкцію коробки, таким чином захищаючи компоненти і саму коробку від випадкових пошкоджень при транспортуванні:

 

Якщо Вам сподобалася ця гра, ми можемо запропонувати поглянути на «Everdell». Також рекомендуємо поглянути на доповнення - «Тераформування Марса: Час Венери».

Додати відгук

Артемій (21-03-2024 | 20:52)

Чи буде поставлятися настільна гра? Якщо так, то коли орієнтовний час?
Доброго дня, Артемію!
Наступний тираж разом з новим доповненням очікується восени цього року, тож чекаємо цю культову гру разом:)
Дякуємо за звернення та бажаємо мирного неба!

Юлія (28-02-2024 | 12:01)


Тематична та атмосферна гра, котра спливає так, що не помічаєте часу. Спочатку здається дуже складною, але коли пограли 2 партії, то стало все зрозуміло. Цікаві нагороди та досягнення, що створюють свої стратегії. треба слідкувати за противниками, щоб встигнути зайняти досягнення! Достатня кількість карток, дуже рідко перетасовуємо скид. Партія у нас на 3 людини частіше займає 2-2.5 години.
+ - цікава та реіграбельна, кожен раз різні стратегії
- можна почитати, як назівають кратери на Марсі
- не помічаєш як спливає час, захоплює
- добра гра, де взаємодія між гравцями неконфліктне
- - у кінці грі довго можна чекати ходу, поки всі зроблять дії
- довго на початку розганяєшся
- на початку багато карток на руках. але мало грошей, а у кінці багато грошей, а карток розіграти немає, або зустрічаються неактуальні по вимогам
- інколи кубіки лятають на підлогу, краще докупити планшети дерев'яні
Доброго дня, Юліє!
Дякуємо за ваш відгук та враження від однієї з самих відомих та шанованих ігор-стратегій Людства!
Хай кожен ваш крок впливає на перетворення Червоної планети на зелений аванпост космічної експансії)

Oлександр (13-02-2024 | 13:12)

Сучасна класика!
Дуже якісний єврогейм, з розвитком двигуна та домінуванням на полі. Величезна кількість карт дає змогу перегравати в цю гру десятки разів, і кожен раз буде по своєму унікальним. Варіативність карт, стратегія за рахунок корпорації, заселення Марсу, нагороди та досягнення - все що є в цій грі приносить задоволення і захоплює. Ми з друзями зіграли в цю гру понад 20 разів, і мабуть зіграємо ще більше. Я не кажу вже про доповнення - ми поки що купити тільки "Елладу та Елізій", а також "Початок" - рекомендую починати саме з цих доповнень. Вони ще сильніше підсилять реіграбельність за рахунок нових 2 мап, а також прискорять досить повільний початок гри за рахунок карт Початку.
+ - Різноманітний гемплей на будь-який смак
- Баланс між складністю та фаном від гри
- Кількість та якість доповнень
- - Базові планшети
- Відсутність органайзера
- Ілюстрації на картках трошки "крінж" :D
Доброго дня, Олександре!
Дякуємо вам за чудовий відгук-огляд на одну з наших улюблених ігор-стратегій!
Хай Червона планета буде зеленою та родючою!

Тарас (27-01-2024 | 20:14)

Прекрасна гра, яка не випадково тримається у багатьох топах. З власного досвіду - залітає практично всім, від любителів стратегій (Брас, Дюна, Коса і т.д.) до тих, кому більше до вподоби сімейні ігри (Крила, Пандемія, тощо). Перші партії можуть затягнутися, але після того зазвичай гра триває близько 2 годин на 3-4 гравці. Фактор рандому, як на мене, на прийнятному рівні: навіть при не надто сприятливих початкових картах проєктів і корпорації, ситуація не є безнадійною. Грати цікаво навіть після десятків зіграних партій.
Цікаво як гра витримає перевірку часом, враховуючи появу достойних конкурентів зі схожою механікою :)
+ - захопливий ігровий процес
- варіативність
- відносно низький поріг входу
- - потрібно докупляти двошарові ігрові планшети, зі стандартними дуже незручно
- дизайн карток міг би бути кращим, але швидко звикається
Підозрюю, якщо буде друге видання гри, обидва недоліки приберуть)
Доброго дня, Тарасе!
Дякуємо вам за вашу думку та такий міні огляд на одну з наших найулюбленіших ігор!
Чудових вам проектів!

Станіслав (05-01-2024 | 13:45)

Граю з компанією. Граю сам із собою))
Граю постійно. Купив всі доповнення українською. Міг би і англійською докупити, але хочеться підтримати укр локалізацію, тому чекаю.
Однозначно раджу всім любителям настолок.
Купив 3d tiles, small pack - взагалі БІМБА!
+ Супер крута реіграбельність.
- Дизайн. Дуже хотілося б щоб автори гри переробили дизайн карток і самої гри.
Доброго дня, Станіславе!
Ми розділяємо Вашу любов до цієї неймовірної гри, від якої отримуєш безліч задоволення:)
Дякуємо за відгук та бажаємо атмосферних партій!

Сергій (09-12-2023 | 22:52)

Якщо ви любите космічні теми та стратегічні настільні ігри, то Тераформування Марса - це просто неймовірна гра! Вона дозволяє вам взяти на себе роль інженера, який намагається перетворити Марс на життєздатну планету. Кожна гра - це унікальний космічний пригодницький досвід, який ніколи не набридає. Недаремно вона стала класикою, які стільки рокі тримається в топах BGG
+ Велика реграбельність
Цікавий розвиток
- -
Доброго дня, Сергію!
Тераформування Марса - це скарб. З кожною хвилиною відчуваєш ще більше азарту, бо з кожним разом все більше зростає віддача від гри:)
Нехай на Марсі з'явиться величезний океан!

Віктор (04-12-2023 | 21:03)

Наразі це найкраща настолка в колекції. Після кількох партій відразу були замовлені доповнення та органайзер.
+ Багато варіантів стратегії на гру, різноманіття вибору карт, дуже хороша механіка економіки (це топ!)
- Планшети гравця - відразу купуйте двошарові, або замовляйте органайзер.
Доброго дня, Вікторе!
Без сумніву Марс - одна з найкращих ігор-стратегій Людства!
Бажаємо вам успіху в тераформуванні Червоної планети!

Показати більше

   UA | RU

Програма лояльностіМоє замовленняСтатуси проєктівХочу локалізаціюКлуб ІгромагПартнерамОплата і доставкаОбмін та повернення товаруКонтакти

Мій кабінетCписок бажань

м. Київ, вул. Івана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Нд: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись